Китайська компанія Moore Threads навчилася створювати кластери з 10 тисяч власних GPU

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
yariksom
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Китайська компанія Moore Threads навчилася створювати кластери з 10 тисяч власних GPU
Нехай їх карта в 10 раз гірша за Nvidia A100 але китайці просто наклепають їх в 10 раз більше, проблеми з програмним забезпеченням теж думаю вирішають.
США своїми заборонами водночас дали поштовх до розвитку.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Moore Threads налагодила стратегічне партнерство з великими державними операторами зв'язку China Mobile і China Unicom, а також з China Energy Engineering Corp. та Gulin Huajue Big Data Technology. Метою цієї масштабної співпраці є розробка трьох обчислювальних кластерів, які сприятимуть розвитку ШІ в Китаї.
налагодила стратегічне партнерство.... у Китаї?
спойлер
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator
Я от не знаю, з вас палицею треба вибивати цю тупу мантру що в китаї совок чи що? У китаянців самий щирий з капіталістичних капіталізмів з усіма відповідними наслідками економічних взаємостосунків. По європам совка більше. А з приходом обамобідонів можливо і по штатам.
Китайського вождя не цікавить як і скільки ти добуваєш грошей, вождя цікавить щоб портрету вклонялись. От поки вклоняєшся можеш хоч трильярдером бути, а як перестаєш, то зникаєш в невідомому напрямку на півроку поки тобі підготують клона, котрий вклонятиметься, як з власником алібаби. Зрозуміла концепція?)
Так от, щоб конторі виживати, їй доводиться заключати контракти з іншими конторами на загальних умовах, як всюди. І це одна з головних причин їхнього економічного розвитку. Держава бізнесу не заважає.

Відправлено через 9 хвилин 5 секунд:
Увесь китайський комунізм на цзедуні почався, на ньому ж і закінчився, китайці швидко прошарили що фігня якась виходить і самого цзедуна достроково відправили на пенсію щоб більше отого всього з горобцями не повторював. А далі пішов нормальний тоталітарний капіталістичний розвиток, як і має бути в кожній поважаючій себе імперії. Результати розвитку ми бачимо прямо в новині, кластера по десять тишь відях. :horror:
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Scoffer
это ж идеологические комми - а у них критерий успешности это казаться, а не быть.
Так что все их достижения усегда с маленькими недостатками - что дискредитируют всё.
Это как куча высокоскоростных железных дорог в стране - что НИКОГДА своё строительство не окупят.
Это как кризис индустрии строительства - что настроили жилья больше чем надо в три раза...
Так и тут с видео картами - аналоги от Нвидии или амд могут быть энерго эффективней, иметь лучшее ПО, ... в результате те люди что платят из своего кармана их не купят. Ибо не конкурентоспособные.
Вот Интел захотела в видеокарты и чё? А ни чё и 1% рынка не смогла занять ибо у конкурентов по совокупным свойствам лучше продукт.
Так и тут - по предыдущим обзорам китайских карт, для игр они не пригодны (запускает кое какие игры но ФПС мало)... значит это "сопроцессор" для расчетов нейронок... а раз класс продукта сменили то и надо с сокласовцами сравнивать...
А то комми "изобретение" проплатили, производство тоже... теперь обяжут гос. конторы за оверпрайс покупать "кал"... бизнес комми всегда такой директивный.
Обидели комми не дали покупать 4090 в нужных количествах - решили показать комми вЯличие изобрели свою карту и даже сделают серию... но какова это доля мирового рынка - 0,00...01% - значит "прорывом комми" можно пренебречь. Ибо для мирового рынка не пригодно.
Jaa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную дуже фільтрувати новини з TH (від цього автора зокрема та деяких інших).
Автор цієї новини не гребує передруковувати увесь пропаганда-скам з ру- й чайна-сегменту - це легко подивитись прямо там на сайті.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AssayMAS
Маячня. Будувати інфраструктуру це одне з головних завдань держави. Інфраструктура напряму не окупається приблизно ніколи і це нормальне її становище. Всі спроби окупити напряму постійно закінчуються якоюсь херомантією. Інфраструктура для держави окупається опосередковано через податки з бізнесу, котрий має змогу розвиватись використовуючи цю інфраструктуру. Дивлячись на щорічний відсоток прирісту економіки, коли китайський, та і взагалі азіатський "поганий приріст і криза" перевершує "чудовий, мало не шикарний" західний, я таки стверджую що все правильно вони роблять.

