Dragon Age: The Veilguard вийде цього року

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
yariksom
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Dragon Age: The Veilguard вийде цього року
Ну раз відповідає духу то добре, а що таке "Veilguard", вуаль стража чи щось подібне?
FurryGentleman
Junior
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Игру уже отменяют после таких трейлеров - так что могут выстрелить на низких ожиданиях)
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

скіп, наступний

Відправлено через 2 хвилини 3 секунди:
схоже до виходу чогось наступного від Larian чи CDPR пекарню можна не оновлювати
рєзіки як і фіналки на і калькуляторах ідуть
NUN4AG
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я від Bioware не очікую нічого видатного після Інквізиції та Андромеди, але цей трейлер був більше схожий на анонс якогось геройського шутеру, ніж РПГ.
Подивимось що покажуть 11-го, але підозрюю, що першими двома словами будуть "Зрозуміло, викреслюємо".
TypStar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

не треба дядя :insane:
CrypteX
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

yariksom
Ну це ж типу по сюжету, правильніше буде "стража вуалі". Veil це бар'єр між світом живих та Fade - світом магії та духів, який злодій з 3 частини хочете знищити, так що назва і правда ок.

Не ок сам трейлер, це що таке? Я 10 років чекав як фанбой чого? Dragon Age Fortnite? Dragon Age Marvel adventures на мобілках? Зливи геймплею з альфи були кращими за це, та за шо? Інкізішн 2014го виглядає адекватніше.

Дуже чекаю 11го числа також, але після такого трейлера здається що ніхто з нинішніх BioWare в Dragon Age до цього не грав...
kosoy2004
Member

Повідомлення

yariksom: 10.06.2024 08:36 а що таке "Veilguard", вуаль стража чи щось подібне?
я б це переклав швидше як "сторожовий завіси". Тут саме guard основне, а veil - те що він охороняє, стереже.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Ну і гидота :down:
ZSX
Member

Повідомлення

NUN4AG: 10.06.2024 09:00 Я від Bioware не очікую нічого видатного після Інквізиції та Андромеди, але цей трейлер був більше схожий на анонс якогось геройського шутеру, ніж РПГ.
Подивимось що покажуть 11-го, але підозрюю, що першими двома словами будуть "Зрозуміло, викреслюємо".
А є якісь інші схожі ігри? Ці дві мені більш-менш сподобалися.
Трейлер якесь безглуздя, але подивимося, що буде на виході. Може як Андромеда, сподобаєть через 10 років, на тлі інших.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Черный эльф - это уже, как маркер провального проекта. Трейлер конечно печальный
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yariksom: 10.06.2024 08:36 Предлагаю обсудить Dragon Age: The Veilguard вийде цього року
Ну раз відповідає духу то добре, а що таке "Veilguard", вуаль стража чи щось подібне?
Вуаль в Dragon Age - це ім'я власне.
https://dragonage.fandom.com/wiki/Veil

А взагалі трейлер виглядає, наче нас лайном накормити збираються. Після Origins ні разу не зробити те, за що гру полюбили - це ще треба постаратися.
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Spiryt: 10.06.2024 10:45 Черный эльф - это уже, как маркер провального проекта. Трейлер конечно печальный
А выпрыгивающая азиатка с тентаклями из портала ... fortnite какой-то , а все герои выглядят как персонажи из последнего провального Saints Row. Атмосферы темного фентези нет в обще , все сделано в разных стилях ; а общее впечатление про этот трейлер : как будто реклама к новому сезону очередной MMO дро.ильне. Просто все кипит как у фаната , после показы геймплея закрывайте студии на..й

P.S. Каждая, следующая игра новой Bioware, пробивает новое дно !
Mainkoon
Member
Аватар користувача
Звідки: ми з України

Повідомлення

Виглядає як трейлер до мобільної гри. :laugh:
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Гівняний трейлер крім бійки дворфів :( Особливо музика
lamer02
Member

Повідомлення

MetalistForever: 10.06.2024 11:07
Spiryt: 10.06.2024 10:45 Черный эльф - это уже, как маркер провального проекта. Трейлер конечно печальный
А выпрыгивающая азиатка с тентаклями из портала ... fortnite какой-то , а все герои выглядят как персонажи из последнего провального Saints Row. Атмосферы темного фентези нет в обще , все сделано в разных стилях ; а общее впечатление про этот трейлер : как будто реклама к новому сезону очередной MMO дро.ильне. Просто все кипит как у фаната , после показы геймплея закрывайте студии на..й

P.S. Каждая, следующая игра новой Bioware, пробивает новое дно !
Куда уже глубже :laugh: ?
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

lamer02: 10.06.2024 13:13
MetalistForever: 10.06.2024 11:07

А выпрыгивающая азиатка с тентаклями из портала ... fortnite какой-то , а все герои выглядят как персонажи из последнего провального Saints Row. Атмосферы темного фентези нет в обще , все сделано в разных стилях ; а общее впечатление про этот трейлер : как будто реклама к новому сезону очередной MMO дро.ильне. Просто все кипит как у фаната , после показы геймплея закрывайте студии на..й

P.S. Каждая, следующая игра новой Bioware, пробивает новое дно !
Куда уже глубже :laugh: ?
Всегда есть куда расти, и всегда есть куда падать !
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Думаю слід почекати геймплею. Трейлер судячи з усього розрахований на нове покоління.
Stray
Member

Повідомлення

і за це помер Дункан? - найкращий комент з ютубу що бачив :-/

ще одна мертва франшиза від біоверів - сподіваюся їхнє фіаско буде максимально показове :gigi:
Reinmar
Member

Повідомлення

Mainkoon
Така ж сама думка була при просмотрі. Не буду піднімати тему про темношкірих ельфів, але що не так з Драгон ейджем? Якесь відчуття від трейлеру, що це якась фентезі для планшетів - якась стилістика дитяча, типова для реклами мобільних ігр, як вважаєте?
Аж передивився трейлер гіршої в серії,як багато хто вважає, 2 частини - не було такого,все набагато краще
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Там вийшов геймплейний ролик, шкода, але нічого спільного з DAO там не побачив :weep:
Відповісти