AMD проти Intel: підсумки попереднього кварталу на ринку x86-процесорів

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити AMD проти Intel: підсумки попереднього кварталу на ринку x86-процесорів
AMD зовсім не використовує свої потужні сторони, всього лиш треба закидувати ринок дешевими ноутами на Ryzen 8840, та мікро компами на ньому же і все буде у шоколаді. :beer:
PCюк
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Я думал, AMD уже процентов 50 захватила. Похоже, что интелу ничего не угрожает.
korea
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Як казав класик: діла йшли не то щоб хпогано, але не можна сказати хорошо
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

PCюк: 09.05.2024 09:55Я думал, AMD уже процентов 50 захватила. Похоже, что интелу ничего не угрожает.
Має значення не лише доля в абсолютному виразі, а і тренд.
А тренд такий, що доля AMD на ринку процесорів систематично росте.
Все чесно, робиш чудові конкурентоспроможні продукти - твоя доля росте.
От якби і в відеокартах змогли конкуренцію нав'язати, аже на жаль, виходить поки не дуже.
1nsane
Member
Звідки: Ларнака, Кипр

Повідомлення

PCюк: 09.05.2024 09:55 Я думал, AMD уже процентов 50 захватила. Похоже, что интелу ничего не угрожает.
У интела враг внутри. Когда интел перестанет делать лютые скидосы неэффективным корпорациям, тогда станет плохо.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

1nsane: 09.05.2024 11:45
PCюк: 09.05.2024 09:55 Я думал, AMD уже процентов 50 захватила. Похоже, что интелу ничего не угрожает.
У интела враг внутри. Когда интел перестанет делать лютые скидосы неэффективным корпорациям, тогда станет плохо.
У интела козырь в виде контрактов с центрами обработки данных и чувствительному софту. Не просто взять и перевести Дата Центр с интел на АМД, это моментально вызовет какие-то нештатные проблемы, а когда SLA 99.99% uptime то штрафные санкции на порядок дороже стоимости процессоров. С позитивного - ряд ДЦ ввели паралельно линейки на АМД и очень хорошо их наращивают.
yariksom
Member

Повідомлення

Я за те щоб АМД постійно трохи відставало, хоча користуюся тільки їхньою продукцією.
В іншому випадку вони почнуть гилити ціни як інтел.
lostsoulforever
Member
Аватар користувача

Повідомлення

+10% в серверному сегменті за рік це дуже не погано
Alexsandr
Member

Повідомлення

Корпоративные контракты, там доля Интел очень медленно традиционно уменьшается.
Виртуальные машины помнится не очень переезжают с Интел на АМД и о обратно.

Отправлено спустя 2 минуты 33 секунды:
yariksom: 09.05.2024 12:55 Я за те щоб АМД постійно трохи відставало, хоча користуюся тільки їхньою продукцією.
В іншому випадку вони почнуть гилити ціни як інтел.
939 сокет и рядом, цены больше интела
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

fantomrulezz: 09.05.2024 11:02 Має значення не лише доля в абсолютному виразі, а і тренд.
Так нет тренда. АМД годами топчутся вокруг 20-25% в настольном и мобильном сегменте с периодическими падениями до 13%. Все успехи только в серверном.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

ImperiumAeternum: 09.05.2024 16:13Так нет тренда. АМД годами топчутся вокруг 20-25% в настольном и мобильном сегменте с периодическими падениями до 13%. Все успехи только в серверном.
Ні, років так 10 тому доля АМД була скоріше біля 10% в кращому випадку.
Зараз суттєво вище і є тренд на зростання.
Zen 4 гарно продається, особливо на фоні стагнації та скандалів навколо нестабільної роботи у інтела.
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

fantomrulezz: 09.05.2024 16:20 Зараз суттєво вище і є тренд на зростання..
Где тренд? В 2020 было около 20% в десктопе и сейчас столько же. В 2020 было около 20% в мобильном и сейчас столько же. «Тренд» ограничен только серверным сегментом.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Це дуже коротка база для порівняння.
Я дивлюсь тренд на більших періодах.
Фактично з появи Zen у 2017 продажі проців AMD систематично зростали, частково їх сильно підкосило вдале 12 покоління у конкурента, але потім зростання відродилося
спойлер
Зображення
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

fantomrulezz
Нормальная, там несколько кварталов подряд стабильно 19-20% были.

