ASRock випускає Radeon RX 7900 XT/XTX Creator з «турбіною» та роз'ємом 12V-2x6

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Пропоную обговорити ASRock випускає Radeon RX 7900 XT/XTX Creator з «турбіною» та роз'ємом 12V-2x6
спойлер
Зображення
Ну що ж - колись цей момент та й мав настати ))
Але судячи з того, що гніздо в "хвості потягу" - це модель для обчислювальних серверів
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Текстолит выглядит очень длинным. Не понятно правда зачем выпускать ее перед выходом новой серии.
yurius_r
Member

Повідомлення

jumanji
Було б не погано щоб хтось випустив карту з коротким текстолітом і роз'ємами для відео в один рядок - можна було б очікувати невиоичкі водоблоки і карта могла бути однослотовою, як в часи vega56/64, коли із водоблоком ekwb навіть заглушка на корпус йшла однослотова.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

А собственно вопрос в чем разница разъемов 12V-2x6 и 12VHPWR?
yariksom
Member

Повідомлення

Shaolin_Style: 05.07.2024 13:30 А собственно вопрос в чем разница разъемов 12V-2x6 и 12VHPWR?
Це дуже складе питання, мабуть жоден інженер не зможе відповісти, необхідно звернутися до маркетологів :-P
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Shaolin_Style: 05.07.2024 13:30 А собственно вопрос в чем разница разъемов 12V-2x6 и 12VHPWR?
12V-2x6, це трохи допиляний 12vhpwr.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Shaolin_Style: 05.07.2024 13:30 А собственно вопрос в чем разница разъемов 12V-2x6 и 12VHPWR?
Насколько я знаю прост контакты короче сделали. Что бы при неплотном подключении видяха не получала питание.
При этом как я понял эти коннекторы обратно-совместимые и уже около года как ставятся в свежие модели видях.
Почему переименовали при таком минорном изменении - не знаю, может название не понравилось)))
Відповісти