Seasonic випустить блок живлення Prime TX-1600 у версії Noctua Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Пропоную обговорити Seasonic випустить блок живлення Prime TX-1600 у версії Noctua Edition
Справедливо зазначити, що звичайний Seasonic Prime TX-1600 обладнано 135-мм вентилятором, тоді як у версії Noctua Edition використана 120-мм «вертушка». Але, як підкреслює виробник, разом з оптимізованою вентиляційною решіткою вона забезпечує приблизно на 8-10 дБА менший рівень шуму.
Це тільки показує наскільки гірше рішення вони зробили у оригінальній моделі :facepalm:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Производители бп начали понимать, что какой бы титановый, весь на японцах их бп не был, он всё равно кусок кала, если их вертушка шумит?
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Кто-нибудь в курсе, почему используют штамповку корпуса вместо грилей? Дизайн, экономия?
DuckRider: 04.06.2024 14:52Производители бп начали понимать, что какой бы титановый, весь на японцах их бп не был, он всё равно кусок кала, если их вертушка шумит?
Они начали понимать, что на этом можно заработать.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Denvys5: 04.06.2024 14:50 Пропоную обговорити Seasonic випустить блок живлення Prime TX-1600 у версії Noctua Edition
Справедливо зазначити, що звичайний Seasonic Prime TX-1600 обладнано 135-мм вентилятором, тоді як у версії Noctua Edition використана 120-мм «вертушка». Але, як підкреслює виробник, разом з оптимізованою вентиляційною решіткою вона забезпечує приблизно на 8-10 дБА менший рівень шуму.
Це тільки показує наскільки гірше рішення вони зробили у оригінальній моделі :facepalm:
Я досі не розумію чому в топових блоках живлення часто трапляються нічим не примітні OEM вентилятори.
Ті ж Phanteks мають якість generic вертушки в їх блоках живлення замість своїх же брендованих :dontknow:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На відміну від відях, будь-який БЖ можна зробити ноктуа едішн приблизно за хвилину :D
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc: 04.06.2024 15:14 Я досі не розумію чому в топових блоках живлення часто трапляються нічим не примітні OEM вентилятори.
Ті ж Phanteks мають якість generic вертушки в їх блоках живлення замість своїх же брендованих :dontknow:
В Corsair мають стояти нормальні вентилятори
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

В мене Seasonic на кіловат можна виключити вентель і тишина там до якоїсь нагрузки і нвіть як що він крутиця то не чути взагалі. Но цей блок топ жир. :super:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 04.06.2024 15:20 На відміну від відях, будь-який БЖ можна зробити ноктуа едішн приблизно за хвилину :D
я робив)
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

tablestikus: 04.06.2024 15:30
Scoffer: 04.06.2024 15:20 На відміну від відях, будь-який БЖ можна зробити ноктуа едішн приблизно за хвилину :D
я робив)
При умові що блок то норм!
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Олег963: 04.06.2024 15:50
При умові що блок то норм!
у мене просто здох вентиль в БЖ і під рукою вільна була тіки ноктуа)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc: 04.06.2024 15:14
Denvys5: 04.06.2024 14:50 Пропоную обговорити Seasonic випустить блок живлення Prime TX-1600 у версії Noctua Edition


Це тільки показує наскільки гірше рішення вони зробили у оригінальній моделі :facepalm:
Я досі не розумію чому в топових блоках живлення часто трапляються нічим не примітні OEM вентилятори.
Ті ж Phanteks мають якість generic вертушки в їх блоках живлення замість своїх же брендованих :dontknow:
ФАнтекс не є ОЕМом своїх БЖ.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

tablestikus: 04.06.2024 15:51
Олег963: 04.06.2024 15:50

При умові що блок то норм!
у мене просто здох вентиль в БЖ і під рукою вільна була тіки ноктуа)
Блін шо за блок, просто в мне був чіфтек то бляха рокі 6 відпрацював і та вертушка як годиник жила
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Олег963: 04.06.2024 16:00
tablestikus: 04.06.2024 15:51
у мене просто здох вентиль в БЖ і під рукою вільна була тіки ноктуа)
Блін шо за блок, просто в мне був чіфтек то бляха рокі 6 відпрацював і та вертушка як годиник жила
FSP
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Спеціально брав be quiet! БЖ, заради тихої роботи, бо мій попередній Chieftec задовбав шумом вентиля. Імхо, чому в якісні дорогі БЖ(мова не про Чіфтек), часто ставлять дешеві вентилі, для мене загадка.
divs
Member
Звідки: Павлоград

Повідомлення

waryag: 04.06.2024 15:11 Кто-нибудь в курсе, почему используют штамповку корпуса вместо грилей? Дизайн, экономия?
Банально, дешевле в производстве.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

kairo: 04.06.2024 16:02 Спеціально брав be quiet! БЖ, заради тихої роботи, бо мій попередній Chieftec задовбав шумом вентиля. Імхо, чому в якісні дорогі БЖ(мова не про Чіфтек), часто ставлять дешеві вентилі, для мене загадка.
це реально бісить чіфтек у мене теж був самим шумним компонентом системи, це жадність? пару доларів на вертушку зажимають причому від блоків за 100 до 200+$
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

divs: 04.06.2024 16:03Банально, дешевле в производстве.
Я посмотрел магазы: на самых дешёвых обычный гриль, на средних - больше штамповка, но иногда гриль, а на топах опять штамповка (иногда фрезеровка) и грили, но нестандартные. :rotate:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Олег963: 04.06.2024 15:29 В мене Seasonic на кіловат можна виключити вентель і тишина там до якоїсь нагрузки і нвіть як що він крутиця то не чути взагалі. Но цей блок топ жир. :super:
А в моем киловатном сисонике Прайм Титаниум теперь тишина абсолютно всегда даже с включенным вентилятором т.к. я поменял на нем вертушку на биквает сайлент вингс 4 140мм, выбирал из ноктуа тоже но они реально шумнее бикаетовских поэтому выбор был очевиден.
Так то неплохо что сисоник так сделали но лучше бы они ставили нормальные вентиляторы во все свои Титаниум (а ещё лучше во все остальные) модели, а не только в самую жирную 1600 ваттную версию.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 04.06.2024 15:11 Кто-нибудь в курсе, почему используют штамповку корпуса вместо грилей? Дизайн, экономия?
DuckRider: 04.06.2024 14:52Производители бп начали понимать, что какой бы титановый, весь на японцах их бп не был, он всё равно кусок кала, если их вертушка шумит?
Они начали понимать, что на этом можно заработать.
Та пусть зарабатывают, а то из бп с хорошей вертушкой кроме корсаров рм-х и бикваета ничего почти нет, массово хонг хуа пихают
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

П14 Макс був би кращим вибором.
Відповісти