Вкладання баснословних грошей в освіту і науку туди ж. Напряму просто нуль вигоди, опосередковано вона нереально велика.
Востаннє редагувалось 09.07.2024 12:05 користувачем Scoffer, всього редагувалось 2 разів.
yariksom
Member

Повідомлення

Jaa: 09.07.2024 11:52 Пропоную дуже фільтрувати новини з TH (від цього автора зокрема та деяких інших).
Автор цієї новини не гребує передруковувати увесь пропаганда-скам з ру- й чайна-сегменту - це легко подивитись прямо там на сайті.
Нехай і дальше думають, що китайці друзі кацапів, їх чекає великий сюрприз :laugh:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Scoffer, магазинчик в інтернеті та "державні оператори зв'язку" це трішки різні компанії.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator
Однакові бо вони конкурують між собою з усіма відповідними наслідками. І це прибуткові організації.
Polyaan
Member

Повідомлення

Реально, откуда мысли, что дороги и инфраструктура должна окупаться. Это все нужно для комплексного развития государства и общества. Ну а общество и бизнес заплатят налогами.
Реально какая то совковая дремучесть. Идёт комплексное развитие страны, во всех технологиях -атомного проекта, солнечных панелей, аккумуляторов, электроники.
Да блин, где вообще Китай проседает,в какой отрасли? В айти ?) может в космос плохо летает?
Но люди такие - фууу, совок, поэтому плевать на их победы, у них совок. Такая мантра для самоуспокоения.
Вот у нас православная демократия, мы ух как Китай обгоняем ну во всем
Это так наивно. Как раз в Китае самый реальный капитализм с госрегулированием в некоторых сферах.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Polyaan: 09.07.2024 12:29Вот у нас православная демократия, мы ух как Китай обгоняем ну во всем
Во всех странах телекоммуникацию, энергетику и ископаемые ресурсы контролирует государства, другое дело, что в Норвегии почти все деньги идут народу, а в рф никопейки. Укарина исключение, у нас почему распределение энергетики в90% занимаются россияни и обладатели израильских паспортов...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator
І близько такого немає. По євроамерикам навіть атомні станції експлуатують приватні контори. Держава втручається там де треба монополізм. Наприклад будувати мільйон паралельних залізничних колій приватники і не осилять, і не ефективно це, тому тут потрібна держава. Та і вокзалів три десятки на місто не дуже потрібно. А от їздити по цим коліям зверху вже можуть і приватники.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Миска рис и одна панда в чулках точарищу скоферу за службу народной коммунистической партии китая
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Звісно ж вони прогресують за допомогою США і ЄС. Літають у космос, можуть в електроніку. Якщо порівняти УКРАЇНУ з ними то ми вже країна по типу Бангладеша з відсутньою високотехнологічною промисловістю. От що сумно.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Scoffer, щоб конторі виживати треба збирати розаіддані, контроювати підлеглих щоб правильними комуняками були, красти технології, співпрацювати з армією та спецслужбами, отримувати дотації з бюджету та пільги, користуватись рабами. Це все входить до китайської стратегії Один пояс(задавити кредитами та неякісною роботою сусідні країни, щоб отримати вигоду від ресурсів чи територій як порти/протоки) та Військово-цивільна інтеграція(як хуавей). А відеокарти це вже до Вироблено в Китаї (для підтримання незалежності). І не вождя вони облизують(хоча Сі вже облизують), а політику партії. Економіка попри всі свободи є державоцентричною. А показники росту економіки видає сам Китай, це не є незалежною оцінкою. І навіть їх мальовані графіки падають.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Jaa: 09.07.2024 11:52Пропоную дуже фільтрувати новини з TH (від цього автора зокрема та деяких інших).
Овери і фільтрування контенту? :lol:

Відправлено через 4 хвилини 40 секунд:
Scoffer: 09.07.2024 12:50Наприклад будувати мільйон паралельних залізничних колій приватники і не осилять, і не ефективно це, тому тут потрібна держава.
Взагалі-то, майже всюди залізниці будувались приватними компаніями (інколи з державними долями)
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

waryag: 09.07.2024 16:19Взагалі-то, майже всюди залізниці будувались приватними компаніями (інколи з державними долями)
Як і міста-призраки. :shuffle:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag
Майже всюди це де? Навіть в штатах залізниця - державна монополія. І в перманентних мінусах. Гуглити Amtrak.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Scoffer: 09.07.2024 18:25 Майже всюди це де? Навіть в штатах залізниця - державна монополія. І в перманентних мінусах. Гуглити Amtrak.
А тепер погугли, коли і на якій базі цю компанію створили, а також інші залізничні компанії США. :facepalm:
neonglaу
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв, Україна

Повідомлення

Polyaan: 09.07.2024 15:43 Ну давайте, аргументируйте, почему там тоталитаризм, а здесь же демократия и нет культа личности вождя
Тут не треба бути генієм, щоб зрозуміти де тоталітаризм, а де демократія. Достатньо було не купувати оцінки по історії в школі.
Основною ознакою демократії є виборне право і зміна влади.
В Україні це все присутнє. А в Китаї і раші ні.
Відповісти