Технології Nvidia RTX Video тепер доступні у браузері Mozilla Firefox

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Пропоную обговорити Технології Nvidia RTX Video тепер доступні у браузері Mozilla Firefox

Щось з АМД нічого не чути про таке.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Зтиснути відео ютубом. Заапскейлити. Профіт )
Wahoo
Member
Звідки: куда занесет

Повідомлення

Думаю о шакалах...
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це нагадує 90х роки, коли щоб втиснути в якийсь обмежений обсяг пам'яті програмісти йшли на всякі хитрощі. Неспроста так з'явився стандарт JPEG. Зараз комп'ютери достить потужні, щоб відкривати будь-які "важкі" файли і зараз необхідності в їх "стисненні" немає. В статті ми бачимо повернення до схожої практики, хоча я думаю достатньо 2-5 років почекати, щоб будь-який новий девайс з легкістю міг обробляти 4K, і тоді технологія резолюції втратить актуальність.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

KimRomik: 16.05.2024 12:53 Це нагадує 90х роки, коли щоб втиснути в якийсь обмежений обсяг пам'яті програмісти йшли на всякі хитрощі. Неспроста так з'явився стандарт JPEG. Зараз комп'ютери достить потужні, щоб відкривати будь-які "важкі" файли і зараз необхідності в їх "стисненні" немає. В статті ми бачимо повернення до схожої практики, хоча я думаю достатньо 2-5 років почекати, щоб будь-який новий девайс з легкістю міг обробляти 4K, і тоді технологія резолюції втратить актуальність.
Питання не в потужності девайсів, а в обмеженні пропускної здатності інтернету та економії для хостингів. Тому все і стискають. Що вже говорити, якщо в 2024-му досі використовується допотопний мп3 та аас.
гусь ясновидящий
Member

Повідомлення

я вже бачу як куртка буде продавав дллс - які вам так необхідні в браузері
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

KimRomik: 16.05.2024 12:53 Це нагадує 90х роки, коли щоб втиснути в якийсь обмежений обсяг пам'яті програмісти йшли на всякі хитрощі. Неспроста так з'явився стандарт JPEG. Зараз комп'ютери достить потужні, щоб відкривати будь-які "важкі" файли і зараз необхідності в їх "стисненні" немає. В статті ми бачимо повернення до схожої практики, хоча я думаю достатньо 2-5 років почекати, щоб будь-який новий девайс з легкістю міг обробляти 4K, і тоді технологія резолюції втратить актуальність.
Пан забув, що для відтворення якісного 4k 60fps з ютубу треба мінімум 300М канал інтернету. 100М то потягне, але з періодичною буферизацією.
Також Пан забув, що на трубі тонна допотопного контенту в 360-720p і інколи цікаво щось подивитись.

PS: з іншої сторони ця технологія відновлення відео шляпа, скільки не намагався побачити результат, на відео його не видно. Якщо зупинити відео і порівняти на стоп кадрі, різниця є, але при перегляді її майже немає, а от карту гріє дуже знатно...
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Юзав хтось? Як воно в реальності?
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Аааа, вот почему у меня на лисе ютуб лагает....
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

avuremybe: 16.05.2024 13:36 Юзав хтось? Як воно в реальності?
Поки результати посередні, є артефакти. Щось робить краще, щось трохи гірше.

Відправлено через 49 секунд:
tolebamber: 16.05.2024 13:36 Аааа, вот почему у меня на лисе ютуб лагает....
Ви цю функцію маєте самостійно вмикати в дровах Нвідії. Та й Ютуб не має лагати від неї.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Rederst: 16.05.2024 12:14 Пропоную обговорити Технології Nvidia RTX Video тепер доступні у браузері Mozilla Firefox

Щось з АМД нічого не чути про таке.
В АМД є свої фішки. Наприклад невидимий курсор.
Robostyle
Member

Повідомлення

Wahoo: 16.05.2024 12:40 Думаю о шакалах...
AI-Нейрошакалы
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt: 16.05.2024 13:47
Rederst: 16.05.2024 12:14 Щось з АМД нічого не чути про таке.
В АМД є свої фішки. Наприклад невидимий курсор.
І чорні екрани.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

avuremybe
Увімкнений в драйвері постійно на 4, старий 480р/720р контент підмальовує непогано, 1080р/1440р/4К особливо різниці не видно.

Відправлено через 2 хвилини 2 секунди:
tolebamber
AdBlock?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt: 16.05.2024 13:47
Rederst: 16.05.2024 12:14 Пропоную обговорити Технології Nvidia RTX Video тепер доступні у браузері Mozilla Firefox

Щось з АМД нічого не чути про таке.
В АМД є свої фішки. Наприклад невидимий курсор.
І шахматні дошки. Oh wait.
Alexsandr
Member

Повідомлення

KimRomik: 16.05.2024 12:53 думаю достатньо 2-5 років почекати, щоб будь-який новий девайс з легкістю міг обробляти 4K, і тоді технологія резолюції втратить актуальність.
Зміниться можливо тільки. Буде слугувати для згладження, виділення якихось деталей і т.п. Давно не було матеріалу по якості картинки від відеокарт, там наприклад нвідіа давала картинку з меншою деталізацією на задньому плані. Можно будет це перекинути на апскейл ті ще збільшити швидкість.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А HDR то на Ютубе воспроизводит уже или нет? А то на Хроме есть значок HDR и в информации для администраторов видно, что отдается HDR, а в Огнелисе фиг там. :dontknow:
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Прочёл статью и коменты. Так и не понял, при чём RTX к видео :dontknow:
Скоро: микросос выпустили патч для шиндовс, добавляющий ятх к теням, отбрасываемых знащками и курсором :pray: :pray:

Зтиснути відео ютубом. Заапскейлити. Профіт )

Украсть ящик водки, продать, а деньги пропить (с) :gigi:
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 16.05.2024 12:27 Зтиснути відео ютубом. Заапскейлити. Профіт )
ну так відео треба десь зберігати а цих ютуб відео навіть не знаю скільки лярдів.

а з цією технологією тепер вк буде шкварити навіть в браузері . для мене сумнівне рішення по кіловатам
Відповісти