Acer випускає моноблоки Aspire C24 та Aspire C27 з процесорами Intel Core Ultra

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Предлагаю обсудить Acer випускає моноблоки Aspire C24 та Aspire C27 з процесорами Intel Core Ultra

Якби я був в офісі, я б собі такий (C27-195ES) хотів :up:
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

1080р за 50тис грн - це сором, працюю зараз за 21" моноблоком з фулхд і цього недостатньо мені іже, а там 27".
Коли по сусідству є 27" на 1440р то вже норм.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

wigar: 06.06.2024 16:07 1080р за 50тис грн - це сором, працюю зараз за 21" моноблоком з фулхд і цього недостатньо мені іже, а там 27".
Коли по сусідству є 27" на 1440р то вже норм.
Подивився у себе, роздільна здатність робочого моноблоку 27" FullHD, рядом другий монітор 27" 4к, але в налаштуваннях для нього вказано 2к бо скролити кожну вкладу по розміру надоїло. Якщо не прискіпливо вдивлятись, то з різцю видно тільки у трохи меншому тексті на другому моніторі. :shuffle:
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

На 1440р - інтерфейс займає менше місця, а вінда має масштубувпння зі 100%, менше не можна... А приховувати інтерфейс я не зочу, а деколи треба одночамно 4 вікна офісу
ArmagedoonZergs
Member

Повідомлення

Alligator: 06.06.2024 16:27
wigar: 06.06.2024 16:07 1080р за 50тис грн - це сором, працюю зараз за 21" моноблоком з фулхд і цього недостатньо мені іже, а там 27".
Коли по сусідству є 27" на 1440р то вже норм.
Подивився у себе, роздільна здатність робочого моноблоку 27" FullHD, рядом другий монітор 27" 4к, але в налаштуваннях для нього вказано 2к бо скролити кожну вкладу по розміру надоїло. Якщо не прискіпливо вдивлятись, то з різцю видно тільки у трохи меншому тексті на другому моніторі. :shuffle:
В будь якому браузері можна налаштувати дефолтний зум.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

ArmagedoonZergs: 07.06.2024 11:15В будь якому браузері можна налаштувати дефолтний зум.
Це коли ти копірайтер та працюєш чисто з текстом, або просто читаешь новини. Коли працюєш зі 100500 консолями серверів, комутаторів, KVM, реєстраторами, камерами де кожен виробник робить свій шрифт у +-200% від звичайного ніякої середини не знайти. :shuffle:
Відповісти