ASUS випустила ігрову клавіатуру ROG Azoth Extreme

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
DTS2
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Предлагаю обсудить ASUS випустила ігрову клавіатуру ROG Azoth Extreme

Где мы повернули не туда? Цена кнопок на уровне нормальной видяхи или проца?
У производителей соревнование кто дороже.... :insane:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DTS2: 16.07.2024 09:24 Где мы повернули не туда? Цена кнопок на уровне нормальной видяхи или проца?
У производителей соревнование кто дороже.... :insane:
У асус рог колись було інакше? Це завжди було сміття по ціні нормального кастому
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Клава по цене консоли или аналогичному по производительности компу
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Клава класна, але ціна... Таку б провідну, і без непотрібного екраньчика, з адекватним цінником доларів в 150, я би взяв.
FarCry
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Скотиняки прощупують, скільки "багатенький Річі" готовий віддати за їх бренд. Якщо на відеокартах можна доїти, то чому не на клавіатурах?
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Ех пам'ятаю мій перший пк коштува 1000 $ ситемний, монітор, клава, мишка, якісь колонки а тепер осьо як! :idea:
corban_jum
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

ASUS все далі від бога.
Цікаво б знати собівартість
Dilfin
Member

Повідомлення

ASUS: А що всі продають все так дорого, а нам шо не можна? Ми також хочемо більше золота, ще більше золота.

Відправлено через 4 хвилини 13 секунд:
FarCry: 16.07.2024 09:58 Скотиняки прощупують, скільки "багатенький Річі" готовий віддати за їх бренд. Якщо на відеокартах можна доїти, то чому не на клавіатурах?
Капіталізм у всій своїй красі, бідний бідніє, а багатий багатіє ще більше. І тут зараз ті, хто не розуміє принципів економіки почнуть кричати, що йди, зароби ще більше, що нищеброд і тому подібне, не розуміючи що їх зомбують і програмують що так має бути і що це нормально, а спекуляція і психологічні маніпуляції- це не нормально.

Відправлено через 4 хвилини 19 секунд:
corban_jum: 16.07.2024 10:13 ASUS все далі від бога.
Цікаво б знати собівартість
Колись розібрали на запчастини ойфон, який коштував 1000$, то собівартість його була 100$ з копійками, всі інші взяли приклад з апле і також хочуть так заробляти, багатьох людей вже зазомбували настільки, що ті платять тисячі вічно зелених навіть за тряпки. щоб підтримати свій статус в божевільному суспільстві.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

хто там любить вклепати кулаком по клаві після злитої катки, то для вас придумали методику лікування :gigi:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Олег963: 16.07.2024 10:10 Ех пам'ятаю мій перший пк коштува 1000 $ ситемний, монітор, клава, мишка, якісь колонки а тепер осьо як! :idea:
А що зараз не так?
Так само є клави по 5уе для бажаючих. Всякі РіалЕл тощо
Просто додались клави по 500уе.
Я би зрозумів обурення якщо б по 5уе зникли, а так просто вибір став ширше.
Як на мене, то "корону маркетингу" впевнено і дуже довго тримають аудіофільські кабелі за 100500грошей.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 17.07.2024 07:14
Олег963: 16.07.2024 10:10 Ех пам'ятаю мій перший пк коштува 1000 $ ситемний, монітор, клава, мишка, якісь колонки а тепер осьо як! :idea:
А що зараз не так?
Так само є клави по 5уе для бажаючих. Всякі РіалЕл тощо
Просто додались клави по 500уе.
Я би зрозумів обурення якщо б по 5уе зникли, а так просто вибір став ширше.
Як на мене, то "корону маркетингу" впевнено і дуже довго тримають аудіофільські кабелі за 100500грошей.
Вибір є на будь-який гаманець, як альтернатива завжди є б/в ринок, але це ж не те, треба розглядати тільки топ (не в контексті цього сабжу звістно) і тільки нове, в сусідній темі один жалівся на те, що не кожен зараз може собі дозволити ssd sn850x 8tb :facepalm: , правда навести хоча б пару кейсів, де середньому користувачу знадобився би такий обʼєм звісно не спромігся
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 17.07.2024 10:45
Sanьka: 17.07.2024 07:14

А що зараз не так?
Так само є клави по 5уе для бажаючих. Всякі РіалЕл тощо
Просто додались клави по 500уе.
Я би зрозумів обурення якщо б по 5уе зникли, а так просто вибір став ширше.
Як на мене, то "корону маркетингу" впевнено і дуже довго тримають аудіофільські кабелі за 100500грошей.
Вибір є на будь-який гаманець, як альтернатива завжди є б/в ринок, але це ж не те, треба розглядати тільки топ (не в контексті цього сабжу звістно) і тільки нове, в сусідній темі один жалівся на те, що не кожен зараз може собі дозволити ssd sn850x 8tb :facepalm: , правда навести хоча б пару кейсів, де середньому користувачу знадобився би такий обʼєм звісно не спромігся
Ну, я під вр прн взяв 8 тб. Правда hdd :gigi:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dilfin: 16.07.2024 12:50 ті, хто не розуміє принципів економіки
Тобто такі, як ти
Dilfin: 16.07.2024 12:50 Колись розібрали на запчастини ойфон, який коштував 1000$, то собівартість його була 100$ з копійками
Маржа в них дійсно космічна, але мені цікаво, що ти вкладаєш у поняття собівартості в данному випадку?
Dilfin
Member

