Microsoft може представити виключно хмарний варіант Game Pass

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Microsoft може представити виключно хмарний варіант Game PassЩе б якість хмарного сервісу підтягнули... Дуже сильно відстають від geforce now
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Просто хмарний варіант? Без ЕЙЯЙ? Маркетологи щось розлінились...
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Взагалі ідея то ОК але на даний час...

Перше офк якість інету повинна бути бездоганна, і трафіку воно жене теж багато...
Якість картинки пробачте але лайно, у майків у мене була взагалі россипуха, у нвідії грати напевно бути зручно на планшеті дюймів 10... Вище картинка мило...
Якщо на екрані дуже багато єффектів якість картинки падає ще гірше.
Якщо гра дуже хоче сучасне залізо то можуть бути підлаги. Якщо на ПК у мене все бездоганно, то ось в ПОЕ у нвідії лагає жах...
Якщо хочеш моди/патчі то якщо гра не підтримує моди в собі то :rotate:
Щось стороннє якщо хочеш то :rotate:
Пірати і т.п. теж зрозуміло що :rotate:
Ну і ще офк обов'язкова абонка кожного місяця...

Я розумію чому всі хочуть стім дек. Тому що комп практично за недорого :gigi: В дуал бут лінух та вінду і роби що хочеш...
Габен знову всіх переграв :lol:
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 23.07.2024 12:28 Взагалі ідея то ОК але на даний час...

Перше офк якість інету повинна бути бездоганна, і трафіку воно жене теж багато...
Якість картинки пробачте але лайно, у майків у мене була взагалі россипуха, у нвідії грати напевно бути зручно на планшеті дюймів 10... Вище картинка мило...
Якщо на екрані дуже багато єффектів якість картинки падає ще гірше.
Якщо гра дуже хоче сучасне залізо то можуть бути підлаги. Якщо на ПК у мене все бездоганно, то ось в ПОЕ у нвідії лагає жах...
Якщо хочеш моди/патчі то якщо гра не підтримує моди в собі то :rotate:
Щось стороннє якщо хочеш то :rotate:
Пірати і т.п. теж зрозуміло що :rotate:
Ну і ще офк обов'язкова абонка кожного місяця...

Я розумію чому всі хочуть стім дек. Тому що комп практично за недорого :gigi: В дуал бут лінух та вінду і роби що хочеш...
Габен знову всіх переграв :lol:
Для xcloud є розширення для браузера, яке поліпшує картинку. Сам не тестував, не охота поки що ultimate купувати, залишу до зими.
Зараз під час відключень граю через geforce now на 15.6 буці. До якості претензій не має, просто потрібно якість потоку настроїти. Як на мене, практично натив, ніяких артефактів не помітно, картинка чітка. У більшості зараз 100 мегабіт, для якісної картинки достатньо 50. ;)
aregaz
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Так і не пойняв, це вони про аналог Geforce NOW - запускати гру у клауді і стрімити відео через інет?

Ну якщо так, то я б подивився. Geforce NOW іде плюс-мінус норм (крім компететів шутерів). По інету додає летенсі десь 30-35 мс до сервера у Франкфурті. Багато для яких ігор це ще терпимо. По грошам - 20 баксів в місяць за 4080 - до 4К у 120 fps. Було б цікаво подивитись на умови від Xbox.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lekrs: 23.07.2024 12:40
Donate: 23.07.2024 12:28 Взагалі ідея то ОК але на даний час...

Перше офк якість інету повинна бути бездоганна, і трафіку воно жене теж багато...
Якість картинки пробачте але лайно, у майків у мене була взагалі россипуха, у нвідії грати напевно бути зручно на планшеті дюймів 10... Вище картинка мило...
Якщо на екрані дуже багато єффектів якість картинки падає ще гірше.
Якщо гра дуже хоче сучасне залізо то можуть бути підлаги. Якщо на ПК у мене все бездоганно, то ось в ПОЕ у нвідії лагає жах...
Якщо хочеш моди/патчі то якщо гра не підтримує моди в собі то :rotate:
Щось стороннє якщо хочеш то :rotate:
Пірати і т.п. теж зрозуміло що :rotate:
Ну і ще офк обов'язкова абонка кожного місяця...

Я розумію чому всі хочуть стім дек. Тому що комп практично за недорого :gigi: В дуал бут лінух та вінду і роби що хочеш...
Габен знову всіх переграв :lol:
Для xcloud є розширення для браузера, яке поліпшує картинку. Сам не тестував, не охота поки що ultimate купувати, залишу до зими.
Зараз під час відключень граю через geforce now на 15.6 буці. До якості претензій не має, просто потрібно якість потоку настроїти. Як на мене, практично натив, ніяких артефактів не помітно, картинка чітка. У більшості зараз 100 мегабіт, для якісної картинки достатньо 50. ;)
Ну на 15.6 можливо треба видивлюватись. А ось на 2К 27 такє собі... Ну типу якщо нічого немає то взагалі ОК. Але як на мене мені простіше взяти або стім дек, або зібрати бомж ПК на умовної 4060 та грати в будь що, якщо брати на перспективу це напевно буде навіть дешевше так як умовні 5 років картка 4060 повинна витримати ще :super:
Востаннє редагувалось 23.07.2024 12:58 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

aregaz: 23.07.2024 12:46Було б цікаво подивитись на умови від Xbox
було б цікаво, але PS Now та Xbox Cloud в Україні не працюють. тільки з танцями з бубном через VPN, що точно не покращує якість
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

phobosse: 23.07.2024 12:58
aregaz: 23.07.2024 12:46Було б цікаво подивитись на умови від Xbox
було б цікаво, але PS Now та Xbox Cloud в Україні не працюють. тільки з танцями з бубном через VPN, що точно не покращує якість
Там лише перевірка йде, можна без проблем розірвати ВПН у процесі і все буде працювати :gigi:
Відповісти