Критики хвалять Homeworld 3

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
CADR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Критики хвалять Homeworld 3

Как-то дороговато.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

$35 це ще більш-менш, хоч якась регіональна знижка.
Зараз норма пішла для нашого ринку ставити 60-70 баксів, як в США та ЄС.
P.S. В сцяній рашці дешевше, $22 :banghead: Мало того що вона там офіційно продається, так ще й дешевше ніж в нас :puke:
Ясно понятно, Homeworld 3 внєпалітікі, давай досвіданія, я свої гривні якійсь іншій студії занесу.
Жаль, бо друга частина в свій час сподобалась
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz: 14.05.2024 10:01Ясно понятно, Homeworld 3 внєпалітікі, давай досвіданія
так много игр на болотах дешевле чем у нас. :(
как то хотел взять surviving mars, скидка была хорошая в эпиках. не давало купить, оказалось что регион стоял ру (автоматом по ходу, никогда в те настройки не лазил), поставил Украину, и цена сразу пошла в +. тоже послал.
QNX
Member
Звідки: Бобруйск

Повідомлення

Мы просто богаче москалей и можем заплатить больше

Позавчера нашел диск с первой версией, которую покупал у бородатого дядьки в 9 павильоне, аж ностальгия нахлынула
JKrl
Member

Повідомлення

ФПС на дні (на адекватному пк)
Графіка 2010 року
АІ відсутній як клас
челенджу не має

Я навіть розумію, чому РТС померли як клас, хіба що тотал вар трохи дихає, а покрокові, як-то цива, процвітають
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl: 14.05.2024 22:54 ФПС на дні (на адекватному пк)
Графіка 2010 року
АІ відсутній як клас
челенджу не має

Я навіть розумію, чому РТС померли як клас, хіба що тотал вар трохи дихає, а покрокові, як-то цива, процвітають
1-2 были отличными играми. Харак, в принципе, тоже на свое время была медиокр RTS, но сам сеттинг и цель кампании (и финал) были интересные.
Зато в 3-й есть RTX :gigi:
Многого не ожидал, к сожалению. Но оценивать пока сложно, еще не купил.

Тотальный Вор после Рима просто регресс серии, имхо.
JKrl
Member

Повідомлення

ну тут місії непогані, зовсім поінт і кліку нема, грати цікаво, в плані квестів.
але сам факт що ігра дозволяє переносити юнитів з місії в місії дозволяє задавити будь який челедж масою, просто трошки затягнувши місію що була до того.
по ітогу виходить кіно. 20 фпс кіно.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

JKrl: 14.05.2024 22:54 Я навіть розумію, чому РТС померли як клас, хіба що тотал вар трохи дихає, а покрокові, як-то цива, процвітають
По Тотал Вар, розрабам в зв'язку із купами бабла на продажах ТВ Вархаммер, сеча вдарила в голову, через що ми досі не отримали нормальну історичну частину серії.

Відправлено через 2 хвилини 44 секунди:
Steelmax: 15.05.2024 00:47 Тотальный Вор после Рима просто регресс серии, имхо.
Total War: Three Kingdoms, дуже крута і багато в чому розвинула серію, але СА кинули її на півдорозі, бо треба ж DLC до Вахи пиляти.
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl: 14.05.2024 22:54
Я навіть розумію, чому РТС померли як клас, хіба що тотал вар трохи дихає, а покрокові, як-то цива, процвітають
Age of empires 2
Норм онлайн, норм графа, шикарний ai без "читів", постійні оновлення і длц, турніри
Відповісти