Watercool випускає радіатори СРО MO-RA IV з підтримкою до дев'яти 200-мм вентиляторів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Watercool випускає радіатори СРО MO-RA IV з підтримкою до дев'яти 200-мм вентиляторів

Шутка про опалення не перестає бути актуальною :shuffle:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

KimRomik: 20.07.2024 12:44 Шутка про опалення не перестає бути актуальною :shuffle:
Теперь правда Интел не способны давать стабильное отопление. Придется 4090 закупать побольше.
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

А якщо додати обертів то ця мора 9х200 зможе скиди робити :gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нормальна батарея опалення я рахую за свої гроші :shuffle:
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Туповатые шутки про отопление. Десктопный Интел на 253 Вт рассчитан и задумывался что будет работать в данном павер лимите. Про без лимитов это уже производители МП неуспешно сочинили по аналогии с неразогнанными поколениями. Так что хватит и 360 аио.

P.S. Это если не учитывать брак от Интел как таковой.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko, смотрю по сторонам вроде нету жюри по оценкам шуток. Не душните, как хотим так и шутим.
К тому же не уточнялось про какие Интелы и профили речь идет в 'шутке'.
Ясное дело радиатор не для простой воды, соответственно там и профиль будет не для простой воды выставляться :dontknow:
Востаннє редагувалось 20.07.2024 15:48 користувачем Earanak, всього редагувалось 1 раз.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Earanak
13900KS-14900KS по факту эти баллов не сильно больше набирают.
P.S. И кто за них платит в Украине.
Востаннє редагувалось 20.07.2024 15:50 користувачем Nikolay Yeryomenko, всього редагувалось 1 раз.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko, причем тут это вообще :-/
Ладно. Я вижу больная для вас тема, не буду сыпать соль на рану ))) Проехали
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Earanak
Просто шутка сама по себе с практической стороны абсурдна.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Pathfinder: 20.07.2024 14:15 А якщо додати обертів то ця мора 9х200 зможе скиди робити :gigi:
Що таке «скиди»?
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Kashtan, мой мозг расшифровал это так что имеется ввиду сделать из нее дрон который будет скидывать гранаты.
Но может это дух времени мой мозг засрал таким образом и это что-то совершенно другое
:gigi:
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Хороша річ. Щоправда за такі кошти вже чіллер на вторинному ринку краще прибрати.
І враховуючи продуктивність-шум вентиляторів, краще б це була версія на 25 секцій 120мм. В 200мм лише ноктюа а20 мені відома нормальна.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Я в этих всех вопросах дилетант. Прост пытаюсь понять что в комплект входит то...
Я так понимаю помпы внутри этого радиатора нету ?
И вообще я так понял там нету пропеллеров в комплекте и жижи которую туда заливать и фиттингов ?

Т.е купить радиатор за 300Евро который на 4 вертушки.
Купить водоблок крутой какой то типа Optimus Signature V3 за 300Евро.
Купить 4 вертушки подходящие (или Push-Pull на 8 вертушек).
Купить жижу для радиатора. Купить шланги с фиттингами.

И вот чего я вообще не понимаю это как помпа выглядит то которая жижу будет качать ?
Или такой 'резервуар' и является помпой в данном случае ? Вот который справа - https://i.imgur.com/jEDrnyo.jpg
Получается в итоге это как то так выглядит типа ? Ничего не забыл ? Ну кроме скальпа, ЖМ.

Короч говоря это небось кругом-бегом ~1300-1500 Евро ? Правильно я прикинул ?
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Уф, потужно виглядає.
Залишилось дочекатись поки хтось з мейнстрім англомовних техноблогерів її на огляд візьме і якийсь тредріпер нею охолоджувати буде.
Цікаво було б подивитись на її можливості.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А кота не засосет?
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Kashtan: 20.07.2024 16:11Щоправда за такі кошти вже чіллер на вторинному ринку краще прибрати
Чіллер як холодос "дир-дир-дир" робить, а мора це більше про тишу.
Kashtan: 20.07.2024 16:11краще б це була версія на 25 секцій 120мм
У мене 2 мори на 18шт 120-к сукупно, це мрак. Всі оті дроти прокласти, з'єднати, а потім колись розібрати все помити, знов зібрати :horror: менше кульків - менше зайвих рухів
Earanak: 20.07.2024 16:20Прост пытаюсь понять что в комплект входит то...
Нічого, тільки радіатор, все інше за твої гроші :)
Earanak: 20.07.2024 16:20Короч говоря это небось кругом-бегом ~1300-1500 Евро ? Правильно я прикинул ?
Можна дорого красиво, а можна дешево і так само ефективно. В 2 рази менше легко вкластися.
HREN
Member
Аватар користувача
Звідки: Польша

