Intel знайшла причину нестабільності процесорів Core 13-/14-го покоління. Виправлення на підході

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Пропоную обговорити Intel знайшла причину нестабільності процесорів Core 13-/14-го покоління. Виправлення на підході

Тобто 1.5+ вольта з коробки таки баг, а не фішка :laugh:
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

Водночас представники Intel також розкрили, що деякі процесори Core 13-го покоління дійсно мають невеликий виробничий дефект. Однак він не є першопричиною нестабільності CPU, і лише «невелика кількість» подібних випадків зумовлена проблемою на виробництві
Звучить так, що це таки фізична проблема, котру будуть костилять оновленням фірмварі.
Palmond
Member
Аватар користувача

Повідомлення

"Не прошло и пол года", или всё же прошло.
Я смотрю интел конкретно забивают на свои продукты всё активней перекладывая ответственность на других - производителей материнок и т.д.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

коли фірма заявляє про виробничий дефект то вона має оголосити яке маркування в бракованих екземплярів
і оголосити кампанію по заміні. Так само як це роблять автовиробники.
Dobivatel
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Отже це не проблеми при виробництві, "воно само"?
- Я б поки не поспішав з висновками. Інтел вже наробила чимало заяв, зокрема, стверджувала, що винні виробника мат. плат.
Поки не буде підтверджень, що проблема зникла — це все «вилами по воді».
Artempo100
Junior

Повідомлення

Palmond: 23.07.2024 09:50 "Не прошло и пол года", или всё же прошло.
Я смотрю интел конкретно забивают на свои продукты всё активней перекладывая ответственность на других - производителей материнок и т.д.
Ну взагалі то якби забили то не шукали б причини і не оновлювали.Тут можна було б забити болт , але це б'є по репутації , а слідом і по продажам
ROG__84
Member
Аватар користувача
Звідки: Odessa

Повідомлення

Интел да не может быть, 1.5v с коробки, а большинство так и используют по видимому, говорили норма. Пол года фурумы кипят из- за нестабильной рабыты, а они наконец выразили обеспокоенность....
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

На другий день Зоркій Сокол помітив що у вʼязниці не вистачає однієї стіни…
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Легендарный 2600к работал 24/7 на 1.5 В, а керогазы 1700 сокета сдувались меньше чем за год? Кроме маркетологов в штеуде никого не осталось.

Бонус:
спойлер
Зображення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Intel74320ASuperFin+
А ще легендарніший 8080 потребував +12 і +/-5В. Нічо що з того часу техпроцеси стали трішки тонкіше?
ROG__84
Member
Аватар користувача
Звідки: Odessa

Повідомлення

Чекнул на первоистоснике Reddit там есть ссылка на видос, где якобы рекомендуется несколько раз установить пакет драйверов nvidia, а также 10 минутный тест Синебенч, типо такие действия с большой верочностью покажут подвержен ли процессор вышеуказанной проблеме, как по мне врядли т.к куча народу у которых проблема- гоняют синтетику где у них все ок..
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так це не дефект, а бажання витиснути максимум з перерозігганих проців
Знизять напругу, трохи впаде буст, трохи зменшать пафосняк та і все .
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Scoffer: 23.07.2024 10:24 Intel74320ASuperFin+
А ще легендарніший 8080 потребував +12 і +/-5В. Нічо що з того часу техпроцеси стали трішки тонкіше?
Да мне насрать сколько там потреблял 8080. Ты бы еще про счетную доску времен античности вспомнил. Штеуд может рисовать хоть любые цифры для своих липовых нанометров, но качество синего кремния просто никакое.
lamer
Member
Аватар користувача
Звідки: стольний град Русі -- Київ

Повідомлення

Цікаво буде перевірити на скільки впаде реальна продуктивність процесорів після "виправлення мікрокоду". І як вони будуть виглядати на фоні AMD.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

А чому це так пізно стало відомо?
Можливо, є якась деградація чипів через завищену напругу?
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

так проблем много это:
- "невеликий виробничий дефект"
- "1,5В"
- деградация ведь с "1,5В" пол года, а то и год работает нормально

И все лечится как ранее - уменьшаем разгон 120Ватного проца с 250Ватт до 180-220Ватт. Просто многие это ручками делали, а сча очередные БИОСа подвезут и будет всё АВТО.
Intel74320ASuperFin+: 23.07.2024 10:16Легендарный 2600к работал 24/7 на 1.5 В
первый вопрос нафига и второй и сколько вы таких видели?
Просто я на Ютубе у любителя таких разгонов видел ДЕСЯТОК спаленных i7-2600К
И обычный автобуст до 4ГГц сам кочегарит и там 1,2В макс - и оно скачет 1-1,2В.
Сча комплект i7-2600К стоит "понт" вот и рекорды ставят...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У мене 2600к напочатку, так би мовити, кар'єри вільно брав 4.8 на всі ядра не пам'ятаю на якій напрузі, менше ніж півтора, а через пару років вже 4.5 на ній же. Так що деградація спостерігалась ще тоді. Але не в стокових умовах.
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Scoffer: 23.07.2024 11:16У мене 2600к
А у мене просто i7-2600 так пока новый был +10% по FSB тянул потом через три года заглючил стал +6..7%, потом через 10 лет уже ваще не тянул разгон - но требовал что бы все рубильники в биосе были на разгон разрешен - иначе периодически в ОС подлагивало... я его сменил на i7-3770... так вот перекинув 2600 на другую мать - там он сумел в +6..7% по шине с автобустом. А на старой матери я его и вытаскивал и спиртом чистил нивкакую. Так что "от матери зависит" и её "деградации" хотя там тех процесс больше.
Paladin_D
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А это разве только десктопная проблема, если мне не изменяет память на ноутах тоже что-то подобное есть или я ошибаюсь?
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paladin_D: 23.07.2024 11:54 А это разве только десктопная проблема, если мне не изменяет память на ноутах тоже что-то подобное есть или я ошибаюсь?
Не так давно інтел ̶п̶р̶о̶к̶о̶м̶е̶н̶т̶у̶в̶а̶л̶и̶ проігнорували повідомлення про нестабільність роботи ноутбучних проців.
спойлер
https://www.overclockers.ua/ua/news/har ... 21/135226/
Відповісти