GreedFall II: The Dying World стартує в ранньому доступі 24 вересня

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить GreedFall II: The Dying World стартує в ранньому доступі 24 вересня

Опять жирное непонятно полое существо.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yalg
А як по твоєму бабовоїн має виглядати в жорстокому фентезі світі? Фітоняшка модельної зовнішності в бренестрінгах? :lol:
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Можно без раннего доступа, а просто сделать нормально игру? Я, конечно, жду продолжение ГридФолл.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Lekrs: 12.07.2024 11:12 Yalg
А як по твоєму бабовоїн має виглядати в жорстокому фентезі світі? Фітоняшка модельної зовнішності в бренестрінгах? :lol:
Франц фон Штук. Поранена амазонка
Зображення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lekrs: 12.07.2024 11:12 Yalg
А як по твоєму бабовоїн має виглядати в жорстокому ігровому фентезі світі? Фітоняшка модельної зовнішності в бренестрінгах? :lol:
саме так, Фітоняшка модельної зовнішності в брОнестрінгах, бо розваги мають створюватися щоб їх купували, використовували та задовольнялися. але в ігро\кіно-індустрії років 10 назад щось пішло не по плану, через що ми маємо Старфілд, SW:Acolyte та інші Анземи з Русалочками
Востаннє редагувалось 12.07.2024 17:26 користувачем kalakawa, всього редагувалось 1 раз.
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lekrs: 12.07.2024 11:12А як по твоєму бабовоїн має виглядати в жорстокому фентезі світі? Фітоняшка модельної зовнішності в бренестрінгах?
Как минимум как Бахар Набиева
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну не знаю, зовнішність персонажів останє що мене цікавить в іграх. Головне геймплей та гарний сюжет. Та й взагалі ігроіндустрії не вистачає темних брутальних ігр. Куди не глянь, прианімешнена срань... Фу. :-P
yariksom
Member

Повідомлення

Lekrs: 12.07.2024 18:35 Ну не знаю, зовнішність персонажів останє що мене цікавить в іграх. Головне геймплей та гарний сюжет. Та й взагалі ігроіндустрії не вистачає темних брутальних ігр. Куди не глянь, прианімешнена срань... Фу. :-P
Ага, сеттінг Dark Sun нехай у відеогру перенесуть а то нуднувато якось. :rotate:
Відповісти