Повідомлення

Вообще, это событие. Лет 20 не было новинок. Мора-3 в размере 420 и 360 не в счет. А здесь россыпь - хочешь половинка на 2 вентиля, на 4 и на 9 (это серверный тип для рабочих машин). Кто тут выше смеялся, просто больше одуванчика в жизни не видел. Когда в системе с тредриппером штук 8 видеокарт по 600вт каждая в расчетах 24/7. И кроме Моры охлаждать там нечем (чиллер не берем). Толщина больше 75 против 60мм у прежней, вид пока не вижу хрома, ценник х2 раза. Эффективность думаю выше чем у 420. У меня их 5 штук если что)))
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Earanak: 20.07.2024 16:20 Я в этих всех вопросах дилетант. Прост пытаюсь понять что в комплект входит то...
Я так понимаю помпы внутри этого радиатора нету ?
И вообще я так понял там нету пропеллеров в комплекте и жижи которую туда заливать и фиттингов ?

Т.е купить радиатор за 300Евро который на 4 вертушки.
Купить водоблок крутой какой то типа Optimus Signature V3 за 300Евро.
Купить 4 вертушки подходящие (или Push-Pull на 8 вертушек).
Купить жижу для радиатора. Купить шланги с фиттингами.

И вот чего я вообще не понимаю это как помпа выглядит то которая жижу будет качать ?
Или такой 'резервуар' и является помпой в данном случае ? Вот который справа - https://i.imgur.com/jEDrnyo.jpg
Получается в итоге это как то так выглядит типа ? Ничего не забыл ? Ну кроме скальпа, ЖМ.

Короч говоря это небось кругом-бегом ~1300-1500 Евро ? Правильно я прикинул ?
Оптімус кращий лише якщо без дірект дай.
Але дірект дай кращий. І тут краще суперкул тайський . 20 градусів різниця десь.
Радіатори краще типу нова , вдвічі дешевші, ніж аналогічна мора, а ефективність плюс мінус та сама , в різних тестах різні переможці , то нова то мора. Вентилятори мабуть Арктіки, якщо малі оберти то пуш пулл, якщо великі то на один бік вентилятори, пуш пулл мало профіту дає на великих обертах. В ідеалі звісно фантекс т30, але ціна велика.
Помпи в принципі без різниці, ддс, д5, або китайські, кілька штук поставити, і на середні оберти, щоб без шуму, а кілька штук це ще гарантія що контур працюватиме якщо одна вийде з ладу.
Фітинги - бітспауер, ті які обертаються, в можна хуткоцепи куланс. Шикарні. А можна й щось дешеве, протікати не повинні.
До тисячі евро можна зібрати пристойний кастом і на пару контурів, або й навіть третій, під ссд м2 та оперативку.
Головне словенців не брати еквб, ціна категорично велика, а якість ну дуже шкутильгає.

Відправлено через 6 хвилин 46 секунд:
WakeMe: 20.07.2024 17:23
Kashtan: 20.07.2024 16:11Щоправда за такі кошти вже чіллер на вторинному ринку краще прибрати
Чіллер як холодос "дир-дир-дир" робить, а мора це більше про тишу.
Kashtan: 20.07.2024 16:11краще б це була версія на 25 секцій 120мм
У мене 2 мори на 18шт 120-к сукупно, це мрак. Всі оті дроти прокласти, з'єднати, а потім колись розібрати все помити, знов зібрати :horror: менше кульків - менше зайвих рухів
Earanak: 20.07.2024 16:20Прост пытаюсь понять что в комплект входит то...
Нічого, тільки радіатор, все інше за твої гроші :)
Earanak: 20.07.2024 16:20Короч говоря это небось кругом-бегом ~1300-1500 Евро ? Правильно я прикинул ?
Можна дорого красиво, а можна дешево і так само ефективно. В 2 рази менше легко вкластися.
В мене навпроти стола з комп’ютером - стіна , за нею кухня, в стіні отвір для труб опалення, і там купа проводів від ДБЖ онлайн які дир-дир-дир роблять на кухні, і чілера я тим паче не почую, бо ні компресора холодильника, не чую, геть нічого, не чую нічого з кухні по звуку, а от запахи часто так відчуваю.
Ну в мене кілька радіаторів лежить, один у контурі, решта чекає, то пил, а вікно у мене відкрито завжди, лише у лютий мороз, це віковічний друг та партнер. Які вентилятори на морах? Які оберти та помпи?

