OpenAI представила GPT-4o

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Виношу на обговорення OpenAI представила GPT-4o
"Новий ШІ буде доступний всім користувачам" це безоплатно чи я? Думаю що ні, при наявності платної 4, більш продвинута не може бути безкоштовною... І що там з базами даних (по яке число актуальні, бо в 3,5 - до 2022 року)?
Upd. Помилився. GPT-4o буде безкоштовним. з сайту OpenAI: "Specifically, GPT-4o will be available in ChatGPT Free, Plus, and Team (with Enterprise coming soon) and in the Chat Completions API, Assistants API, and Batch API."
sdbndfgn
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

maxud_b та ніби вже є
Зображення

але лімітовано:
Зображення
dev@stat1on
Member
Аватар користувача

Повідомлення

це стара версія вона і була. а повинна вийти нова
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Сподіваюсь наступні ігри, типу Fallout 5, почнуть використовувати AI для NPC.
VladCorvi
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

sdbndfgn: 14.05.2024 12:37 та ніби вже є
В тебе якийсь інший регіон. В україні з телефона та десктопа не дає нічого крім гпт3.5
sdbndfgn
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

VladCorvi
ага, забув, в мене us
-falconer-
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

VladCorvi: 14.05.2024 15:43
sdbndfgn: 14.05.2024 12:37 та ніби вже є
В тебе якийсь інший регіон. В україні з телефона та десктопа не дає нічого крім гпт3.5
В мене з'явився вибір GPT-4o (лімітовано), або GPT-3.5 (необмежено). Воно одразу саме автоматом поставило галку на GPT-4o. Спробував. Картинки розуміє і пояснює. Навіть гумор на картинках може пояснити і чому саме це смішно. Але спроб дало не багато ( десь 4 спроби). Далі вже автоматом стопорнуло і запропонувало перейти на платну версію без обмежень.
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

VladCorvi: 14.05.2024 15:43
sdbndfgn: 14.05.2024 12:37 та ніби вже є
В тебе якийсь інший регіон. В україні з телефона та десктопа не дає нічого крім гпт3.5
В США теж.
Screenshot 2024-05-14 095345.png
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

-falconer-: 14.05.2024 16:44 Але спроб дало не багато ( десь 4 спроби). Далі вже автоматом стопорнуло і запропонувало перейти на платну версію без обмежень.
Без обмежень не вийде навіть з платною підпискою - в одному з скрінів написано про в 5 разів більше ніж на безкоштовному. Цікаво а 4 спроби це на день? Чи як з гуглколаб, токени на прискорення гпу з поновленням через місяць а то й три.
-falconer-
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

maxud_b: 14.05.2024 17:21
-falconer-: 14.05.2024 16:44 Але спроб дало не багато ( десь 4 спроби). Далі вже автоматом стопорнуло і запропонувало перейти на платну версію без обмежень.
Цікаво а 4 спроби це на день?
Завтра покаже. Принаймні, в Claude обмежує до наступної доби, якщо перевищити ліміт звернень (хоча сам бот про це нічого не знаює, якщо запитати). Каже, що жодних лімітів немає, або що залежить від представника послуг і т.д.
Відповісти