ASUS однією з перших випустить ноутбук на базі Qualcomm Snapdragon X

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
1nsane
Member
Звідки: Ларнака, Кипр

Повідомлення

Предлагаю обсудить ASUS однією з перших випустить ноутбук на базі Qualcomm Snapdragon X

>инновационные ИИ-функции

Дайте угадаю, армори крейт теперь пишут не индусы за полкопейки, а чатжпт? :rotate:
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну подивимось як воно буде проти 7840U.
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

я так и не увидел Винда 10 станет? Или только 11 для арм которую еще не ДОписали? Или будет кривая эмуляция Х86 на уровне какой-то ОС? или будет как в самобытных урусских процах что в 5 раз мощнее, но ФПС дают вполовину и только пару игор запускают (опосля недели танцев с бубном - Ютуберы лгать не будут - даже на завод изготовитель ПК звонили узнавали как в Дум поиграть - сайта то процов нет)... или будет как с Китайскими видеокартами за много денег - что только в паре игр паритет с gt1030 но цена в разы выше...
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

mrigi: 30.04.2024 18:25 Ну подивимось як воно буде проти 7840U.
Та ніяк, косинку/сапера потягне, все інше через емуляцію буде пасти задніх, а то і не запуститься зовсім або постійні вильоти і інші баги.
Якщо 7840U це повноцінна платформа котра може і в ігри, то Snap X це десь поряд валялось ні риба ні м'ясо.
По тим тестам що є, графіка Snapdragon X = radeon 680m, але 680m дає на 2-5фпс більше...
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так, асусь ж робила такі ноути на Android. Не взлетіло...
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Евгений King: 30.04.2024 19:39
mrigi: 30.04.2024 18:25 Ну подивимось як воно буде проти 7840U.
Та ніяк, косинку/сапера потягне, все інше через емуляцію буде пасти задніх, а то і не запуститься зовсім або постійні вильоти і інші баги.
Якщо 7840U це повноцінна платформа котра може і в ігри, то Snap X це десь поряд валялось ні риба ні м'ясо.
По тим тестам що є, графіка Snapdragon X = radeon 680m, але 680m дає на 2-5фпс більше...

Чекайте чекайте, то тільки по презентаціях.

Подивимось як воно буде в тому ж кіберпуку. Вангую половину від 680м і це вже буде впринципі перемога
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King: 30.04.2024 19:39
mrigi: 30.04.2024 18:25 Ну подивимось як воно буде проти 7840U.
Та ніяк, косинку/сапера потягне, все інше через емуляцію буде пасти задніх, а то і не запуститься зовсім або постійні вильоти і інші баги.
Якщо 7840U це повноцінна платформа котра може і в ігри, то Snap X це десь поряд валялось ні риба ні м'ясо.
По тим тестам що є, графіка Snapdragon X = radeon 680m, але 680m дає на 2-5фпс більше...
Ох ці критичні 2-5 фпс в малюванні інтерфейсу.... тож всі іграми думають і живуть. а по факту я навіть не знаю як це коментувати, вже є ноутбуки на снапдрегонах і вони нормальні. Навіть є криві порти вінди на телефони ванплас та ланшети сяомі і вони о чудо тоже норм працюють. Я не знаю до чого цей консерватізм, враховуючи що сучасні процессори вже давно не х86, а risc і це не приховується.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

1nsane: 30.04.2024 17:53 Дайте угадаю, армори крейт теперь пишут не индусы за полкопейки, а чатжпт? :rotate:
Индусы из чатжпт!
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AFU_power: 30.04.2024 20:49процессори вже давно не х86, а risc і це не приховується
В х86 немає абсолютно нічого від risc від слова зовсім. І ніколи не було. Більш того, в сучасних рісках від рісків дуже мало залишилось. Міпси і спарки зі статичними 5-стадійними конвеєрами і бранч делеями пали смертю хоробрих.
Ти цитуєш маркетингову пропаганду від інтела при чому ну дуже бородатих часів, десь початку 90х, коли вони скандували шо пентіум кращий ріск ніж самі ріски.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 30.04.2024 21:47
AFU_power: 30.04.2024 20:49процессори вже давно не х86, а risc і це не приховується
В х86 немає абсолютно нічого від risc від слова зовсім. І ніколи не було. Більш того, в сучасних рісках від рісків дуже мало залишилось. Міпси і спарки зі статичними 5-стадійними конвеєрами і бранч делеями пали смертю хоробрих.
Ти цитуєш маркетингову пропаганду від інтела при чому ну дуже бородатих часів, десь початку 90х, коли вони скандували шо пентіум кращий ріск ніж самі ріски.
Причому тут маркетингова пропаганда? Я про факт, сучасний х86 процесор - це вже давно не х86 процесор взагалі, це процесор іншої архітектури здатен виконувати х86 інструкції. Просто на оверах консерватори мертвою хваткою вчепились в х86, коли він вже давно такий і з піною у рота доводять що арм їх не потіснить ніколи. Ви хоч читали моє повідомлення взагалі, вивчали тему з чого складається сучасний кор або райзен з атлоном?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AFU_power
Сучасний процесор х86 є саме х86, а не якимось там процесором з іншою архітектурою. Всі його нутрощі розраховані на особливості х86 коду, а не іншого. Спроба присобачити до нього альтернативний фронтенд, армовський наприклад, закінчиться рівно тим же чим закінчилась в амд к5 - з прекрасного проца зробили помиї.
І так, я трішки знаю з чого складаються сучасні процесори ;)

