Nvidia готує GeForce RTX 3050 A Laptop на процесорі AD106 з архітектурою Ada Lovelace

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Nvidia готує GeForce RTX 3050 A Laptop на процесорі AD106 з архітектурою Ada Lovelace

Розпродають неліквід під новою назвою.
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

KimRomik: 25.07.2024 12:14 неліквід під новою назвою.
intel покусав :D
Shader1
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

классика для всех вендоров, чему удивляться? безотходное производства
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я навіть не знав, що 3050ті існує :lol:
Reinmar
Member

Повідомлення

daesz
Це ноутбучна карта, є і 4050, якої в десктопі немає) В мене ноут на 3050, подобається - погратися можна. Старі ігри 2015-2020 в більшості можна навіть на ультрі пограти, можна і в сучасні теж - Форза 5 і Elden Ring йшли гуд на високих настройках. Кіберпанк звістно тільки мінімальні, бо за містом і 60+ фпс,а в центрі може і до 30 падати на середніх. По відчуттям потужніше моєї старої десктопної 1063 відсотків на 20%, а якщо в грі є ДЛСС то і на більше.
yariksom
Member

Повідомлення

Reinmar: 25.07.2024 15:10 daesz
Це ноутбучна карта, є і 4050, якої в десктопі немає) В мене ноут на 3050, подобається - погратися можна. Старі ігри 2015-2020 в більшості можна навіть на ультрі пограти, можна і в сучасні теж - Форза 5 і Elden Ring йшли гуд на високих настройках. Кіберпанк звістно тільки мінімальні, бо за містом і 60+ фпс,а в центрі може і до 30 падати на середніх. По відчуттям потужніше моєї старої десктопної 1063 відсотків на 20%, а якщо в грі є ДЛСС то і на більше.
Брав кілька років тому ноутбук "для погратися" і взяв б/у з 1060 Ті на борту, бо тоді вона виявлялася швидшою в тестах :insane:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Reinmar: 25.07.2024 15:10 daesz
Це ноутбучна карта, є і 4050, якої в десктопі немає) В мене ноут на 3050, подобається - погратися можна. Старі ігри 2015-2020 в більшості можна навіть на ультрі пограти, можна і в сучасні теж - Форза 5 і Elden Ring йшли гуд на високих настройках. Кіберпанк звістно тільки мінімальні, бо за містом і 60+ фпс,а в центрі може і до 30 падати на середніх. По відчуттям потужніше моєї старої десктопної 1063 відсотків на 20%, а якщо в грі є ДЛСС то і на більше.
Я розумію, на 4050 ноутбучну навіть огляд бачив (точніше то було огляд на ноут, але не суть), але про існування 3050ті навіть не підозрював :)
ender
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

KimRomik: 25.07.2024 12:14Розпродають неліквід під новою назвою.
я готов поспорить на этот счёт.
Хотя рекордной производительности не ожидается, но эти чипы будут значительно лучше чем оригинальные 3050 по показателям энергоэффективности. А это основной ограничитель производительности в мобильных устройствах, так что они наверняка будут не хуже тех заполонивших рынок 3050, которые до сих пор в каждом втором проданном ноутбуке.

Грустно, конечно, то что я летом 2021 года покупал ноутбук с 3050ti за 1100$ (включая налоги), а в 2024 году читаю новость про видеокарту с первой цифрой "3" в названии серии.. но что поделать? Такой он, рыночек.
Ждём когда нас заменят роботы, выбираем себе участок в 2 квадратных метра, чтобы отдохнуть от всего этого.
Відповісти