Технологія AMD FSR 3.1 вже доступна в п'яти іграх

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Технологія AMD FSR 3.1 вже доступна в п'яти іграх

Перевірив наразі у харайзен та павуках у 2к, виглядає краще ніж було якщо порівнювати ігри з 3.0. Картинка у портах нексус має свій якісний шарп що робить дуже чітку картинку. Якщо мовити у порівнянні з длсс то у павуках рік тому він був дуже мильним навіть з шарпом та блюрив малі обьекти з ореолами по контурам, ще шалений гостінг на павутині та у птахів як у дерев в рдр2
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ща должны набежать фанаты красных и начать писать что фср они всеравно не включают и что все эти ненужные технологии для зеленых которые не могут в мощность растра :lol:
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не включу, если будет жидкое мыло :lol: :beer:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Vlaad13, все верно, главное быть сильным а не умным ! Растр СИЛА !!! :banghead:
Я не имел ввиду что Радеоны тупые, это была шутка, не оскорбляйтесь.
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13: 28.06.2024 12:10и что все эти ненужные технологии для зеленых которые не могут в мощность растра
Що технологія від зелених, що сурогат від червоних розраховані в першу чергу на володарів бюджетних урізаних відях, власникам гіпотетичних 4080, 4090 це вмикати навряд чи потрібно
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Wonderboy: 28.06.2024 13:31Що технологія від зелених, що сурогат від червоних розраховані в першу чергу на володарів бюджетних урізаних відях, власникам гіпотетичних 4080, 4090 це вмикати навряд чи потрібно
Як раз навпаки.
Всі технології масштабування видають найкращий результат в високих роздільних здатностях.
Чим нижча роздільна здатність - ти більше вірогідність мила.
Тому 4080/4090 в 4К може абсолютно завжди включати DLSS Quality і отримувати результат, як мінімум не гірший, а іноді кращий за натив.
А от бюджетні карти в фуллхд і нижче - вже не факт, бо мило.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Wonderboy, та ладно. Я вот кайфанул от FrameGen в Returnal, потому что ощутимого дискомфорта и визуальных проблем не добавляло а снижало потребление и нагрузку вполовину с рейтрейсингом. В Cyberpunk 2077 с PathTracing-ом было 90-100FPS, но хотелось до 165FPS добить что бы герцовку покрыть - то шо надо ! Это же не игра в шахматы а активный шутерок с гонками, чего душиться об 90-100FPS если можно накрутить до 165FPS с минимальными артефактами визуальными.

Вот сейчас в Elden Ring с 60FPS локом что делать приходиться ? Правильно, либо ставить софтину с анлоком ФПС которая лишает тебя Онлайна, либо оставаться в Онлайне но генерировать из 60FPS - 165-180FPS. И работает кайфово на 4090 :up:

Еще вот очень обидно. У нас в студии в Unreal Engine 5 используют DLSS3.5, но FG работает только в Рантайме ну или PIE, оч хотелось бы что бы и в вьюпорте работало. Но на удивление эта софтина Lossless Scaling с Стима работает даже в 3Ds Max, удивительная технология ! Я бы и на Радеоне эту штуку юзал бы, благо она совместима :up:
Stalker22
Member

Повідомлення

Vlaad13: 28.06.2024 12:10 ща должны набежать фанаты красных и начать писать что фср они всеравно не включают и что все эти ненужные технологии для зеленых которые не могут в мощность растра :lol:
Так і не включаю, нафіг воно мені, на 7900хт ітак голої ппродуктивності вистарчає))
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Милиці для неповносправних карт. Тобто або бюджетка, або стара карта.
Технологія потрібна лише для галочки "ми також так вміємо". Бо з жодною з названих забавок проблем нема. Так вони ще й досить старі.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 28.06.2024 18:21 Милиці для неповносправних карт. Тобто або бюджетка, або стара карта.
Технологія потрібна лише для галочки "ми також так вміємо". Бо з жодною з названих забавок проблем нема. Так вони ще й досить старі.
Використовую фср разом з анті лаг та вимкнув vsync щоб наздогнати оновлення монітора, маю наразі 200-240фпс на виході у каст сценах та грі з дуже чутким часом відгуку у грі
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