Сначала вы говорите про 10 лет (большой период), потом про продажи Zen4 на фоне новости которой от роду 2 недели (не месяца, не года), потом вы опять ссылаетесь на большие-большие периоды. И приводите график по которому доля АМД за 4 года в настольном/мобильном сегменте не изменилась.

У вас очень избирательный подход замечать десятилетние тренды и двухнедельные тренды, но не замечать четырехлетней стагнации в двух сегментах из трёх.

P. S. Стагнация эта только по доле, общая выручка АМД выросла и весьма неплохо. Но не доля поставок.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

ImperiumAeternum: 09.05.2024 16:47Сначала вы говорите про 10 лет (большой период), потом про продажи Zen4 на фоне новости которой от роду 2 недели (не месяца, не года), потом вы опять ссылаетесь на большие-большие периоды. И приводите график по которому доля АМД за 4 года в настольном/мобильном сегменте не изменилась.
У вас змішались в купу коні і люди.
Я ніде не казав, про те, що десятирічний тренд на зростання долі AMD на ринку хоч якось пов'язаний з новиною про проблеми зі стабільністю інтелу зараз.
Я казав саме те, що казав.
fantomrulezz: 09.05.2024 11:02А тренд такий, що доля AMD на ринку процесорів систематично росте.
Все чесно, робиш чудові конкурентоспроможні продукти - твоя доля росте.
fantomrulezz: 09.05.2024 16:38Фактично з появи Zen у 2017 продажі проців AMD систематично зростали,
Тренд на зростання долі AMD на ринку з'явився з Zen 1 і сперечатись з цим тупо, графік це наглядно показує.
Тренд на зростання долі AMD був перерваний в 2021-2022 роках з появою вдалого 12 покоління у конкурента, інтел зміг суттєво повернути собі частку ринку.
З другої половини 2022 тренд на зростання AMD на ринку відновився, це також графік наглядно показує.
Які тут були причини - імовірно вдалий Zen 4, стагнуюче 13 покоління з мізерним приростом.
Про продажі Zen 4 я говорив як про поточну ситуацію на зараз. Скандали зі стабільністю зараз точно не додають продажів інтелу.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

ImperiumAeternum: 09.05.2024 16:13Все успехи только в серверном.
А більше їм і не треба. Будь-який адекватний бізнес хоче працювати на довгих контрактах в передбачуваному середовищі, а не в потребл...ському хаосі.
В ентерпрайзі первинний софт, а він роками точиться і шліфується. Раз сівши на одне залізо, сидиш на ньому десятиліттями. Те що таки ентерпрайз потихеньку перелазить на епіки - дуже погана новина для інтелу.
VRoman
Member
Звідки: Albuquerque, NM, USA

Повідомлення

PCюк: 09.05.2024 09:55 Я думал, AMD уже процентов 50 захватила. Похоже, что интелу ничего не угрожает.
Интел защищается крупными сборщиками готовых систем. У них мало интересных моделей на АМД как настольных ПК, так и ноутбуков. К процессорам АМД они любят отстой-комплектующие подсовывать без возможности выбора что получше.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

VRoman: 09.05.2024 17:44
PCюк: 09.05.2024 09:55 Я думал, AMD уже процентов 50 захватила. Похоже, что интелу ничего не угрожает.
Интел защищается крупными сборщиками готовых систем. У них мало интересных моделей на АМД как настольных ПК, так и ноутбуков. К процессорам АМД они любят отстой-комплектующие подсовывать без возможности выбора что получше.
Екосистема створена, працює. Заради чого експерименти? Думають корпорації і роблять замовлення на Інтел.
Відповісти