ASUS приймає замовлення на оновлену ROG Ally

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
dmytro
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Предлагаю обсудить ASUS приймає замовлення на оновлену ROG Ally
Невже такий великий попит на handheld девайси? По характеристикам цікава "іграшка", але чи воно треба?
Хіба шо десь в дорозі грати, а так я не уявляю варіантів використання таких девайсів, коли вдома є ПК чи приставка. Або навіть клауд геймінг на ТВ.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну, людям вочевидь надоїло сидіти за пк, хочуть грати "на унітазі" :D
WorthyWizard
Member

Повідомлення

А чего они не выделили акцентным цветом то что консоль теперь на 70 грамм тяжелее? :D

Вообще конечно эти хэндхелд на винде что-то непонятное, толком не портативное бо хватит на час с операционкой такой + экран, но и толком не компухтер

Відправлено через 13 хвилин 44 секунди:
dmytro: 22.07.2024 13:39 Предлагаю обсудить ASUS приймає замовлення на оновлену ROG Ally
Невже такий великий попит на handheld девайси? По характеристикам цікава "іграшка", але чи воно треба?
Хіба шо десь в дорозі грати, а так я не уявляю варіантів використання таких девайсів, коли вдома є ПК чи приставка. Або навіть клауд геймінг на ТВ.
Каждому свое, если комп полностью устраивает то почему бы и нет, я после покупки steam deck задумался а нужен ли комп, небольшой экран с геймпадовским управлением компенсируют низкий фпс + задержку (в более старых играх изи 60 фпс+). Это конечно не 1440p ультра 120фпс, но и игр которые стоят того чтобы играть в таком режиме не так много (лично для меня)
Scr_Eagle
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

dmytro: 22.07.2024 13:39 Предлагаю обсудить ASUS приймає замовлення на оновлену ROG Ally
Невже такий великий попит на handheld девайси? По характеристикам цікава "іграшка", але чи воно треба?
Хіба шо десь в дорозі грати, а так я не уявляю варіантів використання таких девайсів, коли вдома є ПК чи приставка. Або навіть клауд геймінг на ТВ.
Як щасливий власник SteamDeck - скажу так: дуже радий що придбав років 2 назад, допомагає зайняти себе чимось під час стабілізаційних відключень. Дуже актуальна штука в українських реаліях.
Selyk_s
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Був власником SteamDeck спочатку подобався. Але дома присутній нормальний пк +ПС5. Гадав буду брати в подорожі(потяг, автобус, то рідних в село) але він зовсім не компактний і для його перевезення потрібен рюкзак. Продав, купив собі на заміну Retroid Pocket 4 Pro це цікава річ потужна і гарно зібрана. Грав спочатку в 8-16 бітні ігри потім перейшов на пс2. Мені прям зайшло, тепер його теж продав, захотілось топ девайс портативний взяв собі AYN Odin 2 Pro. Пс2 емуляция в 3х супер, тут вже почав грати в ігри від Switch. Тепер мені найбільше подобається Odin 2 він портативний і дуже автономний.
Shineloot
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

dmytro: 22.07.2024 13:39 Предлагаю обсудить ASUS приймає замовлення на оновлену ROG Ally
Невже такий великий попит на handheld девайси? По характеристикам цікава "іграшка", але чи воно треба?
Хіба шо десь в дорозі грати, а так я не уявляю варіантів використання таких девайсів, коли вдома є ПК чи приставка. Або навіть клауд геймінг на ТВ.
У мене була ця консоль, пiд нагрузкою батареi хватало менше нiж на час...
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dmytro: 22.07.2024 13:39 Предлагаю обсудить ASUS приймає замовлення на оновлену ROG Ally
Невже такий великий попит на handheld девайси? По характеристикам цікава "іграшка", але чи воно треба?
Хіба шо десь в дорозі грати, а так я не уявляю варіантів використання таких девайсів, коли вдома є ПК чи приставка. Або навіть клауд геймінг на ТВ.
за останні 3 неділі на Деці награв більше ніж на ПК з початку року :dontknow:
справа як виявилось не в ігровій імпотенції, а в тому що після роботи сидіти за ПК старіючому організму вже влом, а з портативкою хоч де і в будь-якій позі
від продажі нещодавно купленої 4070 мене відділяють лише так ще і не пройдені CP2077 та BG3, які йдуть на Деці лише умовно(хоча в BG3 за необхідності можна буде пограти і на ній). Бо steam deck 2 не вийде ще роки три мінімум, так як АМД ніяк не може родити нового відео після rdna2 і ще принаймні 2 роки не родить
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 22.07.2024 23:05
dmytro: 22.07.2024 13:39 Предлагаю обсудить ASUS приймає замовлення на оновлену ROG Ally
Невже такий великий попит на handheld девайси? По характеристикам цікава "іграшка", але чи воно треба?
Хіба шо десь в дорозі грати, а так я не уявляю варіантів використання таких девайсів, коли вдома є ПК чи приставка. Або навіть клауд геймінг на ТВ.
за останні 3 неділі на Деці награв більше ніж на ПК з початку року :dontknow:
справа як виявилось не в ігровій імпотенції, а в тому що після роботи сидіти за ПК старіючому організму вже влом, а з портативкою хоч де і в будь-якій позі
від продажі нещодавно купленої 4070 мене відділяють лише так ще і не пройдені CP2077 та BG3, які йдуть на Деці лише умовно(хоча в BG3 за необхідності можна буде пограти і на ній). Бо steam deck 2 не вийде ще роки три мінімум, так як АМД ніяк не може родити нового відео після rdna2 і ще принаймні 2 роки не родить
Читав на реддіті, люди в важкі ігри на деці грають на ультрах (якщо заплатять ) використовуючи geforce now ;)
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lekrs: 22.07.2024 23:24Читав на реддіті, люди в важкі ігри на деці грають на ультрах (якщо заплатять ) використовуючи geforce now
steam remote play, тоді вже
я про нього якось на хвильку згадував й забув
може й пригодиться та відеокарта ще
SpaceNRG
Junior

Повідомлення

Коли в Україні?
Відповісти