man1242: 28.06.2024 18:56 Використовую фср разом з анті лаг та вимкнув vsync бо є freesync великий пул, маю 200-240фпс на виході у каст сценах та грі з дуже чутким часом відгуку у грі
Не використовую ні FSR ні анті лаг. А кат-сцени ще й придушив Chill, бо де-де, а там кадрів точно не треба.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 28.06.2024 18:59
man1242: 28.06.2024 18:56 Використовую фср разом з анті лаг та вимкнув vsync бо є freesync великий пул, маю 200-240фпс на виході у каст сценах та грі з дуже чутким часом відгуку у грі
Не використовую ні FSR ні анті лаг. А кат-сцени ще й придушив Chill, бо де-де, а там кадрів точно не треба.
Ну я мабуть пілот того самого літака що бачить чітку різницю між 120 та 240 фпс, хоча вона не така чутлива ніж 60 та 120. Звикнути можливо навіть і до 30 якщо без стартерів та просадок однак після 100+ очі болять навіть від 60, press F усім хто грає на оледах у 4к в 30-60фпс з затримкою панелі 0,03мс P.S. слайдшоу :rotate:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

man1242: 28.06.2024 19:05 Ну я мабуть пілот того самого літака що бачить чітку різницю між 120 та 240 фпс
На 144 моніторі? Як цікаво... :popcorn:
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 28.06.2024 19:31
man1242: 28.06.2024 19:05 Ну я мабуть пілот того самого літака що бачить чітку різницю між 120 та 240 фпс
На 144 моніторі? Як цікаво... :popcorn:
Ну на 144 мабуть не варто але граю на 260гц :D
unique-neon
Member

Повідомлення

man1242: 28.06.2024 19:05press F усім хто грає на оледах у 4к в 30-60фпс з затримкою панелі 0,03мс P.S. слайдшоу
Так воно й на рк слайдшоу. Трохи допомагає моушн блуру накинути та геймпад (камера не так різко розвертається як з мишею)

Відправлено через 2 хвилини 37 секунд:
Геральт: 28.06.2024 19:31
man1242: 28.06.2024 19:05 Ну я мабуть пілот того самого літака що бачить чітку різницю між 120 та 240 фпс
На 144 моніторі? Як цікаво... :popcorn:
Ігор не попадались мені, щоб карта тягнула 240, але на робочому столі різницю бачу між 120 і 240, коли вікна перетягую
l-m
Member

Повідомлення

unique-neon: 29.06.2024 00:25
man1242: 28.06.2024 19:05press F усім хто грає на оледах у 4к в 30-60фпс з затримкою панелі 0,03мс P.S. слайдшоу
Так воно й на рк слайдшоу. Трохи допомагає моушн блуру накинути та геймпад (камера не так різко розвертається як з мишею)
на рк не настільки це виражено, там сама матриця додає моушн блуру
Як результат - на рк тв/моніторах я ще можу дивитись фільми 24 фпс, а на олед вже від цього стробоскопу очі випадають. Тож без увімкненого, як тепер кажуть, фрейм-генератора (вбо по нормальному - без інтерполяції кадрів) дивитись просто неможливо.

Відправлено через 1 хвилину 57 секунд:
для телевізорів цей ефект навіть заміряють - https://www.rtings.com/tv/tests/motion/stutter
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 29.06.2024 01:01
unique-neon: 29.06.2024 00:25
Так воно й на рк слайдшоу. Трохи допомагає моушн блуру накинути та геймпад (камера не так різко розвертається як з мишею)
на рк не настільки це виражено, там сама матриця додає моушн блуру
Як результат - на рк тв/моніторах я ще можу дивитись фільми 24 фпс, а на олед вже від цього стробоскопу очі випадають. Тож без увімкненого, як тепер кажуть, фрейм-генератора (вбо по нормальному - без інтерполяції кадрів) дивитись просто неможливо.

Відправлено через 1 хвилину 57 секунд:
для телевізорів цей ефект навіть заміряють - https://www.rtings.com/tv/tests/motion/stutter
Та в самого рк в овердрайв працює з затримкою 2,9 мс якщо вірити оглядам і це боляче коли 30 фпс, на старому квадраті тіж 30 наче 45 на новому
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

Напомните, пожалуйста, для чего должны были использоваться ядра AI? Ибо именно это отделяло 7 поколение радеонов от предыдущих.
Matumba92
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Для Steam deck самое то
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Декери та інші портативщики будуть тільки раді
Відповісти