Microsoft закрила чотири студії, включно з розробниками Hi Fi Rush та Redfall

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Предлагаю обсудить Microsoft закрила чотири студії, включно з розробниками Hi Fi Rush та Redfall
Кто-то пошел по стопам Embracer :-/
Imperator83
Junior
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Bethesdu краще-би не сильно чіпали , дуже хотілося би Fallout 5 :)
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

як же бісить, коли ці крупні контори п (самі знаєте кого) люблять скупати маленькі студії та насилувати їх до втрати признаків життя, а потім закривають їх...
Imperator83
Junior
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

KimRomik: 08.05.2024 10:15 як же бісить, коли ці крупні контори п (самі знаєте кого) люблять скупати маленькі студії та насилувати їх до втрати признаків життя, а потім закривають їх...
100 %
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 08.05.2024 10:15 як же бісить, коли ці крупні контори п (самі знаєте кого) люблять скупати маленькі студії та насилувати їх до втрати признаків життя, а потім закривають їх...
Та бо вони самі нічого хорошого зробити не можуть! Доїти віндовс 20 років… А так і не довести до адекватного стану!..Хоча просять за нього 5к грн :lol: Та 100500 менеджерів які щось там «вирішують»
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Shaolin_Style: 08.05.2024 09:57Кто-то пошел по стопам Embracer :-/
У ембрейсер хоча б є якась внутрішня логіка. А тут зачинили студію, що зробила найкращу гру майків за минулий рік.

А з аркейн остін просто мерзотна історія: злили класний прей неадекватною рекламою, продавили виробництво сумнівного непрофільного редфейлу, потім заставили розробників його доробляти, і незадовго до виходу оновлення просто закрили студію.

Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
Таке враження, що Говард тупо знищує внутрішніх конкурентів бетезди....
Alex646
Member

Повідомлення

Imperator83: 08.05.2024 10:02 Bethesdu краще-би не сильно чіпали , дуже хотілося би Fallout 5 :)
Краще фолаут не від бесєдки.
Kyro
Member

Повідомлення

Павло: 08.05.2024 10:27
KimRomik: 08.05.2024 10:15 як же бісить, коли ці крупні контори п (самі знаєте кого) люблять скупати маленькі студії та насилувати їх до втрати признаків життя, а потім закривають їх...
Та бо вони самі нічого хорошого зробити не можуть! Доїти віндовс 20 років… А так і не довести до адекватного стану!..Хоча просять за нього 5к грн :lol: Та 100500 менеджерів які щось там «вирішують»
Ты из бункера вылез и первым делом зашел в магазин где винду в коробках продают?
Пойди хоть загугли на чем они больше всего денег зарабатывают и не позорься.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 08.05.2024 10:27
KimRomik: 08.05.2024 10:15 як же бісить, коли ці крупні контори п (самі знаєте кого) люблять скупати маленькі студії та насилувати їх до втрати признаків життя, а потім закривають їх...
Та бо вони самі нічого хорошого зробити не можуть! Доїти віндовс 20 років… А так і не довести до адекватного стану!..Хоча просять за нього 5к грн :lol: Та 100500 менеджерів які щось там «вирішують»
Якщо читанути ваші коменти на форумі то вам все погане, епл, майкрософт, інтел, амд.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Не ну Windows 11 у Microsoft сыроватая до сих пор: баги довольно таки легко воспроизводимые - за что там платить то? Хуже чем Windows 10 по стабильности, единственный плюс наконец-то начали интерфейс перерабатывать и то не до конца и не очень качественно.
Kyro
Member

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 08.05.2024 11:51 Не ну Windows 11 у Microsoft сыроватая до сих пор: баги довольно таки легко воспроизводимые - за что там платить то? Хуже чем Windows 10 по стабильности, единственный плюс наконец-то начали интерфейс перерабатывать и то не до конца и не очень качественно.
Ну так не плати - дистрибутивов Линукса как песка в море.
P.S. Я винду купил аж за 50 у.е б.у коробку 7ки Home Edition уж не помню сколько лет назад. Сейчас перешел на 11.
Ну прямо с ума сойти как дорого.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 08.05.2024 11:51Не ну Windows 11 у Microsoft сыроватая до сих пор: баги довольно таки легко воспроизводимые - за что там платить то? Хуже чем Windows 10 по стабильности, единственный плюс наконец-то начали интерфейс перерабатывать и то не до конца и не очень качественно.
У меня ощущения от 11 лучше чем от 10 единственный минус что встает не везде из за аппаратных ограничений.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Правильно, всі бабки в безезду щоб повторила успіх старфілда. В помойку студії які вміють робити ігри
deroill
Junior