Відправлено через 1 хвилину 8 секунд:
HREN: 20.07.2024 19:08 Вообще, это событие. Лет 20 не было новинок. Мора-3 в размере 420 и 360 не в счет. А здесь россыпь - хочешь половинка на 2 вентиля, на 4 и на 9 (это серверный тип для рабочих машин). Кто тут выше смеялся, просто больше одуванчика в жизни не видел. Когда в системе с тредриппером штук 8 видеокарт по 600вт каждая в расчетах 24/7. И кроме Моры охлаждать там нечем (чиллер не берем). Толщина больше 75 против 60мм у прежней, вид пока не вижу хрома, ценник х2 раза. Эффективность думаю выше чем у 420. У меня их 5 штук если что)))
5 штук мор? 360 чи 420? Не шумлять? Які оберти, вентилятори?
sensorium
Member
Звідки: planet Earth

Повідомлення

Виглядає канєш кльово і стильно, але якщо комусь дорого то є інший варіант якщо у вас прямі руки і вони чешуться щоб щось помайстрити. Б/у радіатори від автомобіля коштують копійки, нові 100 дол навіть великі від джипів, та можна й взагалі забесплатно на розборках дістати потрібний по розміру. Від мотоцикла компактніший теж підійде якщо у вас не майнінг ферма на 700 карт.

далі думайте самі ;)
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 20.07.2024 16:11 Хороша річ. Щоправда за такі кошти вже чіллер на вторинному ринку краще прибрати.
І враховуючи продуктивність-шум вентиляторів, краще б це була версія на 25 секцій 120мм. В 200мм лише ноктюа а20 мені відома нормальна.
Недавно стал обладателем моры 420, стоят 4 ноктуа .которые 200мм на 1200 об, и это самолет, 500 оборотов для них максимум, поэтому мне не понятно кто их в здравом уме использует на 1200, и зачем их выпустили.

Відправлено через 59 секунд:
sensorium: 20.07.2024 19:42 Виглядає канєш кльово і стильно, але якщо комусь дорого то є інший варіант якщо у вас прямі руки і вони чешуться щоб щось помайстрити. Б/у радіатори від автомобіля коштують копійки, нові 100 дол навіть великі від джипів, та можна й взагалі забесплатно на розборках дістати потрібний по розміру. Від мотоцикла компактніший теж підійде якщо у вас не майнінг ферма на 700 карт.

далі думайте самі ;)

Это не красиво и это 99% что нет.

Відправлено через 16 хвилин 23 секунди:
Earanak: 20.07.2024 16:20 Я в этих всех вопросах дилетант. Прост пытаюсь понять что в комплект входит то...
Я так понимаю помпы внутри этого радиатора нету ?
И вообще я так понял там нету пропеллеров в комплекте и жижи которую туда заливать и фиттингов ?

Т.е купить радиатор за 300Евро который на 4 вертушки.
Купить водоблок крутой какой то типа Optimus Signature V3 за 300Евро.
Купить 4 вертушки подходящие (или Push-Pull на 8 вертушек).
Купить жижу для радиатора. Купить шланги с фиттингами.

И вот чего я вообще не понимаю это как помпа выглядит то которая жижу будет качать ?
Или такой 'резервуар' и является помпой в данном случае ? Вот который справа - https://i.imgur.com/jEDrnyo.jpg
Получается в итоге это как то так выглядит типа ? Ничего не забыл ? Ну кроме скальпа, ЖМ.

Короч говоря это небось кругом-бегом ~1300-1500 Евро ? Правильно я прикинул ?
Водоблок на 14 с прямым контактом 85 USD китай.
Водоблок на видик 120 китай. USD
Радиатор 260 EURO
вентиляторы 150 EURO
2 помпы D5 Next 240 EURO (есть дешевле)
топ на 2 помпы к море и креплением 150 EURO
Резервуар 150 +- EURO
вода 3лх8 EURO
шланги 25-30 EURO
фитинги 150 +- EURO
труборез 6-8 EURO
термухи на видик, 600-1200 грн
жм 350-600 грн
лак кисточки по желанию, + провод и бытросцепы

Доставка с ДЕ около 120, + налоги если попадете. 35%
Відповісти