ASUS представила ROG Mjolnir — портативне джерело безперебійного живлення для геймерів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
_nevermind
Member
Аватар користувача

Повідомлення

он обеспечит до часа автономной работы игровой системы с видеокартой GeForce RTX 4080.
Это на цену так намекнули, стоить тоже будет как GeForce RTX 4080.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

джерело безперебійного живлення для геймерів

забезпечить до години автономної роботи ігрової системи з відеокартою GeForce RTX 4080

Геймерам явно така автономність малокорисна :lol:
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Одна порада вам, хлопаки, якщо будете думати "та нашо мені те брендове лайно, візьму собі дешмана якогось і горя знати не буду", я по такому принципу собі купив зарядку для ПК на 1228 ВатГодин, тримає 8 годин (в іграх 5-6) ПК, монітор, роутер, лампочку (щоб зір не садити), кайф нереальний, але є мінус, вона смердить, думав вивітриться, але вона так неймовірно тхне китайським дешевим пластиком, що аж очі виїдає, якщо не провітрювати приміщення то там нереально всидіти, приходиться використовувати з відкритими вікнами, я вже і духами запшикував (тхне так само, але тепер ще й аромат духів розносить всією квартирою), і на балкон на пів року ставив щоб там провітрювалось, але нічого з цього результату не дало, через 3 роки тхне ніби з заводу, хоч запаковуй в коробку і продавай як нове) :gigi:
Так що краще переплатити якихось пару тисяч, але лютий дешман брати точно не раджу)

P.S. Netsodis NS1000 якщо раптом комусь захочеться болю та страждань) :gigi:
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 05.06.2024 19:08 Одна порада вам, хлопаки, якщо будете думати "та нашо мені те брендове лайно, візьму собі дешмана якогось і горя знати не буду", я по такому принципу собі купив зарядку для ПК на 1228 ВатГодин, тримає 8 годин (в іграх 5-6) ПК, монітор, роутер, лампочку (щоб зір не садити), кайф нереальний, але є мінус, вона смердить, думав вивітриться, але вона так неймовірно тхне китайським дешевим пластиком, що аж очі виїдає, якщо не провітрювати приміщення то там нереально всидіти, приходиться використовувати з відкритими вікнами, я вже і духами запшикував (тхне так само, але тепер ще й аромат духів розносить всією квартирою), і на балкон на пів року ставив щоб там провітрювалось, але нічого з цього результату не дало, через 3 роки тхне ніби з заводу, хоч запаковуй в коробку і продавай як нове) :gigi:
Так що краще переплатити якихось пару тисяч, але лютий дешман брати точно не раджу)

P.S. Netsodis NS1000 якщо раптом комусь захочеться болю та страждань) :gigi:
Пфф, брали б щось з Bluetti або EcoFlow i горя не знали. :laugh:
Shineloot
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Gelonyrum: 05.06.2024 19:08 Одна порада вам, хлопаки, якщо будете думати "та нашо мені те брендове лайно, візьму собі дешмана якогось і горя знати не буду", я по такому принципу собі купив зарядку для ПК на 1228 ВатГодин, тримає 8 годин (в іграх 5-6) ПК, монітор, роутер, лампочку (щоб зір не садити), кайф нереальний, але є мінус, вона смердить, думав вивітриться, але вона так неймовірно тхне китайським дешевим пластиком, що аж очі виїдає, якщо не провітрювати приміщення то там нереально всидіти, приходиться використовувати з відкритими вікнами, я вже і духами запшикував (тхне так само, але тепер ще й аромат духів розносить всією квартирою), і на балкон на пів року ставив щоб там провітрювалось, але нічого з цього результату не дало, через 3 роки тхне ніби з заводу, хоч запаковуй в коробку і продавай як нове) :gigi:
Так що краще переплатити якихось пару тисяч, але лютий дешман брати точно не раджу)

P.S. Netsodis NS1000 якщо раптом комусь захочеться болю та страждань) :gigi:
Используйте травы и специи, они не только изменяют вкус, но и придают отличного запаха вашим блюдам.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n+gibat[]r: 05.06.2024 19:56 Пфф, брали б щось з Bluetti або EcoFlow i горя не знали. :laugh:
Так хто ж знав, тоді кекофлов на 15 тисяч дорожчим був за це) :D
Того і розписав людям, які планують щось таке брати, щоб краще брали брендове, економія того не варта)
momart
Junior
Звідки: Харків

