Розробники опублікували три музичні композиції із S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Slon_76Kg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Розробники опублікували три музичні композиції із S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Учитывая "качество" игры, с которым вышла первая оригинальная трилогия сталкера - буду ждать релиза. Может куплю на осенней/новогодней распродаже в steam. Казаков 3 оплатил по предзаказу и пожалел. Игру нормально допиливали больше года после релиза.

Есть надежда, что майки надавали Григоровичам по шапке и минимальный контроль качества будет. Все же игрулина стартует в том числе и на XBox. Там такие лажи как делала GSC раньше - недопустимы :-/
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

В хлібі полігонів поменшало, оптимізацію підвезли.
Востаннє редагувалось 04.07.2024 10:16 користувачем stoned, всього редагувалось 1 раз.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Slon_76Kg: 04.07.2024 10:11Есть надежда, что майки надавали Григоровичам по шапке и минимальный контроль качества будет. Все же игрулина стартует в том числе и на XBox. Там такие лажи как делала GSC раньше - недопустимы :-/
Наивно полагать, что новый Ждалкер будет сносной игрой, а не тупой шляпой. Также наивно полагать, что "продукт" до весенних патчей будет играбельным. Сейчас так всё делается почти, кроме редких исключений.
Метро Исход и прочие шедевры, увы, в прошлом.
Ах да, помня историю первых Ждалкеров и 2003 год со знаменитым интервью Григоровича - надеяться на что-то путное вообще нет смысла.
Востаннє редагувалось 04.07.2024 10:15 користувачем Inqizitor2022, всього редагувалось 1 раз.
Slon_76Kg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

П.С. А вообще нынче складывается впечатление, что масштабные проекты на релизе - это какой-то платный бетатест. Куча багов и недоделк :down: Чего только киберпанк стоит. Вот как Фантом Либерти Допилят - тогда Уже куплю Deluxe на распродаже и наконец-то пройду сей "шедевр" :gigi: До сих пор не знаю ничего про сюжет :) Вв...Выдержка B-)
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Slon_76Kg: 04.07.2024 10:15 П.С. А вообще нынче складывается впечатление, что масштабные проекты на релизе - это какой-то платный бетатест. Куча багов и недоделк :down: Чего только киберпанк стоит. Вот как Фантом Либерти Допилят - тогда Уже куплю Deluxe на распродаже и наконец-то пройду сей "шедевр" :gigi: До сих пор не знаю ничего про сюжет :) Вв...Выдержка B-)
Я в версии 1.3 прошёл и не пожалел, игра - гибрид Деус Экс и ГТА. То, что СДПР врали про РПГ и про вариативность - да, в 30 квестах оно есть, остальное - уровня Деус Экс. Разнообразия пушек и апгрейдов, фактически, нет, магазины - убогие и тд, но мир неплохой, есть квесты хорошие. Короче оно - ну такое, все ждали гибрид Ведьмака и Фоллаут 2 в мире киберпанка - но...
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Виклали саундтреки до гри, а у темі перепис ниючих власників кришталевих куль :facepalm:
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Тупо інфофон, щось у мене Ждалкер з кожною новиною викликає все більше негативу.
Побуду пророком - перенесуть його ще на пів року, а потім ще на 9 міс, мотивуючи чим завгодно :gigi:

PS: деградація графіки в порівнянні з першими роликами - просто рівень Ubisoft :facepalm:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Непогано.
Хлопцям бажаю вдачі та натхнення.

P.S. З побажань, мені здається музичний супровід гурту Тінь Сонця зайшов би на 101 відсоток.
bigmonstr666
Member
Аватар користувача
Звідки: kyiv

Повідомлення

атмосферний український пост панк :super: дуже круто що дадують українську музику в гру.
на рахунок багів на резілі я б сильно не хвилювався, вони будуть - так, але впевнений, це не може зруйнувати атмосферу гри :beer:
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

bigmonstr666: 04.07.2024 10:42
на рахунок багів на резілі я б сильно не хвилювався, вони будуть - так, але впевнений, це не може зруйнувати атмосферу гри :beer:
Ггг, релізний Кіберпанк - потримай моє пиво...
Ще й як може зруйновати все. Графіку вже порізали, додайте баги і лаги і навіть у заядлих фанатів урветься терпець. Ну і Ждалкера всі ждуть в надії на гарний вишліфуваний продукт, бо його відкладали пару разів на шліфовку, якщо вийде недороблено - то буде очевидно, що весь час нам вішали лапшу на вуха.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King
Абсолютно байдуже на дрібні баги, був в мене і з релізу диск першого, і другий купував без багів, і третій з сувенірами, і усім знайомим радив, усі до речі хто придбав були у захваті - щоб зайвий раз підтримати хлопців.
Тож чекаю на сувенірний варіант, обов'язково придбаю, і обов'язково знов не один раз.
Samilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков (Украина)

Повідомлення

Евгений King
Жєня, тобі настільки негативно від новини про Сталкер 2, що аж 2 коменти в темі залишив.
І , що там тобі конкректно на "вуха" вішають?
Все одно ти будеш на піраткі сидіти "пророк".
Цікаві подібні тіпи, які вмикають "пророка" і несуть кацапські наративи.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Останній геймплейний трейлер демонструє покращену графіку
Хто це пише взагалі? :apes:
Він демонструє, що від графіки з перших трейлерів там не лишилось майже нічого.
MaximP
Member
Аватар користувача
Звідки: Ровно

