ASUS ROG Ally X вийде з рекомендованою ціною від $799

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

Пропоную обговорити ASUS ROG Ally X вийде з рекомендованою ціною від $799
Рекомендована ціна ROG Ally X складе від $799. Це на 100 доларів більше, ніж ASUS просила за оригінальну ROG Ally
Разъем под SD карту все так же выгорает? :lol:
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я б вважав з покупкою чогось від ASUS, гарантія в них доволі мутна.
спойлер
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 14.05.2024 11:17 Я б вважав з покупкою чогось від ASUS, гарантія в них доволі мутна.
спойлер
це навіть не мутна гарантія, це її відсутність, я такий же скол на приставці міг нігтем залишити, із-за цього тепер відмовляти? маячня. Плюс вони пишуть, що можуть прислати розібрану приставку у разі відмови. Це взагалі ризик, отправив приставку з неробочим стіком, прийшла назад повністю неробоча. Шантаж тупо, плати 200$ і ми зробим, або пришлемо розібрану яку вгрохають на пошті.
yariksom
Member

Повідомлення

AFU_power: 14.05.2024 11:39
Gelonyrum: 14.05.2024 11:17 Я б вважав з покупкою чогось від ASUS, гарантія в них доволі мутна.
спойлер
це навіть не мутна гарантія, це її відсутність, я такий же скол на приставці міг нігтем залишити, із-за цього тепер відмовляти? маячня. Плюс вони пишуть, що можуть прислати розібрану приставку у разі відмови. Це взагалі ризик, отправив приставку з неробочим стіком, прийшла назад повністю неробоча. Шантаж тупо, плати 200$ і ми зробим, або пришлемо розібрану яку вгрохають на пошті.
Думаю, що це наслідок повернення пустих корпусів від приставок в минулому і швидше всього в США де до недавнього часу повернення хоч цегли в упаковці було справою кількох хвилин.
Однак таке не робить честі ASUSу, потрібен новий механізм поверенная некондиційного товару, при чому товар дорогий і складний технічно, напевно потрібно тест при отриманні проводити в спецвідділенні умовної Нової Пошти, таке звичайно баксів на 100 повисить ціну самого товару.
Нема балансу, кожен хоче обдурити і кожен захиститися, в кінці кінців ситуація доводить до того що маємо.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yariksom: 14.05.2024 23:03
AFU_power: 14.05.2024 11:39

це навіть не мутна гарантія, це її відсутність, я такий же скол на приставці міг нігтем залишити, із-за цього тепер відмовляти? маячня. Плюс вони пишуть, що можуть прислати розібрану приставку у разі відмови. Це взагалі ризик, отправив приставку з неробочим стіком, прийшла назад повністю неробоча. Шантаж тупо, плати 200$ і ми зробим, або пришлемо розібрану яку вгрохають на пошті.
Думаю, що це наслідок повернення пустих корпусів від приставок в минулому і швидше всього в США де до недавнього часу повернення хоч цегли в упаковці було справою кількох хвилин.
Однак таке не робить честі ASUSу, потрібен новий механізм поверенная некондиційного товару, при чому товар дорогий і складний технічно, напевно потрібно тест при отриманні проводити в спецвідділенні умовної Нової Пошти, таке звичайно баксів на 100 повисить ціну самого товару.
Нема балансу, кожен хоче обдурити і кожен захиститися, в кінці кінців ситуація доводить до того що маємо.
Ну це стосовно США ситуація більше, у них є закон про гарантію Магнуссона Мосса, де виробник повинен довести чому він не буде надавати гарантію і асус привів причину в якості скола на корпусі. Але це все так же можна рознести в суді, що скол на корпусі(який дійсно можна зробити нігтем), виник внаслідок поганого інженерингу асус
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AFU_power: 14.05.2024 23:18 Ну це стосовно США ситуація більше, у них є закон про гарантію Магнуссона Мосса, де виробник повинен довести чому він не буде надавати гарантію і асус привів причину в якості скола на корпусі. Але це все так же можна рознести в суді, що скол на корпусі(який дійсно можна зробити нігтем), виник внаслідок поганого інженерингу асус
Логічно б було зробити так, щоб виробник мусив довести, що саме цей скол став причиною поломки, інакше получається якийсь треш лютий.
Guest003
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Україна

Повідомлення

Щось асус скотився на рівень мсі. Напевно доведеться у майбутньому відмовитись і від них.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

stakanctl: 14.05.2024 11:08Разъем под SD карту все так же выгорает?
В новинах було, що перенесли слот подалі
спойлер
Відповісти