AMD розповіла про оверклокерські поліпшення в процесорах Ryzen 9000

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
FarCry
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить AMD розповіла про оверклокерські поліпшення в процесорах Ryzen 9000

Намальовується класичний Refresh. Всього трішки більше, але великої різниці не буде. Це заспокоює... Буду спати з чистою совістью, що не дарма перейшов на 7800X3D два місяці тому. :)
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

штатним режимом роботи оперативної пам'яті у нових «камінців» стане DDR5-5600...AGESA забезпечить можливість роботи оперативної пам'яті в режимах до DDR5-8000.
Таке собі досягнення, як впиралося у пропускну здатність IF, так і продовжить... :shuffle:
1nsane
Member
Звідки: Ларнака, Кипр

Повідомлення

FarCry: 15.07.2024 16:03 Предлагаю обсудить AMD розповіла про оверклокерські поліпшення в процесорах Ryzen 9000

Намальовується класичний Refresh. Всього трішки більше, але великої різниці не буде. Це заспокоює... Буду спати з чистою совістью, що не дарма перейшов на 7800X3D два місяці тому. :)
Плюс двузначное число в многопотоке? Не надо тут натягивать "классический рефреш" на норм прирост между поколениями. Или хотите всегда +30% как с зен2/3?
Классический рефреш вон у интела обратно с 14 на 13 поколение превращается :laugh:
Stalker22
Member

Повідомлення

Як на мене досить непогано, ще й на тлі конкурента :shuffle:
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

1nsane: 15.07.2024 16:57 Классический рефреш вон у интела обратно с 14 на 13 поколение превращается :laugh:
У Інтела то не рефреш а перемаркування. 6 -> 10, 12 -> 14.
Раніше зміна степінгу давала більший приріст ніж сучасна зміна «поколінь» Інтела.
Відповісти