У Steam стартувала гра The First Descendant

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити У Steam стартувала гра The First Descendant

"симпатичні персонажі жіночої статі в обтягуючих костюмах" потрібно глянути :D
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Предлагаю обсудить У Steam стартувала гра The First Descendant

Я думав, що гірше ніж анзем бути не може але їм вдалось.
1) Ну якась ніяка стрільба, це коли в дівіжен стрільба відчувається більш футорістично
2) урон отримується або ніяк або майже вбиває. Якщо вірно зрозумів, хп не регеняться - треба підбирати "аптечки", а щити регеняться.
3) мені грати надоїло за 20хв, подивився трохи стрімів - прогрес на багато годин випереджав, а різницю в грі не видно. Шо я 5 рівня, що він 35 рівня - просте стріляешь і якісь кнопки тицяєшь. Може шось пасивно там додалось зі статусами але ніяких цікавих механік не видно.
4) самий самий перший бос, відлетів швидше, ніж в дестені відлітає звичайний посилений моб. :-/


Єдине, шо виглядає приємно, технологічно - але нема якихось ярких ефектів від отнимання пошкоджень.


Варфрейм колись теж був простий (відносно) але як потужно виріс. Може ці корейці теж добьються чогось.

Треба буде глянути як там поляки зі своїм лутершутером себе почувають.
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

wigar: 03.07.2024 09:35 2) урон отримується або ніяк або майже вбиває. Якщо вірно зрозумів, хп не регеняться - треба підбирати "аптечки", а щити регеняться.
Skill issue
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Клон игры warframe или destiny 2, геймплей скучный словно игра 10летней давности, всё лучшее только за донат, оптимизации в игре нет от слова совсем
Не тратьте время :popcorn:
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вау очередная корейская гриндильня с донатом по цене 2-3х нормальных игр ? Класс, уже бегу играть (нет)
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Я грав на хбоксі, то автонаведення багувало з використанням щита та інколи просто зотіло навестись на порожній простір поруч, а не на ціль в метрі.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Геймплей виглядає всрато.
Ну хоч дупа в героїні адекватного розміру :laugh:
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кайфова гра, геймплей за кролика кайф нереальний, включив блискавки і носишся по карті як навіжений, за танкового рогатого хлопаку теж сподобалось, зброї багато, жіночі персонажі виглядають ЖІНОЧНО (таке буває в 24 році, так), гра без перевантаження контентом як в варфрейм де не знаєш за що братись і тупо дропаєш гру коли тобі дають квест для якого треба гріндити тиждень щоб відкрити до нього доступ... Також поки нема такого трешу як в дестіні де повидаляли всі тутори та сюжетні квести і ти не знаєш куди йти, а як знаходиш НПС то він тобі каже купити ДЛС щоб пограти.
Багато людей жаліються на якісь пейволи і т.д., але мені особисто поки ні разу не кидалось в очі чогось, що прямо необхідно купити, навіть той же крафт зброї як в варфреймі, але тобі треба чекати 4 години, а не 12.
Зіграв поки 17 годин за 2 дні, завтра буде 24, не менше) :gigi:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Вона стрибає через голову, а потім в неї в руках магічно з'являється зброя.
Дуже реалістично, нехтген 80 лвл.

Зображення
AndrewV
Member

Повідомлення

ждем хентай-шутер :D
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А як назва гри перекладається? Перший обісравшийся? — Бо вчора так і не зміг на сервер приєднатися...
Відповісти