ШІ Gemini сканує PDF-файли на Google Диску без дозволу користувача

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пользуйтесь облаками гугла, они надежные :laugh:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Ніколи такого не було... і ось знову!
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кожаные мешки ещё надеются на какие-то там права и законы, и не знают что единственное право кожаного мешка это умереть во славу ИИ :laugh:
my4a4oc
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

DuckRider: 15.07.2024 20:03 Пользуйтесь облаками гугла, они надежные :laugh:
у яблука я гадаю такаж біда

ось навіть пригадав, шо читав десь з пів року тому, шо буде сканувати фото на наявнисть _ з неповнолітніми і так далі.. кому потрібна конфеденційність, той купляє нокію 3210, чисто набрати пацанам шоб передачку закинули
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тримаю на гуглдиску пошифровані архіви, хай сканує на здоров'я :D
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer: 15.07.2024 23:18 Тримаю на гуглдиску пошифровані архіви, хай сканує на здоров'я :D
Особливо зручно тримати в архівах фотки. :gigi:
Перейшов на Selfhosted інфраструктуру. Не жалію. Так, часу багато пішло, щоб розібратися, але цікаво. З часом розробив для себе простеньку систему рівнів важливості файлів. Все організовано, різні ПК, ноути, телефони завʼязані на один пристрій, який в свою чергу бекапить дані в залежності від їхньої критичності.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt
Якщо дуже треба то є цілий асортимент утиліт, котрі монтують архів як віртуальний диск.

Відправлено через 20 хвилин 55 секунд:
Зрештою є оверлейні шифровані ФС, типу cppcryptfs. Тобто було б бажання.
Селфхостед інфраструктура це звичайно добре, але однієї георозподіленої копії замало, а більше однієї в домашніх умовах - зажирно.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Дані для ШІ самі себе не зберуть!
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

wolf359: 15.07.2024 19:56Пропоную обговорити ШІ Gemini сканує PDF-файли на Google Диску без дозволу користувача
На гуглодиске все сканируется включая фото и видео. И emailы гугл сканирует и поисковые запросы анализирует и полиция во всяких америках потом приходит к тому кто искал что то подозрительное или запрещенное или на гуглодиске хранил.

Отправлено спустя 51 секунду:
Ray2000gt: 16.07.2024 00:15Перейшов на Selfhosted інфраструктуру. Не жалію.
А потом ахметка отключил свет. :gigi:
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

my4a4oc: 15.07.2024 23:16кому потрібна конфеденційність, той купляє нокію 3210, чисто набрати пацанам шоб передачку закинули
З нокії 3210 немамонтів на олх сильно не покамиш, тому це не так.
Допотопні кнопочні телефони - це удєл "сумки для втечі" і отих попаяних що живуть у лісі.

Відправлено через 1 хвилину 35 секунд:
Scoffer: 15.07.2024 23:18 Тримаю на гуглдиску пошифровані архіви, хай сканує на здоров'я :D
Це норм.
Я пішов далі і тримаю архіви, про які навіть не можна сказати, що то архіви, якщо не в темі. Тим більше відкрити :gigi:
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Той випадок ,коли не має ніякої важливої інформації, яку потрібно приховувати... B-)
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так, запакуй PDF документи в архів та постав пароль. Такі речі ні один ШІ не прочитає.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lekrs: 16.07.2024 09:26 Той випадок ,коли не має ніякої важливої інформації, яку потрібно приховувати... B-)
Та я думаю її ні в кого з присутніх там нема.
Завантажувати в файлообмінники/клауди інформацію, яку треба приховувати - це те ж саме що секретні документи в парку на лавочці зберігати.

Суть треда в іншому.
Новий АІ від майкрософта буде бачити все, що ви напихаєте в свої архіви, включно з їх паролями. :rotate:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зараз би користуватись будь-чим (пошта/клауд/пошук/зберігайка паролів/you name it) від google :D
Минулого року зліз з цього лайна, коли мої паролі вчергове невідомим чином попали в і-нет - більше never ever.
rizakrko
Member

Повідомлення

avuremybe: 16.07.2024 11:27 Новий АІ від майкрософта буде бачити все, що ви напихаєте в свої архіви, включно з їх паролями. :rotate:
Це трохи не так працює. Якби хто небудь мав можливість дізнатися пароль від довільного архіву, то ми всі тут б вже на бартер перейшли і спілкувалися через голубів. Наразі це технічно неможливо на будь-якому відмінному від експериментального масштабу.
ZNIM
Junior

Повідомлення

Ray2000gt: 16.07.2024 00:15
Scoffer: 15.07.2024 23:18 Тримаю на гуглдиску пошифровані архіви, хай сканує на здоров'я :D
Особливо зручно тримати в архівах фотки. :gigi:
Перейшов на Selfhosted інфраструктуру. Не жалію. Так, часу багато пішло, щоб розібратися, але цікаво. З часом розробив для себе простеньку систему рівнів важливості файлів. Все організовано, різні ПК, ноути, телефони завʼязані на один пристрій, який в свою чергу бекапить дані в залежності від їхньої критичності.
Цікаво б глянути на ютуб таку інструкцію. Ато я ніяк не організую норм все. То там бекап, то там fex.net, і все вручну
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 16.07.2024 07:35
wolf359: 15.07.2024 19:56Пропоную обговорити ШІ Gemini сканує PDF-файли на Google Диску без дозволу користувача
На гуглодиске все сканируется включая фото и видео. И emailы гугл сканирует и поисковые запросы анализирует и полиция во всяких америках потом приходит к тому кто искал что то подозрительное или запрещенное или на гуглодиске хранил.
Активаторы в архиве на диске хранятся день-два, кстати, дальше файл удаляется
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

avuremybe: 16.07.2024 11:27 Завантажувати в файлообмінники/клауди інформацію, яку треба приховувати - це те ж саме що секретні документи в парку на лавочці зберігати.
Дураков хватает, а еще меня умиляют люди которые себе ставят пиратку ОС и офис и начинают регаться в сервисах MS, хранить копии паспорта на onedrive и прочее подобное. :gigi:

Отправлено спустя 48 секунд:
DuckRider: 16.07.2024 16:01 Активаторы в архиве на диске хранятся день-два, кстати, дальше файл удаляется
Удаляет файл в архиве или весь архив?
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 16.07.2024 17:18
avuremybe: 16.07.2024 11:27 Завантажувати в файлообмінники/клауди інформацію, яку треба приховувати - це те ж саме що секретні документи в парку на лавочці зберігати.
Дураков хватает, а еще меня умиляют люди которые себе ставят пиратку ОС и офис и начинают регаться в сервисах MS, хранить копии паспорта на onedrive и прочее подобное. :gigi:

Отправлено спустя 48 секунд:
DuckRider: 16.07.2024 16:01 Активаторы в архиве на диске хранятся день-два, кстати, дальше файл удаляется
Удаляет файл в архиве или весь архив?
Весь архив с кмской
Відповісти