be quiet! випускає процесорний кулер Dark Rock 5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити be quiet! випускає процесорний кулер Dark Rock 5

Цінову політику be quiet! не розумію - і ніби вже все майже правильно, але :think: ... у конкурентів давно таке вже є, ще й на 40% дешевше, і навіть з такою ж непотрібною пластмасовою кришечкою! :nunu: Та що там казати, навіть якщо на конкурентах, наприклад від ID-COOLING
поставити новий топовий вєнтіль від be quiet! (що я і зробив), то все одно виходить на 10$ дешевще :yes: (ще й залишиться зайвий ненайгірший вєнтіль прозапас)
Impulse101
Member

Повідомлення

Igoretc: 11.06.2024 20:10 Пропоную обговорити be quiet! випускає процесорний кулер Dark Rock 5

Цінову політику be quiet! не розумію - і ніби вже все майже правильно, але :think: ... у конкурентів давно таке вже є, ще й на 40% дешевше, і навіть з такою ж непотрібною пластмасовою кришечкою! :nunu: Та що там казати, навіть якщо на конкурентах, наприклад від ID-COOLING
поставити новий топовий вєнтіль від be quiet! (що я і зробив), то все одно виходить на 10$ дешевще :yes: (ще й залишиться зайвий ненайгірший вєнтіль прозапас)
А шо тут не зрозумілого, Ти порівнюєш європейський преміум бренд з напівпідвальним "китаєм". Звісно по ефективності на долар китаєць буде завжди краще, тим паче в такій консервативній ниші як кулери, де просто нічого вигадувати, бо термодинаміка вже даво закритий розділ фізики, ось і все. Все що тобі потрібно це не обісратись з радіатором. А пропелер можно і сайлент вінгс купити, як ти кажешь.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Impulse101: 12.06.2024 01:07 А пропелер можно і сайлент вінгс купити, як ти кажешь.
Зі всіх оглядів на термалрайти які я коли небудь бачив - вони мають на 1-2*С нижчі температури на комплектному пропелері ніж з пропелером від ноктуа.
Impulse101: 12.06.2024 01:07 А шо тут не зрозумілого, Ти порівнюєш європейський преміум бренд з напівпідвальним "китаєм".
Преміум бренд - це доволі велика заява у відношенні бі кваєта кєк.
З таким цінником, так, вибачте на слові, обісратись ще треба зуміти
спойлер
Зображення
Зображення
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Impulse101: 12.06.2024 01:07Ти порівнюєш
Щось не пригадую коли це ми разом з вами свиней пасли?
Impulse101: 12.06.2024 01:07європейський преміум бренд з напівпідвальним "китаєм"
У мене є 6шт продуктів від be quiet! - всі вони made in China і не факт, що не на тих самих фабриках що і ID-COOLING, який є сертифікованим постачальником для провідних світових компаній, таких як Cisco, Alcatel-Lucent, Huawei, Lenovo тощо.
Давно пройшли ті часи коли великий цінник означав гарантію якості, але тепер грамотно тулити піплу цей лохотрон вчать в престижних інститутах, бо лох не мамонт!
daesz: 12.06.2024 01:22мають на 1-2*С нижчі температури на комплектному пропелері
Одні маркетологи аргументують температурами інші тишею - кому що важливіше, є й такі яким і температури і тиша є речі вторинні, бо основний критерій цінності є "такая красівєнькая мімімі-падсвєтачка... і шоб па-багАтому! і абізатільна з екранчікАм" :gigi:
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

