Переможцем турніру G.Skill OC World Cup 2024 став оверклокер CENS із Німеччини

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити Переможцем турніру G.Skill OC World Cup 2024 став оверклокер CENS із Німеччини

Непогана рекламка Seasonic PRIME :rotate:
verdelot
Junior

Повідомлення

Німецький переможець схожий на близькорідневого сина мужика, що справа в синій майці, але головне, що він закриває стільки струнких європейських ніжок на Computex 2024. А справа на фото за дівчачими головами під монітором стоїть Зеленський...)))
ROG__84
Member
Аватар користувача
Звідки: Odessa

Повідомлення

Ну как бы и блок годный да и кантора нормальная, у меня prime titanium здох от молнии во время грозы спустя 5 лет использования, ничего поменяли на более новую модель поавда с небольшой доплатой.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Igoretc: 11.06.2024 19:32Непогана рекламка Seasonic PRIME
Сізонік прайм - це топ. Йому реклама не потрібна.
ROG__84: 12.06.2024 10:03Ну как бы и блок годный да и кантора нормальная, у меня prime titanium здох от молнии во время грозы спустя 5 лет использования, ничего поменяли на более новую модель поавда с небольшой доплатой.
Я свого тітаніума водою залив - мені без жодних запитань через день видали нову ультру з новою гарантією 12 років.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Чудовий турнір. Переможець не випадковий, хоча слабких учасників там немає.
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

ROG__84: 12.06.2024 10:03поменяли на более новую модель поавда с небольшой доплатой
Цікаво а як відбувалась у вас ця заміна? Ви звертались в магазин чи куди?
ROG__84
Member
Аватар користувача
Звідки: Odessa

Повідомлення

Igoretc: 12.06.2024 13:54
ROG__84: 12.06.2024 10:03поменяли на более новую модель поавда с небольшой доплатой
Цікаво а як відбувалась у вас ця заміна? Ви звертались в магазин чи куди?
Написал письмо в Сисоник,получил ответ-обратится за заменой к продавцу,Розетка без проблем в течении нескольких дней вернула средства,т.к оплата была картой пришлось просто написать заяву на возврат денег на другие реквизиты т.к срок карты по которой покупал истек.По итогу в течении недели я уже был с блоком более новой модели.
Відповісти