Оновлена ASUS ROG Ally вийде наступного місяця за рекомендованою ціною від $799

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Пропоную обговорити Оновлена ASUS ROG Ally вийде наступного місяця за рекомендованою ціною від $799

А сум провів роботу над помилками, це добре. Виправивши недоліки старої моделі збільшивши акумулятор. От тільки що робити власникам старої моделі? Купувати нову консоль? Мдя.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
Так непорядок, зупинити прогрес! :D
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Scoffer
Якщо збільшення частоти та обсягу оперативки це прогрес по-твоєму. То в мене нема слів.
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

_clawfinger_: 02.06.2024 13:15 Пропоную обговорити Оновлена ASUS ROG Ally вийде наступного місяця за рекомендованою ціною від $799

А сум провів роботу над помилками, це добре. Виправивши недоліки старої моделі збільшивши акумулятор. От тільки що робити власникам старої моделі? Купувати нову консоль? Мдя.
А що, на старій моделі вже не можна грати, якщо вийшла більш нова?
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Сidonix
Невірно поставлено питання:
Не можна було зробити так щоб у стару версію можна поставити більш ємний акумулятор?
З оперативкою нічого не зробиш, вона розпаяна.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
Можна звісно, прикручуєш павербанк на синій ізоленті і профіт.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Scoffer
Краще тоді довгий кабель з тайп-с з обох сторін й підключити до зарядної станції. :D
Я так минулої зими з стім деком робив))
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цікаво скільки реальної різниці ці покращення дадуть? :beer:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

_clawfinger_: 02.06.2024 13:49Не можна було зробити так щоб у стару версію можна поставити більш ємний акумулятор?
А навіщо це асусу? Він живе з продажів заліза, а не екосистеми.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

waryag
Я суджу не з точки зору продавця, тобто Асуса, а покупця. Тобто можна сформулювати питання інакше: навіщо це покупцю?
Як власник Стім дека, я зацікавлений щоб таких девайсів було більше, але й щоб жили довше.
Я от не зацікавлений купувати цей девайс, хоча по характеристикам він потужніше ніж Стім дек, але це не означає що краще.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

_clawfinger_: 02.06.2024 21:16Я суджу не з точки зору продавця, тобто Асуса, а покупця. Тобто можна сформулювати питання інакше: навіщо це покупцю?
Як власник Стім дека, я зацікавлений щоб таких девайсів було більше, але й щоб жили довше.
Я от не зацікавлений купувати цей девайс, хоча по характеристикам він потужніше ніж Стім дек, але це не означає що краще.
Як власник стімдека, ви не зацікавлені в успіхах асуса і ко.
Тут прямий конфлікт між умовно-консольним бізнесом валве (заробляти на магазині, оновлювати залізо рідше, але оптимізувати і підтримувати краще) і типовим екстенсивним бізнесом пк: заробляти на продажах заліза, якомога більш частих і дорогих, а оптимізація і підтримка лише шкодять і зменшують прибуток.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

waryag
Ми з Вами про те ж саме й говоримо тільки різними словами.
Народ для сакса зробив збірку лінукс з оптимізацією від Вальв. Що робила для Стім деків.
От тільки якщо асус буде кліпати багато девайсів, вони самі забʼють на підтримку, народ теж. Це вилізе боком на продажах.
Відповісти