Повідомлення

7mindfields: 17.07.2024 10:52
Dilfin: 16.07.2024 12:50 ті, хто не розуміє принципів економіки
Тобто такі, як ти
Dilfin: 16.07.2024 12:50 Колись розібрали на запчастини ойфон, який коштував 1000$, то собівартість його була 100$ з копійками
Маржа в них дійсно космічна, але мені цікаво, що ти вкладаєш у поняття собівартості в данному випадку?
Виробнича собівартість — це сукупність витрат на виробництво та реалізацію (збут) продукції. Вони містять витрати, пов'язані з використанням основних засобів, сировини, матеріалів, палива та енергії, трудових ресурсів, а також інші витрати на виробництво та реалізацію продукції. Ви недалека людина і переходите на особистості, Вам хочеться скандалу, істерики і роздуття свого его до розміру багатоповерхівки, будьте простішим, ви не пуп Землі.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dilfin: 17.07.2024 13:34
7mindfields: 17.07.2024 10:52
Тобто такі, як ти

Маржа в них дійсно космічна, але мені цікаво, що ти вкладаєш у поняття собівартості в данному випадку?
Виробнича собівартість — це сукупність витрат на виробництво та реалізацію (збут) продукції. Вони містять витрати, пов'язані з використанням основних засобів, сировини, матеріалів, палива та енергії, трудових ресурсів, а також інші витрати на виробництво та реалізацію продукції. Ви недалека людина і переходите на особистості, Вам хочеться скандалу, істерики і роздуття свого его до розміру багатоповерхівки, будьте простішим, ви не пуп Землі.
Бо не треба писати всіляку маячню в кожній темі, то в нього собівартість айфону 100$, то топові 8тб ссд від wd в кожен дім :lol:
Dilfin
Member

Повідомлення

7mindfields: 17.07.2024 14:02
Dilfin: 17.07.2024 13:34

Виробнича собівартість — це сукупність витрат на виробництво та реалізацію (збут) продукції. Вони містять витрати, пов'язані з використанням основних засобів, сировини, матеріалів, палива та енергії, трудових ресурсів, а також інші витрати на виробництво та реалізацію продукції. Ви недалека людина і переходите на особистості, Вам хочеться скандалу, істерики і роздуття свого его до розміру багатоповерхівки, будьте простішим, ви не пуп Землі.
Бо не треба писати всіляку маячню в кожній темі, то в нього собівартість айфону 100$, то топові 8тб ссд від wd в кожен дім :lol:
Так реально є фірма, яка розбирає айфони перевіряючи на ремонтноспроможність і рахують скільки коштують комплектуючі, якщо їх замовляти окремо, а це і є собівартість, а Ви в усьому бачите маячню і заговори, а за SSD я писав що занадто дорога ціна, а якщо Вам підходить, то вперед, можете навіть 3 шт. заовити та курєра, щоб Вам додому приніс.) А фірма наприклад iFixit, якщо Вам цікаво.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dilfin: 17.07.2024 14:36
7mindfields: 17.07.2024 14:02
Бо не треба писати всіляку маячню в кожній темі, то в нього собівартість айфону 100$, то топові 8тб ссд від wd в кожен дім :lol:
Так реально є фірма, яка розбирає айфони перевіряючи на ремонтноспроможність і рахують скільки коштують комплектуючі, якщо їх замовляти окремо, а це і є собівартість, а Ви в усьому бачите маячню і заговори, а за SSD я писав що занадто дорога ціна, а якщо Вам підходить, то вперед, можете навіть 3 шт. заовити та курєра, щоб Вам додому приніс.) А фірма наприклад iFixit, якщо Вам цікаво.
Тобто собівартість технічно складного пристрою в твоєму розумінні це просто вартість всіх окремих комплектуючих цього девайсу. Питань більше немає
Dilfin
Member

Повідомлення

7mindfields: 17.07.2024 14:52
Dilfin: 17.07.2024 14:36

Так реально є фірма, яка розбирає айфони перевіряючи на ремонтноспроможність і рахують скільки коштують комплектуючі, якщо їх замовляти окремо, а це і є собівартість, а Ви в усьому бачите маячню і заговори, а за SSD я писав що занадто дорога ціна, а якщо Вам підходить, то вперед, можете навіть 3 шт. заовити та курєра, щоб Вам додому приніс.) А фірма наприклад iFixit, якщо Вам цікаво.
Тобто собівартість технічно складного пристрою в твоєму розумінні це просто вартість всіх окремих комплектуючих цього девайсу. Питань більше немає
Для тих, хто в танку, ще раз. Виробнича собівартість — це сукупність витрат на виробництво та реалізацію (збут) продукції. Вони містять витрати, пов'язані з використанням основних засобів, сировини, матеріалів, палива та енергії, трудових ресурсів, а також інші витрати на виробництво та реалізацію продукції. В ціну запчастини це все закладено, ти напевно або явно тупий, або троль, який тішиться від того, що когось дістає.
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Dilfin
Он просто сказочник, хочет чтобы потребитель оплачивал и рекламу и ЗП маркетологам. За софт компания должна платить со своего кармана, а не за счёт покупателя и это глупо считать в себестоимость. А то выходит что покупатель просит ему сделать так и продать устройство как спец заказ.
corban_jum
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Чумби, ви не путайте собівартість доволі складного пристрою, в якому ще R&D значний, з бракоробами з ASUS з їх космічними цінами на пластиковий брухт
Відповісти