Igoretc: 12.06.2024 03:37 Одні маркетологи аргументують температурами інші тишею - кому що важливіше, є й такі яким і температури і тиша є речі вторинні, бо основний критерій цінності є "такая красівєнькая мімімі-падсвєтачка... і шоб па-багАтому! і абізатільна з екранчікАм" :gigi:
RGB/екранчік вже не в тренді. Без підтримки ШІ (АІ) тепер нічого не продати. :gigi:

der8auer вчора викотив відосик на цю тему. :super:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

daesz: 12.06.2024 01:22на термалрайти які я коли небудь бачив - вони мають на 1-2*С нижчі температури на комплектному пропелері ніж з пропелером від ноктуа.
Кстати я как-то взял термалрайтовские вентиляторы с РГБ которые стоят на их кулерах некоторых, короче шумные шо пипец, просто отстойные на всём диапазоне оборотов по качеству шума, чувствительно хуже дипкуловских и сильно хуже арктиков, продал через неделю мучений, больше я их вентили брать не хочу, кулера у них хорошие тут я не спорю, но вентили очень так себе.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Igoretc: 12.06.2024 03:37 Одні маркетологи аргументують температурами інші тишею - кому що важливіше, є й такі яким і температури і тиша є речі вторинні
Це було в тестах нормалізованих по шуму з 35дБа. Хорошо спроба ;)
От для прикладу - мало того, що температури нижчі, так ще й на 1.5к папугаїв більше в сінебенчі.

Melofon: 12.06.2024 10:52
daesz: 12.06.2024 01:22на термалрайти які я коли небудь бачив - вони мають на 1-2*С нижчі температури на комплектному пропелері ніж з пропелером від ноктуа.
Кстати я как-то взял термалрайтовские вентиляторы с РГБ которые стоят на их кулерах некоторых, короче шумные шо пипец, просто отстойные на всём диапазоне оборотов по качеству шума, чувствительно хуже дипкуловских и сильно хуже арктиков, продал через неделю мучений, больше я их вентили брать не хочу, кулера у них хорошие тут я не спорю, но вентили очень так себе.

Маю третій термалрайт (мачо Б > ра120 > ра120міні), на мачо Б був шумний пропелер після певної кількості обертів, змінив його через декілька років на ноктуа, досі стоїть у швагра. На інших 2 їх не чути. Всі ті тести, які я навіть кинув вище в першому пості нормалізовані по шуму, тримаю в курсі.
Від вас ми, звісно, не почуємо навіть моделі :rotate:
Snikard
Member
Аватар користувача

Повідомлення

яка нафіг різниця 1-2-5 градусів? пофігу! якщо є гроші на естетику - я куплю красивішу башту, хоч вона і буде на 5 градусів програвати
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Snikard
Хм, досі користуватись калькулятором бо там є яка-то "естетика" - таке собі задоволення. З таким успіхом можна собі на стіл "естетичний" муляж ПК поставити :facepalm:
Та і взагалі, що то є "естетика" в сабжі? Хитрощі маркетологів, дизігнерів і рекламщиків щоб замаскувати не завжди високоякісний продукт під категорію з вищою ціною?
Це не "естетика" - це лохотрон, як не крути.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