Повідомлення

з тих пір як гра стала елементом політичної пропаганди очікувати щось нормальне не варто, напевно...
bigmonstr666
Member
Аватар користувача
Звідки: kyiv

Повідомлення

Евгений King: 04.07.2024 10:56
bigmonstr666: 04.07.2024 10:42
на рахунок багів на резілі я б сильно не хвилювався, вони будуть - так, але впевнений, це не може зруйнувати атмосферу гри :beer:
Ггг, релізний Кіберпанк - потримай моє пиво...
Ще й як може зруйновати все. Графіку вже порізали, додайте баги і лаги і навіть у заядлих фанатів урветься терпець. Ну і Ждалкера всі ждуть в надії на гарний вишліфуваний продукт, бо його відкладали пару разів на шліфовку, якщо вийде недороблено - то буде очевидно, що весь час нам вішали лапшу на вуха.

ну я можу вам відповісти,що пройшов кіберпанк на релізі одразу. чи були баги? так. чи мені це завадило насолодитися грою? зовсім ні. Це була крута гра, і якщо б нелажанули з релізом на пс4 та хбокс, ніхто б не піднімал такий вий. і впевнений, тоді б і ви не казали про баги кіберпанку. Взагалі мені здається, у вас немає своєї точки зору, бо якщо б ви грали у кіберпанк на пк на релізі, ви тут би не розповідали про баги. а так, ви просто розводите срач на форумі.
anyname
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 04.07.2024 11:12 Евгений King
Абсолютно байдуже на дрібні баги, був в мене і з релізу диск першого, і другий купував без багів, і третій з сувенірами, і усім знайомим радив, усі до речі хто придбав були у захваті - щоб зайвий раз підтримати хлопців.
Тож чекаю на сувенірний варіант, обов'язково придбаю, і обов'язково знов не один раз.
Взагалі то в SOC та CS на релізі були не дрібні баги , а дуже великі трабли з граблями.неможливо було пройти релізу версію.в Тінях ще й кожен патч потрібно було починати нову гру. в Небі а-лайф й досі без самопал них патчів не працює як слід.
Сувенірні видання це - Небо вкупі з книжкою від авторів які в лорі гри ні бум бум (скляні ножи та 6ти ствольні кулемети), та Припять з паперовою мапою усіх схронів телепортів та іншого?
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

MaximP, малорос та вдалий продукт кацапської пропаганди проник в тему.
Політика всюди, то лиш совок та болотники стверджують що шось буваж «внє палітікі».


Набігли гейтери, яких язик видно вчить лише гидоту писати.



І сталкери я без критичних багів пройшов і кіберпанк по передзамовленню без багів.:У вилизаній за роки тестів БГ3 мені зустрілось більше багів ніж у 2077. Та й Сталкер 2, скоріш за все, буде прийнятний, а ні то допиляють. А чому проблема? Це ж не епоха дисків, зараз патч з мережі завантажив і граєш далі, часто навіть не знаєш що були баги та патчі для їх виправлення.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

anyname
Сувенір першого СТАЛКЕР був з жетонами та футболками, ще чув про ЗЗК але знайти не зміг щоб придбати (продавались тоді у партнер магазинах).
В мене усі три диска ліцензії першого СТАЛКЕР, мод та ремейк не мав, баги були але не такі як ви вказали, були дрібні баги зображення та голосу Сидоровича, ну і провал лута під текстури.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

bigmonstr666: 04.07.2024 11:48
Евгений King: 04.07.2024 10:56

Ггг, релізний Кіберпанк - потримай моє пиво...
Ще й як може зруйновати все. Графіку вже порізали, додайте баги і лаги і навіть у заядлих фанатів урветься терпець. Ну і Ждалкера всі ждуть в надії на гарний вишліфуваний продукт, бо його відкладали пару разів на шліфовку, якщо вийде недороблено - то буде очевидно, що весь час нам вішали лапшу на вуха.

ну я можу вам відповісти,що пройшов кіберпанк на релізі одразу. чи були баги? так. чи мені це завадило насолодитися грою? зовсім ні. Це була крута гра, і якщо б нелажанули з релізом на пс4 та хбокс, ніхто б не піднімал такий вий. і впевнений, тоді б і ви не казали про баги кіберпанку. Взагалі мені здається, у вас немає своєї точки зору, бо якщо б ви грали у кіберпанк на пк на релізі, ви тут би не розповідали про баги. а так, ви просто розводите срач на форумі.
Ухх я прямо у вікно бачу як у вас палає дупа :gigi:
Буде реліз поглянемо :beer:
А в кіберпук я на релізі пограв 3 години і видалив на перших візуальних багах коли текстури потягло, от що значить купити по предзамовленню. Воно настільки довго виходило та ще й переносилось, що я банально втратив цікавість та інтерес)
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

мені сподобалась музика, бачу в барі прийдеться подовше сидіти, поки всі треки переслухаєш)
ps - чую сморід підпалених пуканів , мені нравиться як воно горить B-)
Відповісти