Відеокарта GeForce RTX 5090 отримає 500-ватний рівень TDP, вважає Seasonic

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

По факту побачимо восени, якщо так і буде, то це лише підтверджує неминучу тенденцію про неухильне збільшення споживання в новітніх гпу та цпу, не зважаючи на передові літографічні процеси та удосконалені архітектури . Особливо збільшення споживання стрибне після введення чіплетів в відеокартах - побутових і чіплети реальні, з ядрами , в рази , що логічно, по суті це буде повернення кроссфайр та слай з нвлінк у побутові десктопи , із його продуктивністю та його споживанням.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Kashtan
Це збільшується максимальне споживання, але ж і ефективність значно зростає. Наприклад порівняйте 3090 і 4090 на однакових лімітах.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Закон Мура припинив діяти, переходимо на закон Ватта.
Споживання топових відеокарт подвоюється кожну декаду :lamer:
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Пам'ятаю хтось казав мені що не відчуває літом тепла що викидає 4090. Я не зовсім для себе зрозумів моменти, ок в людини карта з масивним охолодженням і вона тримає температуру карти на відносно адекватному рівні, але хіба при цьому вона не буде викидати назовні ту саму кількість тепла що і умовний паліт дуал при тих самих значеннях споживання?
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Щось слабенький приріст. 10-15% :)
Хіба що в 5060 цікавіше
Bukakanga
Member

Повідомлення

полкиловатта - неплохой обогреватель. Плюс процессор и остальная требуха. Центральное отопление можно будет выбрасывать на помойку истории.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Phos4: 15.07.2024 09:59 Пам'ятаю хтось казав мені що не відчуває літом тепла що викидає 4090. Я не зовсім для себе зрозумів моменти, ок в людини карта з масивним охолодженням і вона тримає температуру карти на відносно адекватному рівні, але хіба при цьому вона не буде викидати назовні ту саму кількість тепла що і умовний паліт дуал при тих самих значеннях споживання?
Звісно, що буде. Фізику поки не відмінили :(
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення

Kashtan: 15.07.2024 09:10по суті це буде повернення кроссфайр та слай з нвлінк у побутові десктопи , із його продуктивністю та його споживанням.
Ніякого зв'язку чіплети до мульти-ГП не мають. Мульти-ГП це апаратно-програмна технологія, де графічний драйвер керує розподілом навантаження на прискорювачі. У межах чіплетів це завжди один пристрій, жодних програмних модифікацій не потрібно.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нужно будет ещё огнетушитель в комплект поставки добавлять :gigi:
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

мечта ахметова прямо
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Phos4: 15.07.2024 09:59Пам'ятаю хтось казав мені що не відчуває літом тепла що викидає 4090.
Не знаю, хто там це може не відчувати. Вихлоп з корпусу пекельний.
В мене при довгій грі кімната відчутно прогрівається. Зимою то ок, а от влітку прям біда, без кондиціонера грати некомфортно.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У мене два компа, один на 4070, другий на 4090. На 4090 я зараз навіть не вмикаю бо це люта срань. 5090 купувати точно не буду. Ото ~200Вт з відяхи, ~100 з проца це якась максимальна межа здорового глузду.
Reinmar
Member

Повідомлення

Всі так гараче обговорють +50W, типу клуб майбутніх покупців саме 5090... Але карта особлива, для мультімоніторки, блогерів, стримерів і т.п, не для Діми з 8Б для гри в Доту2. Та і взагалі дивно,якщо зтось збирається брати карту за 2000$ і буде на якомусь нонейм блоку за 30 баксів. Там вже давно кіловатникі придбані. А якщо річ, що "карти стають все прожорлівіші",то воно то так, але поки ще це циклічно, піднімається ТДП, потім нова архітектура/техпроцес, стануть дещо прохолодніші. Зростання за 10-15 років звістно є, 500W ще не було,але 400W було ще на GeForce GTX 490 14 років тому. Ото було дійсно треш в ті часи. Бо зараз хоч і дофіга,але ж ще можна надцять моніторів підрубити. Або грати на 1, але в в 4к rtx ультра дофіга фпс. А тоді отримували 90 фпс у Full HD в старому кризисі з цієї флагманської потужності . Мене більше вартість турбує, якось вже субфлагман став коштувати,як колись топ двохчіпова карта. А теперішній флагман х2,5 вже коштує, оце не ОК
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Reinmar: 15.07.2024 11:26 Всі так гараче обговорють +50W, типу клуб майбутніх покупців саме 5090... Але карта особлива, для мультімоніторки, блогерів, стримерів і т.п, не для Діми з 8Б для гри в Доту2. Та і взагалі дивно,якщо зтось збирається брати карту за 2000$ і буде на якомусь нонейм блоку за 30 баксів. Там вже давно кіловатникі придбані. А якщо річ, що "карти стають все прожорлівіші",то воно то так, але поки ще це циклічно, піднімається ТДП, потім нова архітектура/техпроцес, стануть дещо прохолодніші. Зростання за 10-15 років звістно є, 500W ще не було,але 400W було ще на GeForce GTX 490 14 років тому. Ото було дійсно треш в ті часи. Бо зараз хоч і дофіга,але ж ще можна надцять моніторів підрубити. Або грати на 1, але в в 4к rtx ультра дофіга фпс. А тоді отримували 90 фпс у Full HD в старому кризисі з цієї флагманської потужності . Мене більше вартість турбує, якось вже субфлагман став коштувати,як колись топ двохчіпова карта. А теперішній флагман х2,5 вже коштує, оце не ОК
5090 це буквально минулі тітани, для полу професіоналів, для іграшок завжди є карти з циферками 6 7 або 8...
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У меня 7900 XTX на аква экстрим биосе 550W хавает, пики до 600. По поводу кондиционера соглашусь, необходимо его иметь :gigi: .

Комнату прогревает на раз, причем кондиционер должен быть нормальный :beer:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 15.07.2024 11:25 У мене два компа, один на 4070, другий на 4090. На 4090 я зараз навіть не вмикаю бо це люта срань. 5090 купувати точно не буду. Ото ~200Вт з відяхи, ~100 з проца це якась максимальна межа здорового глузду.
Дак там там кукурудза прямо з коробки, береш афтербьорнер і там робиш там ту криву яка влаштовує зі споживанням. Друге питання в тому а навіщо така карта під іграшки :gigi:
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ДТЕК каже економити
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz: 15.07.2024 09:40 Закон Мура припинив діяти, переходимо на закон Ватта.
Споживання топових відеокарт подвоюється кожну декаду :lamer:
Не подврюється, хуанг навмисно задирає частоти, вендори ще більше. Причини прості хлопці несуть бабки за топові рішення, за водянки, блоки живлення, більш якісні коробки, купують вентилятори покраще. Усі в виграші крім тупого покупця :gigi:
З 4090 на скільки я знаю можна з 400 до 300 скинути взагалі без питань, а якщо ще скинути частоти то напевно і всі 200. І ось вже 100 відсотків :gigi:
Востаннє редагувалось 15.07.2024 11:42 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate
А воно не душиться менше ~300Вт. Це звісно не 450, але і не 200.
Відповісти