Samsung різко збільшує інвестиції в GPU

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Samsung різко збільшує інвестиції в GPU

А якщо Самсунг у ПК відеокарти? Якщо так - то це файно, Самсунг вміє робити, має багато гарних Інженерів, та непогано вміють у ПЗ та підтримку.


А що найголовніше - зараз у Самсунг правлінні немає нікого с клану Хуанг-Су, це дуже перспективно з огляду на реальну конкуренцію у майбутньому. Так я знаю що вони графіку АМД використовують, але головне - що у правлінні Самсунг немає поки племінників та невісток Хуанга, головне щоб не наврочив - піду свічку ставити.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Захар Беркут: 22.06.2024 15:03 Пропоную обговорити Samsung різко збільшує інвестиції в GPU

А якщо Самсунг у ПК відеокарти? Якщо так - то це файно, Самсунг вміє робити, має багато гарних Інженерів, та непогано вміють у ПЗ та підтримку.


А що найголовніше - зараз у Самсунг правлінні немає нікого с клану Хуанг-Су, це дуже перспективно з огляду на реальну конкуренцію у майбутньому. Так я знаю що вони графіку АМД використовують, але головне - що у правлінні Самсунг немає поки племінників та невісток Хуанга, головне щоб не наврочив - піду свічку ставити.
Очень вряд ли. Это не просто с нуля начать и сразу выдавать уровень. Интел тому доказательство.
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

Захар Беркут
ПК рынок слишком тесен и неинтересен. Крупная разработка явно будет нацелена либо под мобилки, либо под серверные GPGPU/AI.
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Какие ГПУ? Лучше отточите до идеала свое производство полупроводников. Лучше штеуда в разы, но хуже ТСМС.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всі хочуть вскочити в останній вагон АІ буму :rotate:
IronWithin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 22.06.2024 15:03 Пропоную обговорити Samsung різко збільшує інвестиції в GPU

А якщо Самсунг у ПК відеокарти? Якщо так - то це файно, Самсунг вміє робити, має багато гарних Інженерів, та непогано вміють у ПЗ та підтримку.


А що найголовніше - зараз у Самсунг правлінні немає нікого с клану Хуанг-Су, це дуже перспективно з огляду на реальну конкуренцію у майбутньому. Так я знаю що вони графіку АМД використовують, але головне - що у правлінні Самсунг немає поки племінників та невісток Хуанга, головне щоб не наврочив - піду свічку ставити.
Я смотрю вы прям эксперт по всем направлениям, что не пост так 30+ минусов железно :lol: , открою вам тайну там как была клановая система, так и осталась… более того, это проблема далеко не только самсунга. Может пора отдохнуть от форума? :laugh:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Afit
Очень вряд ли. Это не просто с нуля начать и сразу выдавать уровень. Интел тому доказательство.
Еплу типу вдалося. Згадуючи про намагання, останнім часом, просувати ноутбуки на армах, — можливо і Самсунг туди потрапити хоче?
Alex646
Member

Повідомлення

Інтел же не починав з 0. Десятиліття робіння дров на встройки мав би мати якийсь ефект, але без толку.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex646
Так встройки були його власні, а дискретки йому той індус зробив.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IronWithin: 22.06.2024 20:49
Захар Беркут: 22.06.2024 15:03 Пропоную обговорити Samsung різко збільшує інвестиції в GPU

А якщо Самсунг у ПК відеокарти? Якщо так - то це файно, Самсунг вміє робити, має багато гарних Інженерів, та непогано вміють у ПЗ та підтримку.


