Представлено електроємнісну безшумну клавіатуру за 3400 доларів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

за 3400 долларов она должна тебе еще кормить и поддерживать в трудную минуту
Seraphim
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

клавіатура дорожча за компьютер
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продай авто, купи клавіатуру :rotate:
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Я конечно все понимаю, но этого я понять не в состоянии.

Реально титановые свитчи поставили? Даже они столько не будут стоить.
vmsolver
Member

Повідомлення

Вот бы через год, авторы новости сделали бы обзор фин ситуации этой компании. Просто интересно.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вже б хоч якесь відео демонстрацію давали для порівняння звичайної механіки і цього витвору.
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Був і у мене такий запит на тиху клавіатуру років 5 назад - перепробував з десяток. Зупинився на Dell КВ216 за 10$. А 3400$ - це вже за межею добра і зла...
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Спочатку фапають на клацання механіки, а потім придумують безшумну клавіатуру :gigi:
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На сайті Norbauer також доступно багато інших кастомних клавіатур в унікальному стилі. Більшість із них коштують від 200 до 700 доларів. Але найдорожчою преміальною версією є Titanium Edition за 3800 доларів.
На сайті взагалі не вказано ціну на безшубну клавіатуру з новини, а от титанова клава, то навіть і не клава - це кастомний корпус під замовлення для клавіатури.
https://www.norbauer.co/products/titanium-editions
І судячи з опису, то на таке є деякий попит. Ви*6они вони такі... Хоча якщо порівнювати з мотком скотча від баленсіага, то тут я майже розумію нашо такий титановий корпус
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Похоже на клавиатуру из 70х ( по дизайну ) . Видел такие в музее
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Лучшие клавиатуры это https://www.realforce.co.jp/en/ made in japan, свичи Topre. А не вот этот вот мусор по 3k.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

vmsolver: 02.05.2024 11:35Вот бы через год, авторы новости сделали бы обзор фин ситуации этой компании. Просто интересно.
В лухурі сегменті, якщо в тебе є їм'я, начхати на будь-які кризи, потопи, війни еtс.
От є наприклад Zara, працююча на масовий ринок і є Gucci для невеликої "аудиторії". Обіг навіть і близько не порівняти, а от прибуток - співставний, і навіть більш стабільний у італійців.
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

erazel: 02.05.2024 11:37 Спочатку фапають на клацання механіки, а потім придумують безшумну клавіатуру :gigi:
ну ти той, за всіх не кажи. в мене дома Logitech Illuminated а на работу взяв Cougar Vantar. обидві вибрав саме за безшумність.
Dilfin
Member

Повідомлення

А дотиків не буде чути?)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

За такі гроші я б очікував шланг в мозок, а не якусь там клавіатуру :laugh:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Представлено електроємнісну безшумну клавіатуру
із найкращими акустичними властивостями.
Але саме в Seneca вдалося збалансувати три ключові аспекти — хорошу акустику
так безшумну чи акустичну? :think:
MetalistForever: 02.05.2024 11:53 Похоже на клавиатуру из 70х ( по дизайну ) . Видел такие в музее
ну це ж "ретро-футуристична", та знову таки, це ретро, чи це футуристична? :lol:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ціна агонь. купляти не буду.
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MetalistForever
У нас похожие в школе были, в девяностых. У меня тогда была Орель БК-08, клон ZX-Spectrum и пригорало от того, что написаные мною дома программы на Sinclair Basic не работали на школьном компе, где тоже был какой-то Basic! Переписывал в тетрадку код и на школьном компе вываливалась ошибка, а времени разбираться было мало. Справедливости ради, коды с журнала Радио я тоже адаптировал под Sinclair Basic и было недоумение, почему Бейсики такие разные. :weep:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AccessDenied: 02.05.2024 12:30коды с журнала Радио я тоже адаптировал под Sinclair Basic и было недоумение, почему Бейсики такие разные
В журналі радіо плати з помилковими розводками публікували, а потім через кілька місяців після того як у людей погоріли мікрухи пропонували пилити доріжки і паяти провідки зверху. А ти про бейсіки. :D Є у мене колекція журналів тих років, я читав цю епопею. От вже не знаю як авторів там не знайшли і не кастрували, враховуючи як складно в 80х ті мікрухи добувались.
Відповісти