Nvidia дарує копію Black Myth: Wukong покупцям відеоадаптерів GeForce RTX 40-ї серії

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Nvidia дарує копію Black Myth: Wukong покупцям відеоадаптерів GeForce RTX 40-ї серії

Лучший стимул - скинуть сотню, а лучше две
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

І капелюха?
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Не старайся нвідіа, не придбаю я ніколи ловеласа, рдна3 та рдна2 все рівно на вторинному ринку по ціна/фпс краще придбання, без проміння та куда ядер.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 09.07.2024 17:55 Не старайся нвідіа, не придбаю я ніколи ловеласа, рдна3 та рдна2 все рівно на вторинному ринку по ціна/фпс краще придбання, без проміння та куда ядер.
Судя по вашим спекам я даже не знаю что должна выпустить Нвидия - чтоб вы её купили :laugh:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kashtan: 09.07.2024 17:55 Не старайся нвідіа, не придбаю я ніколи ловеласа, рдна3 та рдна2 все рівно на вторинному ринку по ціна/фпс краще придбання, без проміння та куда ядер.
>на вторинному ринку по ціна/фпс
>без проміння та куда ядер
>краще придбання
:rotate:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 09.07.2024 17:55 Не старайся нвідіа, не придбаю я ніколи ловеласа, рдна3 та рдна2 все рівно на вторинному ринку по ціна/фпс краще придбання, без проміння та куда ядер.
а на радеони що, вже завезли згладжування?
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Цікаво, хто кому допомагає в продажі: гра картам чи карти грі :)
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 09.07.2024 18:27 Цікаво, хто кому допомагає в продажі: гра картам чи карти грі :)
Враховуючи ціну карт - гра ну ніяк не може їм допомогти. :dontknow:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 09.07.2024 18:27 Цікаво, хто кому допомагає в продажі: гра картам чи карти грі :)
З врахуванням того, що гру засрали журналісти, то китаєць допомагає китайцям
Rage86
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

У новій промоакції беруть участь майже всі відеоадаптери GeForce RTX 40-ї серії. Винятком стали десктопні карти GeForce RTX 4060 (Ti)...
RTX 4060(Ti) купляють більше, ніж оті "майже всі" :laugh:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

yupi: 09.07.2024 16:55Лучший стимул - скинуть сотню, а лучше две
Пока, что они делают скидку в 1 доллар и заставляют снимать шляпу и кланяться...

P.S. Відеокарта Palit GeForce RTX 4080 SUPER JetStream за 1200 USD выглядит не такой уж и конской ценой, шутки про спалит закончились ж, можно брать? :spy:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 09.07.2024 20:15
yupi: 09.07.2024 16:55Лучший стимул - скинуть сотню, а лучше две
Пока, что они делают скидку в 1 доллар и заставляют снимать шляпу и кланяться...

P.S. Відеокарта Palit GeForce RTX 4080 SUPER JetStream за 1200 USD выглядит не такой уж и конской ценой, шутки про спалит закончились ж, можно брать? :spy:
На геймпро лучше докопи и 2 года гарантии учитывай
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

kalakawa: 09.07.2024 18:24а на радеони що, вже завезли згладжування?
Ну іноді не вистачає якогось аналогу DLAA, коли гра лише FSR 1.0 підтримує.
FSR 2.2 вже краще, а FSR 3.1 - якесь мило, судячи з цього дослідження:
https://www.techpowerup.com/review/amd- ... x-fsr-3-1/
Lukash
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Той момент коли купив 4060 Ті :-/
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lukash: 09.07.2024 20:24 Той момент коли купив 4060 Ті :-/
Їх заднім числом всерівно не дають, тому не варто засмучуватись :)
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Видать продажи не очень, куртка за старые приёмы с рынка взялся :-/
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Kashtan: 09.07.2024 17:55 Не старайся нвідіа, не придбаю я ніколи ловеласа, рдна3 та рдна2 все рівно на вторинному ринку по ціна/фпс краще придбання, без проміння та куда ядер.
Покупка бу карты уже само по себе худшая покупка. Но если денег нет тогда в целом лучше так чем не как.
LordTornado
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Kullerok: 10.07.2024 01:04
Kashtan: 09.07.2024 17:55 Не старайся нвідіа, не придбаю я ніколи ловеласа, рдна3 та рдна2 все рівно на вторинному ринку по ціна/фпс краще придбання, без проміння та куда ядер.
Покупка бу карты уже само по себе худшая покупка. Но если денег нет тогда в целом лучше так чем не как.
Покупая б/у карту на гарантии ты можешь послушать её работу и избежать потраченных нервов из-за писка дросселей...
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

kalakawa: 09.07.2024 18:24а на радеони що, вже завезли згладжування?
Років з 20 як....
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Kashtan: 09.07.2024 17:55 Не старайся нвідіа, не придбаю я ніколи ловеласа, рдна3 та рдна2 все рівно на вторинному ринку по ціна/фпс краще придбання, без проміння та куда ядер.
Остаются только видеокарты от интнл, или встройка😃
Відповісти