А що найголовніше - зараз у Самсунг правлінні немає нікого с клану Хуанг-Су, це дуже перспективно з огляду на реальну конкуренцію у майбутньому. Так я знаю що вони графіку АМД використовують, але головне - що у правлінні Самсунг немає поки племінників та невісток Хуанга, головне щоб не наврочив - піду свічку ставити.
Я смотрю вы прям эксперт по всем направлениям, что не пост так 30+ минусов железно :lol: , открою вам тайну там как была клановая система, так и осталась… более того, это проблема далеко не только самсунга. Может пора отдохнуть от форума? :laugh:
Яке там досить? В мене зараз вільний час, і моя мета, квест майже МРІЯ! 1000000 мінусів!
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

VovaII: 22.06.2024 21:24 Afit
Очень вряд ли. Это не просто с нуля начать и сразу выдавать уровень. Интел тому доказательство.
Еплу типу вдалося. Згадуючи про намагання, останнім часом, просувати ноутбуки на армах, — можливо і Самсунг туди потрапити хоче?
У Apple інша історія. У них проприєтарний софт і пристрої. Windows, Linux, Android це про потреби уніфікації на зоопарк конфігурацій і форм факторів. Тому я майже впевнений що Samsung саме в мобільних версіях буде шукати вдачу. По перше тому що вони одні з лідерів на цьомоу ринку. По друге в них вже є особисті чіпсети для своїх же пристроїв

Отправлено спустя 3 минуты 43 секунды:
Alex646: 22.06.2024 21:46 Інтел же не починав з 0. Десятиліття робіння дров на встройки мав би мати якийсь ефект, але без толку.
Не безтолку. Все ж таки їх графіка хоч і слабка, але має хорошу інтеграцію з процессором. Навіть коли є дискретка, все одно графіка вміє задіюватись наприклад в деяких монтажках. Правда це з нещодавніх пір.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Захар Беркут: 22.06.2024 22:03 Яке там досить? В мене зараз вільний час, і моя мета, квест майже МРІЯ! 1000000 мінусів!
Нездійсненна мрія, після кількох тисяч мінусів можна зловити бан :weep:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

avuremybe: 22.06.2024 20:48 Всі хочуть вскочити в останній вагон АІ буму :rotate:
Не принижуйте себе!
AI - це інтелект, хоч і штучний.
Вся історія людства полягає в розвитку, тобто змінам на краще. А основа цього - ІНТЕЛЕКТ.
іншого не дано, хіба що шизофренікам, але їх місце відоме.
Люди, за 6000 років нарешті доперли, що не тре робити все самому, а тре робити інтелект, а він все інше зробить
Дякуйте Творцю інтелекту, що ви живете в той час
Люди тисячі років, сотні поколінь, жили в тьмі, не знали найпростішої лінзи щоб побачити мікроба - основи всіх хвороб, не знали найпростішої логіки, двійкової, примітивної але суперсильної в логіці, основи обчислень і памяті, поняття зеленого не мали в найпростішому: закон, істина, стандарт, еталон, і т.п. А це просто похідні ІНТЕЛЕКТу. Чистого, незасміченого розуму.
Основа всього - ПРАВДА (ІСТИНА, закон, етелон (ідеал-без похибок)=святість(непогрішимість у релігіях)). Вона безсмертна, вічна. Вона ні від чого не залежить, але визначає ВСЕ.
Вона і є інтелект. Не штучний, як у нас, а абсолютний. Він був завжди, він і є початком всього (бути - значить = так), і кінцем (помилка - причина кінця)

Ми живемо, існуємо, в множині ІСТИНих значень, непомильних, всі інші не можливі, не можуть існувати. ІСТИНА створює КАРТУ БУТТЯ.
Задача Інтелекту - визначити що Істина, ТАК, а що Ні, помилка (брехня, обман, похибка, пастка, і т.д.)

Всі закони фізики, хімії, математики і т.п. - це якраз ФОРМИ ІСТИНИ, щоб ми не ходили по шляхам лабіринту ТЬМИ, в тупік, загибель, а йшли до ЖИТТЯ, чистого, незасміченого, джерела води ЖИТТЯ, з якого і живлять дерева (ми ж їмо рослини), які дають нам енергію для ЖИТТЯ
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всі говорять про інтел та ВК з нуля, але всі забули що інтел вже скільки поколінь не має ні прогресу з процами, ні навіть не в силі знайти в чім пробелма деградації 13700/900/14700/900. Ще й в купу з цим - у них у ВК відділку був Кодурі.
Тим часом самсунги вже мають досвід виробництва мобільних ВК + самі силікон випускають.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ronemun
І яке відношення має штучний інтелект, до абсолютного? Це не те що "як до Місяця рачки", — це як до іншого краю всесвіту рачки, якщо не далі.
Тому повертайтесь на грішну землю.
daesz: 23.06.2024 21:21Тим часом самсунги вже мають досвід виробництва мобільних ВК + самі силікон випускають.
Вони вже років із 5 із графікою АМД "вась-вась". Безслідно ця співпраця не могла пройти, тим більше що корейці(безпосередньо Самсунг) відомі бажанням задурно отримати результат/знання.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