Повідомлення

Ну студію що зробила редфалл по факту є за що закривати. Такої лажі давно світ не бачив.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AFU_power: 08.05.2024 11:15
Павло: 08.05.2024 10:27
Та бо вони самі нічого хорошого зробити не можуть! Доїти віндовс 20 років… А так і не довести до адекватного стану!..Хоча просять за нього 5к грн :lol: Та 100500 менеджерів які щось там «вирішують»
Якщо читанути ваші коменти на форумі то вам все погане, епл, майкрософт, інтел, амд.
О ні у роботяги горить із викрутасів корпорацій… Не може бути вони усе роблять для його інтересів!… Вам не смішно? Ну у мене не горить тільки з епла бо вони стрижуть гроші за рахунок якості продукту та екосистеми і там є хоч якась логіка у лінійці а також прогресія!
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Kyro: 08.05.2024 12:02P.S. Я винду купил аж за 50 у.е б.у коробку 7ки Home Edition уж не помню сколько лет назад. Сейчас перешел на 11.
Ну прямо с ума сойти как дорого.
Я за 15 доларів купив собі ключ від 10 PRO на сайті не-партнера Майкрософта. Нормально прив'язався до акаунту, тепер я навіть залізо можу змінювати й активація не зіпсується. Через 2 дні запропонувало та встановило 11 PRO.
Але це не 100% ліцензія, бо коробки та наліпки в мене немає, чеку також.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 08.05.2024 12:32
AFU_power: 08.05.2024 11:15

Якщо читанути ваші коменти на форумі то вам все погане, епл, майкрософт, інтел, амд.
О ні у роботяги горить із викрутасів корпорацій… Не може бути вони усе роблять для його інтересів!… Вам не смішно? Ну у мене не горить тільки з епла бо вони стрижуть гроші за рахунок якості продукту та екосистеми і там є хоч якась логіка у лінійці а також прогресія!
Ви в сусідній темі про айпад написали що епл клоуни, я прочитав всі коментарі. А на рахунок вінди я навіть не знаю, у них вінда переважно концентрується на бізнес клієнтах і це ОС рівня бізнес, особливо прошка, хоум версія порізана під капотом. Тому ціна на про версію така скажена
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kyro: 08.05.2024 10:53
Павло: 08.05.2024 10:27
Та бо вони самі нічого хорошого зробити не можуть! Доїти віндовс 20 років… А так і не довести до адекватного стану!..Хоча просять за нього 5к грн :lol: Та 100500 менеджерів які щось там «вирішують»
Ты из бункера вылез и первым делом зашел в магазин где винду в коробках продают?
Пойди хоть загугли на чем они больше всего денег зарабатывают и не позорься.
Я пишу про те, із чим особисто стикався! А це власне ос Віндовс із цього і усі претензії… А те, що там вони роблять для корпоративного сектора мене не цікавить бо я до цього не має жодного відношення! Це із розряду «вон у союзі були погані низькоякісні автомобілі» а ви мені у відповідь «ну зато атомні підводні човни круті і у космос літали» мені що з цього? Як це покращує якість жахливих автомобілів? Тут те саме! Все із чим я стикався і на ньому був логотип Майкрософт відверте сміття!

Відправлено через 3 хвилини 58 секунд:
AFU_power: 08.05.2024 12:35
Павло: 08.05.2024 12:32
О ні у роботяги горить із викрутасів корпорацій… Не може бути вони усе роблять для його інтересів!… Вам не смішно? Ну у мене не горить тільки з епла бо вони стрижуть гроші за рахунок якості продукту та екосистеми і там є хоч якась логіка у лінійці а також прогресія!
Ви в сусідній темі про айпад написали що епл клоуни, я прочитав всі коментарі. А на рахунок вінди я навіть не знаю, у них вінда переважно концентрується на бізнес клієнтах і це ОС рівня бізнес, особливо прошка, хоум версія порізана під капотом. Тому ціна на про версію така скажена
У сусідній темі перечитайте ще раз коментар… Якщо коротко попередній айпад про був на епл м2 тому його і порівнюють з новим а падом на епл м4… А ті хто пише про епл м3 КЛОУНИ які не можуть відкрити специфікацію попереднього айпада і хочуть порівнювати чіп який був у ноутбуках з чіпом у новому айпаді… :lol:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

deroill: 08.05.2024 12:21 Ну студію що зробила редфалл по факту є за що закривати. Такої лажі давно світ не бачив.
Arkane Austin не хотіли розробляти Редфол(бо такі ігри, це не їх профіль), але Бетезда вирішила, що хай роблять, бо це ж буде гра-сервіс, а значить бабло буде текти рікою. За студію прикро, адже Прей, був шикарною грою, але дуже слабо продався.

Із Tango Gameworks проблема також в продажах. The Evil Within 2, Ghostwire:Tokyo та Hi-Fi Rush погано продались, хоч і сподобались гравцям.
Востаннє редагувалось 08.05.2024 12:51 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

S: 08.05.2024 12:07У меня ощущения от 11 лучше чем от 10
Ощущения портятся весьма банальными багами и средним качеством анимаций при отображений некоторых окон.
Ещё кликнуть в контекстном меню пункт, чтобы появилось старое меню это как миниум туповато.
Короче позороно для Microsoft не довести до ума и не сделать качественно имея такой большой штат сотрудников.

Kyro: 08.05.2024 12:02Ну так не плати
Kyro: 08.05.2024 12:02Я винду купил аж за 50 у.е б.у коробку 7ки Home Edition
Не 50 usd за качество которое я бы оценил на 3 из 5, это слишком много. Красная цена Windows 11 25 usd с скидкой 15-20%.

P.S. Можешь сообще всё в официальном магазине Microsoft покупать и рассказыать какой ты крутой.
Відповісти