Sapphire випускає Radeon RX 7700 XT у стилістиці гри Frostpunk 2

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Предлагаю обсудить Sapphire випускає Radeon RX 7700 XT у стилістиці гри Frostpunk 2

Прикольний дизайн. Вже здається була така карта?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polaris: 11.07.2024 15:22 Предлагаю обсудить Sapphire випускає Radeon RX 7700 XT у стилістиці гри Frostpunk 2

Прикольний дизайн. Вже здається була така карта?
То була новина про те, що планують випустити :D
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Это намек, что игре нужно 12 GB VRAM и в FULL HD :laugh:
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Навіть не знаю навіщо, це певно для любителів ставити пк на стіл і дивитись в віконце корпуса замість монітора :laugh:
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lekrs: 11.07.2024 16:02 Навіть не знаю навіщо, це певно для любителів ставити пк на стіл і дивитись в віконце корпуса замість монітора :laugh:
что в этом плохого?
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shnok: 11.07.2024 16:15
Lekrs: 11.07.2024 16:02 Навіть не знаю навіщо, це певно для любителів ставити пк на стіл і дивитись в віконце корпуса замість монітора :laugh:
что в этом плохого?
Що в цему хорошого?
Devianne
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хтось дивиться на картини з каракулями і бачить в них мистецтво, хтось дивиться на то яке залізо в нього встановлено, підсвітка.... Люди отримають від цього своє задоволення і при цьому не заважають іншим. Кеп
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Lekrs: 11.07.2024 16:24
shnok: 11.07.2024 16:15 что в этом плохого?
Що в цему хорошого?
Емоції? Ну ось є фанати Frostpunk 2, та хотіли RX 7700 XT, а тут ще з стилістикою. Порадіють обновці, що поганого в цьому?

P.S. я теж не розумію приколів стилістики, наприклад в мене кілограмовий радіатор CPU залишить для обзору з усього напису 1-2 літери :lol:
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Вона працює на вугіллі?
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

щось мені підказує що відяха буде тепловим реактором взимку всередині замерзаючого корпусу. Пічалько.
Відповісти