Повідомлення

Gelonyrum: 05.06.2024 19:08 Одна порада вам, хлопаки, якщо будете думати "та нашо мені те брендове лайно, візьму собі дешмана якогось і горя знати не буду", я по такому принципу собі купив зарядку для ПК на 1228 ВатГодин, тримає 8 годин (в іграх 5-6) ПК, монітор, роутер, лампочку (щоб зір не садити), кайф нереальний, але є мінус, вона смердить, думав вивітриться, але вона так неймовірно тхне китайським дешевим пластиком, що аж очі виїдає, якщо не провітрювати приміщення то там нереально всидіти, приходиться використовувати з відкритими вікнами, я вже і духами запшикував (тхне так само, але тепер ще й аромат духів розносить всією квартирою), і на балкон на пів року ставив щоб там провітрювалось, але нічого з цього результату не дало, через 3 роки тхне ніби з заводу, хоч запаковуй в коробку і продавай як нове) :gigi:
Так що краще переплатити якихось пару тисяч, але лютий дешман брати точно не раджу)

P.S. Netsodis NS1000 якщо раптом комусь захочеться болю та страждань) :gigi:
Мда... треба було не духами пшикати, а позбутися цього гівна... уяви скільки отрути ти через свої легені пропустив
Leedroid
Junior
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

О, актуалочка під'їхала :D
PCюк
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

А что у них там тоже свет отключают?
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В наших реаліях таку штуку потрібно годинок на 6 щоб вистачало.
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

БЖ з екранчиком! Ура, дочекалися :beer:
Ще залишилось пам'ять, ssd і мережевий кабель з екранами і тоді вже всьо
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Lekrs: 05.06.2024 22:29 В наших реаліях таку штуку потрібно годинок на 6 щоб вистачало.
Треба брати як мінімум Дельту 2 і придушити комп по жору - інакше ніяк. :(

Відправлено через 29 секунд:
Igoretc: 05.06.2024 22:54 БЖ з екранчиком! Ура, дочекалися :beer:
Ще залишилось пам'ять, ssd і мережевий кабель з екранами і тоді вже всьо
Це не БЖ, а зарядна станція.
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Telcontar
Дочитайте до кінця, чи ви як справжній сучасний користувач гаджетів тільки очима по заголовках :rotate:
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Gelonyrum: 05.06.2024 19:08 P.S. Netsodis NS1000 якщо раптом комусь захочеться болю та страждань) :gigi:
LiFePO4 48Ah маловато, за эти деньги можно купить LiFePO4 24V/100Ah акум и китайский ИБП под внешний акумулятор.

Отправлено спустя 2 минуты 7 секунд:
Lekrs: 05.06.2024 22:29В наших реаліях таку штуку потрібно годинок на 6 щоб вистачало.
Два акума по 200Ah и хватит, главный вопрос будет ли успевать заряжаться за 2-4 часа, потому что если нет придется докупать дополнительный блок питания и/или генератор.
Феофан Мухин
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Жду новости о начале строительства Асусом специальной геймерской электростанции.
И для строительства ведущих от неё специальных геймерских линий электропередач будут наняты гуру-аудиофилы, уж они то толк в проводах знают.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Igoretc: 05.06.2024 22:54 БЖ з екранчиком! Ура, дочекалися :beer:
Ще залишилось пам'ять, ssd і мережевий кабель з екранами і тоді вже всьо
Вы что первые версии не видели бп Асус Тор ? Они уже лет пять-шесть как с экранчиками выходят а вы только заметили :gigi: ссд с экранчиками иметь не нужно ведь для них есть радиаторы с экранчиками.
Eyzzzu
Member
Аватар користувача
Звідки: GJ 581 d

Повідомлення

Gelonyrum: 05.06.2024 19:08 Одна порада вам, хлопаки, якщо будете думати "та нашо мені те брендове лайно, візьму собі дешмана якогось і горя знати не буду", я по такому принципу собі купив зарядку для ПК на 1228 ВатГодин, тримає 8 годин (в іграх 5-6) ПК, монітор, роутер, лампочку (щоб зір не садити), кайф нереальний, але є мінус, вона смердить, думав вивітриться, але вона так неймовірно тхне китайським дешевим пластиком, що аж очі виїдає, якщо не провітрювати приміщення то там нереально всидіти, приходиться використовувати з відкритими вікнами, я вже і духами запшикував (тхне так само, але тепер ще й аромат духів розносить всією квартирою), і на балкон на пів року ставив щоб там провітрювалось, але нічого з цього результату не дало, через 3 роки тхне ніби з заводу, хоч запаковуй в коробку і продавай як нове) :gigi:
Так що краще переплатити якихось пару тисяч, але лютий дешман брати точно не раджу)

P.S. Netsodis NS1000 якщо раптом комусь захочеться болю та страждань) :gigi:
В чем проблема, если есть балкон?
Переселяешь эту шайтан машину на балкон и подводишь провода питания. :-/
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Igoretc
А, ви про черговий БЖ Тор? Вони вже кілька років їх випускають, це не новина :dontknow:
Drozd
Member

Повідомлення

Gelonyrum: 05.06.2024 19:08
P.S. Netsodis NS1000 якщо раптом комусь захочеться болю та страждань) :gigi:
Купили на роботу дві пверстанції Зендуру та Чхотек, ниче не смерділо вже через 2 неділі.............
Відповісти