Реліз Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition викликав слабкий інтерес

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
yariksom
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Реліз Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition викликав слабкий інтерес
Всі хотіли цукерочку, але красивою була лише обгортка.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

yariksom: 26.06.2024 09:35 Предлагаю обсудить Реліз Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition викликав слабкий інтерес
Всі хотіли цукерочку, але красивою була лише обгортка.
Не мудрено ибо это даже не ремейк, а ремастер HD ремастера 13 летней давности:
corban_jum
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

буде гривень-80 куплю ознайомитись з класикою.
Rex
Member

Повідомлення

corban_jum
Та і в оригінал можна чудово пограти, без всяких ремастерів. На то вона і класика

Відправлено через 57 секунд:
Доречі, а "друга частина" так і не вийшла, я ж нічого не пропустив?
yariksom
Member

Повідомлення

Rex: 26.06.2024 11:11 corban_jum
Та і в оригінал можна чудово пограти, без всяких ремастерів. На то вона і класика

Відправлено через 57 секунд:
Доречі, а "друга частина" так і не вийшла, я ж нічого не пропустив?
Не вийшла, я мав надію, що цей ремастер зайде гравцям і другу таки допиляють, бачу надії марні :(
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На неї ще й DRM-захист втулили, так що гра двадцятилітньої давності аж фрізить? — Цікаві досягнення чималої контори.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Мда, вбивайсофт в своєму репертуарі.
Оригінал реальний шедевр і заслуговує на інше ставлення.
Мало того, що до гри 20-річної давнини вони випускають замість повноцінного рімейку дуже лінивий ремастер.
Так ще й примудритись додати лагів на сучасних компах при 20-річній графіці :facepalm:
xmove01
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Почитав відгуки у стім, що пишуть тут. Я хуїю, як можна було просрати ремастер гри 20 річної давності? Взагалі про ремастер гри випадково в відосі олдбоя почув, реклами нібито і не було. Ні в тт, ні в ютубі не випадали ігроблогери котрі її проходили б.

Додати до ремастеру СІНГЛ гри ДЕНУВО та Анті-чит це взагалі геніальніше нема куди. Я розумію що 430 гривнів то 3 рази пива попити, але я краще почекаю
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

xmove01: 27.06.2024 10:58Додати до ремастеру СІНГЛ гри ДЕНУВО та Анті-чит це взагалі геніальніше нема куди. Я розумію що 430 гривнів то 3 рази пива попити, але я краще почекаю
Це премія Дарвіна. Не сильно здивуюсь, якщо денува коштувала дорожче за ремастер.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ууууу... кажуть теж не дешева штука?
Відповісти