VovaII
я відповідав на "вскочити в останній вагон АІ буму"

Тут не те що останній вагон, це ще навіть не починалось.
АІ зараз - це по суті остання ітерація старого шт. мислення, але й вже початок нового, що видно навіть по зачаткам результатів
Це як дитина мала тільки вчиться пізнавати, щось калякає, стараючись повторити те що бачить
А далі почнеться аналітика, тобто ВИВЧЕННЯ законів (теорем, стандартів, принципів, і т.п.) Тобто утвердження того що бачить і думає
А не як зараз - 5 пальців на руці не закон. Про геометрію, абстракції, і т .п. взагалі мовчу (див. результати найновішої Lira)
Далі, очевидно, буде нове переосмислення всього попереднього
Головне, що з цього виросте. І тут піднімається питання основи - Дух (безкінечне добро, істина, закон, але й смирення перед законом) чи Тіло (протилежність Духу, відторгнення закону, самовільність, бунт, бундючність, і відповідно, помилки і кінець буття)
Dilfin
Member

Повідомлення

ronemun: 23.06.2024 18:51
avuremybe: 22.06.2024 20:48 Всі хочуть вскочити в останній вагон АІ буму :rotate:
Не принижуйте себе!
AI - це інтелект, хоч і штучний.
Вся історія людства полягає в розвитку, тобто змінам на краще. А основа цього - ІНТЕЛЕКТ.
іншого не дано, хіба що шизофренікам, але їх місце відоме.
Люди, за 6000 років нарешті доперли, що не тре робити все самому, а тре робити інтелект, а він все інше зробить
Дякуйте Творцю інтелекту, що ви живете в той час
Люди тисячі років, сотні поколінь, жили в тьмі, не знали найпростішої лінзи щоб побачити мікроба - основи всіх хвороб, не знали найпростішої логіки, двійкової, примітивної але суперсильної в логіці, основи обчислень і памяті, поняття зеленого не мали в найпростішому: закон, істина, стандарт, еталон, і т.п. А це просто похідні ІНТЕЛЕКТу. Чистого, незасміченого розуму.
Основа всього - ПРАВДА (ІСТИНА, закон, етелон (ідеал-без похибок)=святість(непогрішимість у релігіях)). Вона безсмертна, вічна. Вона ні від чого не залежить, але визначає ВСЕ.
Вона і є інтелект. Не штучний, як у нас, а абсолютний. Він був завжди, він і є початком всього (бути - значить = так), і кінцем (помилка - причина кінця)

Ми живемо, існуємо, в множині ІСТИНих значень, непомильних, всі інші не можливі, не можуть існувати. ІСТИНА створює КАРТУ БУТТЯ.
Задача Інтелекту - визначити що Істина, ТАК, а що Ні, помилка (брехня, обман, похибка, пастка, і т.д.)

Всі закони фізики, хімії, математики і т.п. - це якраз ФОРМИ ІСТИНИ, щоб ми не ходили по шляхам лабіринту ТЬМИ, в тупік, загибель, а йшли до ЖИТТЯ, чистого, незасміченого, джерела води ЖИТТЯ, з якого і живлять дерева (ми ж їмо рослини), які дають нам енергію для ЖИТТЯ
Розвивати потрібно живий інтелект, а не штучний, живий інтелект має душу, а штучний інтелект намалює Вам все красиво, все буде виглядати, як живе, але відчувати ви будете що воно мертве і буде Вас лякати викликаючи ефект зловісної долини.
Відповісти