Процесори Intel Arrow Lake для платформи LGA1851 надійдуть до продажу у жовтні

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Предлагаю обсудить Процесори Intel Arrow Lake для платформи LGA1851 надійдуть до продажу у жовтні

20% это ни о чём, пока амд снова в фаворе
radeon5870
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott: 05.06.2024 10:49 ... пока амд снова в фаворе
ага
тільки ~80% користувачів пека чомусь не в курсі цієї вашої радісної новини :lol:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

radeon5870: 05.06.2024 11:09
Prescott: 05.06.2024 10:49 ... пока амд снова в фаворе
ага
тільки ~80% користувачів пека чомусь не в курсі цієї вашої радісної новини :lol:
Опитування бувають різні

https://www.techpowerup.com/314665/amd- ... ll-results
Зображення
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Слава Богу, енергоефективність!
Ато шось останні 5 років звернули не туди.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Since the poll went live in August, we've seen 31,862 responses.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

radeon5870: 05.06.2024 11:09тільки ~80% користувачів пека чомусь не в курсі цієї вашої радісної новини
Большинство людей в мире идиоты, это аксиома. ;)
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Prescott
Ещё неизвестно сколько топовый 9950X будет баллов набирвать в CB R23, а до результатов Intel-а ещё дольше ждать. Получается что в Arrow Lake +14% от МетеорЛейка, т.е. в принципе падение производительности за счёт отключения HT он компенсируют + ещё малые ядра станут быстрее, то должно получиться на равных с ryzen, а может быть чуть бустрее.
И минус 20% потребления тоже очень хорошо. 253 * 80% ~ 200Вт для топового процессора. Это в принципе воздушний кулер потянет или вода 240/280. А для i7, i5 ситуация ещё лучше по идее.
victorkrynytsky
Member
Звідки: Україна, Тернопіль

Повідомлення

Згідно тестів IPC у Meteor Lake менше ніж у Raptor Lake.

Побачимо майже через півроку результат незалежних тестувань Arrow Lake. Ось тоді і буде все ясно.
спойлер
Зображення
Джерело, Tom's Hardware "Intel's Meteor Lake CPUs are slower at single-core work than previous-gen models — new benchmarks show IPC regressions vs Raptor Lake", https://www.tomshardware.com/pc-compone ... aptor-lake
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

victorkrynytsky: 05.06.2024 20:04 Згідно тестів IPC у Meteor Lake менше ніж у Raptor Lake.

Побачимо майже через півроку результат незалежних тестувань Arrow Lake. Ось тоді і буде все ясно.
спойлер
Зображення
Джерело, Tom's Hardware "Intel's Meteor Lake CPUs are slower at single-core work than previous-gen models — new benchmarks show IPC regressions vs Raptor Lake", https://www.tomshardware.com/pc-compone ... aptor-lake
Саме по собі айпісі це половина продуктивності на ядро, друга половина це частота до якої можна розігнати, якщо мій цпу 5 тактів на операцію дає з 5 ГГц, а ваш 4 з 6 ГГц - то мій виграв, але якщо ви поставите хоча б 6.5 ГГц - то переможець ваш.
victorkrynytsky
Member
Звідки: Україна, Тернопіль

Повідомлення

Kashtan: 06.06.2024 11:14
victorkrynytsky: 05.06.2024 20:04 Згідно тестів IPC у Meteor Lake менше ніж у Raptor Lake.

Побачимо майже через півроку результат незалежних тестувань Arrow Lake. Ось тоді і буде все ясно.
спойлер
Зображення
Джерело, Tom's Hardware "Intel's Meteor Lake CPUs are slower at single-core work than previous-gen models — new benchmarks show IPC regressions vs Raptor Lake", https://www.tomshardware.com/pc-compone ... aptor-lake
Саме по собі айпісі це половина продуктивності на ядро, друга половина це частота до якої можна розігнати, якщо мій цпу 5 тактів на операцію дає з 5 ГГц, а ваш 4 з 6 ГГц - то мій виграв, але якщо ви поставите хоча б 6.5 ГГц - то переможець ваш.
Думаю що Інтел в цьому поколінні топтатиметься на місці в швидкодії або знову буде +5% в реальних тестах через значне зниження частот в турбо режимах (Arrow Lake) та через відсутність HT в частині нових процесорів для ноутбуків (Lunar Lake). І скажімо Інтел говорить про збільшення швидкодії графіки в Lunar Lake на 50% порівняно з Meteor Lake, але дрібним шрифтом на слайді вказано що це порівняно з Intel Core Ultra 7 165U, а там ця графіка і так дуже слабка. Приріст то огого який заявлено, про базу для порівняння мало хто прочитає.
Востаннє редагувалось 06.06.2024 11:50 користувачем victorkrynytsky, всього редагувалось 2 разів.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

victorkrynytsky: 06.06.2024 11:35та через відсутність HT в частині нових процесорів для ноутбуків (Lunar Lake)
Для ноутбуков HT не нужен.

victorkrynytsky: 06.06.2024 11:35Але я думаю що Інтел в цьому поколінні топтатиметься на місці в швидкодії або знову буде +5% в реальних тестах через значне зниження частот в турбо режимах (Arrow Lake)
Это всё гадания...
victorkrynytsky
Member
Звідки: Україна, Тернопіль

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 06.06.2024 11:42
victorkrynytsky: 06.06.2024 11:35та через відсутність HT в частині нових процесорів для ноутбуків (Lunar Lake)
Для ноутбуков HT не нужен.

victorkrynytsky: 06.06.2024 11:35Але я думаю що Інтел в цьому поколінні топтатиметься на місці в швидкодії або знову буде +5% в реальних тестах через значне зниження частот в турбо режимах (Arrow Lake)
Это всё гадания...
Я там ще дещо дописав в моєму попередньому повідомлення.

Хочу запитати конкретно - а що Вас дивувало в процесорах Інтел за, скажімо, останні роки? Цікавить саме в позитивному плані.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

victorkrynytsky: 06.06.2024 11:48Хочу запитати конкретно - а що Вас дивувало в процесорах Інтел за, скажімо, останні роки? Цікавить саме в позитивному плані.
Не хочу повторяться. Спроси лучше у Earanak-а, он тебе лучше объяснит чем Intel лучше AMD.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

victorkrynytsky: 06.06.2024 11:35
Kashtan: 06.06.2024 11:14
Саме по собі айпісі це половина продуктивності на ядро, друга половина це частота до якої можна розігнати, якщо мій цпу 5 тактів на операцію дає з 5 ГГц, а ваш 4 з 6 ГГц - то мій виграв, але якщо ви поставите хоча б 6.5 ГГц - то переможець ваш.
Думаю що Інтел в цьому поколінні топтатиметься на місці в швидкодії або знову буде +5% в реальних тестах через значне зниження частот в турбо режимах (Arrow Lake) та через відсутність HT в частині нових процесорів для ноутбуків (Lunar Lake). І скажімо Інтел говорить про збільшення швидкодії графіки в Lunar Lake на 50% порівняно з Meteor Lake, але дрібним шрифтом на слайді вказано що це порівняно з Intel Core Ultra 7 165U, а там ця графіка і так дуже слабка. Приріст то огого який заявлено, про базу для порівняння мало хто прочитає.
Цілком можливо, але наприклад рептор здивував, ніщо не вказувало що він буде продуктивніший вільхи, а частоти в нього виявились на 700 МГц ліпші. 5600 проти 6300 у cbr23.
Можливо й арроу здивує розгоном. Штатні режими не для нас.
Відповісти