daesz: 12.06.2024 11:32Від вас ми, звісно, не почуємо навіть моделі
Если ты так считаешь то плохо меня знаешь, по памяти не скажу но могу поискать и позже сказать, просто я сейчас на работе немножко занят как никак, а вы и сами могли бы найти если захотите, такие точно модели стоят на аргб версии термалрайт преслесс 120 и на других двухбашенных моделях с аргб вентилями, они ставят их много куда так что они распространенные, у них светится только крыльчатка, сама рамка была черная а крыльчатка молочно белая, кстати светодиодов там тоже зажали и их сильно меньше чем в тех же актиках Р-серии и это их отличало по эффектам в худшую сторону поэтому они и с виду проигрывали арктикам. Кстати у меня тоже был мачо рев.В с шестью теплотрубками, норм кулер был.
Вспомнил модель - Termalright TL-C12C-S, мне они очень не понравились, может у них и есть норм модели типа тех что с металлической втулочкой модной сейчас посредине, но эти были отстой, они шумнее Арктик Р-серии с аргб и шумнее серии дипкул которые стоят на АК620 на всех диапазонах работы.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 12.06.2024 14:11
daesz: 12.06.2024 11:32Від вас ми, звісно, не почуємо навіть моделі
Если ты так считаешь то плохо меня знаешь, по памяти не скажу но могу поискать и позже сказать, просто я сейчас на работе немножко занят как никак, а вы и сами могли бы найти если захотите, такие точно модели стоят на аргб версии термалрайт преслесс 120 и на других двухбашенных моделях с аргб вентилями, они ставят их много куда так что они распространенные, у них светится только крыльчатка, сама рамка была черная а крыльчатка молочно белая, кстати светодиодов там тоже зажали и их сильно меньше чем в тех же актиках Р-серии и это их отличало по эффектам в худшую сторону поэтому они и с виду проигрывали арктикам. Кстати у меня тоже был мачо рев.В с шестью теплотрубками, норм кулер был.
Вспомнил модель - Termalright TL-C12C-S, мне они очень не понравились, может у них и есть норм модели типа тех что с металлической втулочкой модной сейчас посредине, но эти были отстой, они шумнее Арктик Р-серии с аргб и шумнее серии дипкул которые стоят на АК620 на всех диапазонах работы.
В мене такі ж, але без підсвітки були на ра120 (не міні), там потолок 1550 обертів, які до 1100 взагалі не чути, а після 1100 чути гул повітря, а не мотор пропелерів. До слова - вище 1250 вони навіть в сінебенчі не крутились :)
TC-C12C мають S-FDB bearing, що дослівно - гідродинамічний, а не втулка. S- = версія гідродинаміки від соні :D
https://www.thermalright.com/product/tl-c12c-s/

С12С ревізії не знайшов, але ось звичайний С12
спойлер
А ось SW120 pro4
спойлер
Різниця в шумі звичайно є (kappa)
От ще Р12 аргб для порівняння
спойлер
І от діпкул який також тихіший (лол)
спойлер
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

daesz

Спасибо за ликбез про подшипник который я прочитал ещё когда свои покупал, я знаю что там гидродинамик и на него и надеялся (про втулку то я говорил про новые вентили у которых снаружи металлическая такая типа втулочки на крыльчатке как сейчас это и у ноктуа А12 есть и у многих других, я не имел ввиду втулку в смысле втулку скольжения :D ), но это никак им не мешало гудеть и шуметь уже начиная наверно с 800-900 об/мин (комп весь просто бесшумный поэтому замечал малейшее его поднятие) и вплоть до максимальных 1550 об/мин он только усиливался, шляпа какая-то или мне все три такие попались? Ладно бы один но когда все три из комплекта то уже начинаешь что-то подозревать ;) .

Отправлено спустя 14 минут 6 секунд:
daesz

Слушай от твоих примеров мои вентиляторы лучше бы работать не стали, я тебе говорю что они были хуже тех что у меня были и точка, если бы нет то я бы их себе оставил бо я тоже сперва начитался и насмотрелся обзоров какие они хорошие, но оказалось что шляпа, если мне попались все три бракованные то это может быть но таки маловероятно но я их слушал и по одному и они все примерно шумели +- одинаково и иногда на определенных оборотах с противными завываниями, такие я точно брать больше не стану а ты можешь попробовать раз так уверен в них хоть их в руках и не держал (конкретно мою модель), но ты главное верь :gigi:
Кстати вот на олх нашел такие же недорого если хочешь попробовать:
https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/kuler- ... d_category , но как я сказал выше они шумные и я в этом уверен бо пользовался поэтому никому и не советую, или вот ещё https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/komple ... c_platform не зря они такие дешёвые :gigi:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

daesz: 12.06.2024 01:22Преміум бренд - це доволі велика заява у відношенні бі кваєта кєк.
Важливо, як сприймають його споживачі.
А вони готові платити за бк, хай це буде вентиль на втулці чи посередній бж навіть без вентилятора бк. :laugh:
Востаннє редагувалось 12.06.2024 15:38 користувачем waryag, всього редагувалось 1 раз.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 12.06.2024 15:22
daesz: 12.06.2024 01:22Преміум бренд - це доволі велика заява у відношенні бі кваєта кєк.
Важливо, як сприймають його споживачі.
А вони готові платити за бк, за це буде вентиль на втулці чи посередній бж навіть без вентилятора бк. :laugh:
Факт :rotate:

Я не кажу, що бк роблять погані пропелери, але це явно не преміум бренд, і ціна їхніх подєлок - явно завишена.
Тим не менше вся лінійка кулерів дарк рок 5 - це взагалі тест на айкю.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

daesz: 12.06.2024 15:25Я не кажу, що бк роблять погані пропелери, але це явно не преміум бренд, і ціна їхніх подєлок - явно завишена.
Тим не менше вся лінійка кулерів дарк рок 5 - це взагалі тест на айкю.
Преміальність і є мірилом готовності споживачів переплачувати за бренд і його реальні та уявні переваги.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 12.06.2024 15:00Слушай от твоих примеров мои вентиляторы лучше бы работать не стали
Я колись так само повівся на місцеві дифирамби в сторону бікваєта - а на ділі виявилось, що це люта шляпа за оверпрайс, яка впевнено стоїть в одному ряду з китайщиною по 150 грн.
З тих пір, коли мені щось наполегливо рекомендують, уважно придивляюсь чи не являється людина фанатиком пропонованого бренду.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Мой дарк рок про 3 уже 10й год маслает ) вообще не жалею что купил на самом старте. Вентили тишайшие
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

avuremybe

Вот как раз биквает мне понравился и я выбирая вентилятор в БП из шести разных моделей вентилей выбрал именно биквает сайлент вингс 4 140мм бо он был тупо самый тихий из двух Сильверстоун, двух ноктуа и одного Арктика, но я их все слушал ухом и включал на пять вольт чтобы знать будут ли стартовать на таком напряжении и на сколько будут шумными, просто в БП он как раз стартует с такого напряжения, я не ручаюсь за все модели биквает но этот мне понравился, самые громкие были Сильверстоун, потом ноктуа и на втором месте Арктик, на первом оказался биквает и я его выбрал.
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

avuremybe: 12.06.2024 17:39колись так само повівся на місцеві дифирамби в сторону бікваєта - а на ділі виявилось, що це люта шляпа за оверпрайс
А про яку модель(і) ви пишете? Бо це є важливо, оскільки "всі дифирамби" бренду Be quiet! тут тільки про конкретну модель ВЕНТИЛЯТОРІВ, а саме про Silent Wings 4 - це направду один з кращих пропелерів на нашому ринку у співвідношенні якість/ціна.
Купував зовсім недавно таку 140ву модель за 700грн у тихий корпус - ви можете запропонувати щось схожої якості від кокурентів? Я ще знайшов тільки один варіант від Noctua, але тут чомусь вже у два рази(!) дорожче і з дуже коротеньким кабелем+продовжувач, що мені не сподобалось.
А от наприклад модель Pure Wings 2 є абсолютно посередня, і я ще не чув щоб її хтось рекомендував, але чомусь дуже часто бачу у збірках форумчан, а це значить, що навряд чи вони стануть фанатами вентиляторів цього бренду.
Але в гілці мова йде не так про вентилятори як про кулери (сабж), які у Be quiet! чомусь(?), на жаль, не витримують жодної конкуренції :dontknow:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Igoretc

Да , реально сайлент вингс 4 вышла удачная модель и они мне реально нравятся, цена может не лучшая но и комплектация у них неплохая учитывая два или три (у про) разных вариантов уголков на выбор плюс переходник с сата которым можно подключить 5, 7 и 12вольт на выбор если вдруг нечем регулировать вентиль, плюс реально даже на ощуп качество у них очень приличное а сравнении с другими за ту же цену или дороже (ноктуа) очень даже ничего, но ноктуа может и более долговечные (особенно те что игла триал ip67) что может и не факт, но по шуму они реально выигрывают на всех диапазонах.
Відповісти