Відправлено через 8 хвилин 59 секунд:
Історія знала процесори, котрі виконували не свій код, а займались бінарною трансляцією х86 в нативний, ітаніум наприклад в одному з режимів або процесори контори трансмета завжди. Мейнстрімна лінійка, що росте ногами з пентіумів ніколи такою не була. У амд був один раз подібний досвід з к5, теж невдалий і взагалі то давно і неправда. Настільки невдалий що довелось купляти конкурента NexGen щоб отримати хоч на щось придатний проц.
Kimonoy
Member
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Ох ці критичні 2-5 фпс в малюванні інтерфейсу.... тож всі іграми думають і живуть. а по факту я навіть не знаю як це коментувати, вже є ноутбуки на снапдрегонах і вони нормальні. Навіть є криві порти вінди на телефони ванплас та ланшети сяомі і вони о чудо тоже норм працюють. Я не знаю до чого цей консерватізм, враховуючи що сучасні процессори вже давно не х86, а risc і це не приховується.

AFU_power
лайконув за все крім останнього речення. ;)
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 30.04.2024 22:05 AFU_power
Історія знала процесори, котрі виконували не свій код, а займались бінарною трансляцією х86 в нативний, ітаніум наприклад в одному з режимів або процесори контори трансмета завжди. Мейнстрімна лінійка, що росте ногами з пентіумів ніколи такою не була. У амд був один раз подібний досвід з к5, теж невдалий і взагалі то давно і неправда. Настільки невдалий що довелось купляти конкурента NexGen щоб отримати хоч на щось придатний проц.
Якось незручно був забутий процесор епл, який має спеціальний блок для зручнішої трансляції розетти2
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AFU_power
Тому що це ще що вважати таким блоком. Безпосередня трансляція відбувається виключно в програмному режимі на відміну від перечислених вище процесорів, котрі дійсно мали відповідні апаратні блоки.
Епл додала лише TSO буфер, але це взагалі-то конструкція, котра часто зустрічається в адекватних процесорах. Наприклад TSO буфером мають в обов'язковому порядку бути оснащені всі спарки включно з мікроконтролерними інакше не відповідатимуть специфікації. Але ж ніхто не віщає що спарки для розетти.
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

AFU_power: 30.04.2024 21:51
Scoffer: 30.04.2024 21:47
В х86 немає абсолютно нічого від risc від слова зовсім. І ніколи не було. Більш того, в сучасних рісках від рісків дуже мало залишилось. Міпси і спарки зі статичними 5-стадійними конвеєрами і бранч делеями пали смертю хоробрих.
Ти цитуєш маркетингову пропаганду від інтела при чому ну дуже бородатих часів, десь початку 90х, коли вони скандували шо пентіум кращий ріск ніж самі ріски.
Причому тут маркетингова пропаганда? Я про факт, сучасний х86 процесор - це вже давно не х86 процесор взагалі, це процесор іншої архітектури здатен виконувати х86 інструкції. Просто на оверах консерватори мертвою хваткою вчепились в х86, коли він вже давно такий і з піною у рота доводять що арм їх не потіснить ніколи. Ви хоч читали моє повідомлення взагалі, вивчали тему з чого складається сучасний кор або райзен з атлоном?
Ну так як універсальна машина умовно х86 в ноуті це норм, але як усе універсальне програє в чомусь специфічному. Я б купив мак якби на ньому ігри грались як на 4060, але чого нема того нема(мак на роботі не видають, а 2 ноути купувати я по грошах не витягну)
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rjavyi_pastor: 02.05.2024 10:07 Я б купив мак якби на ньому ігри грались як на 4060, але чого нема того нема(мак на роботі не видають, а 2 ноути купувати я по грошах не витягну)
грошей на другий ноут немає, але на мак з інтегрованою або дискретною графікою на рівні 4060 (якби такий був, з відповідним цінником, який важко уявити) гроші є, кулсторі
Купуєш мак на інтелі і підкидаєш до нього egpu через умовний razer core x, якщо так потрібен ігровий мак
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

7mindfields: 02.05.2024 10:24
rjavyi_pastor: 02.05.2024 10:07 Я б купив мак якби на ньому ігри грались як на 4060, але чого нема того нема(мак на роботі не видають, а 2 ноути купувати я по грошах не витягну)
грошей на другий ноут немає, але на мак з інтегрованою або дискретною графікою на рівні 4060 (якби такий був, з відповідним цінником) гроші є, кулсторі
так зараз всі маки з інтегрованою бо м процесори. а друге - ноут мінімум за 50к+мак за 100к чи мак за 120к якби м2 макс якийсь тягнув ігри як 4060

Купуєш мак на інтелі - я звісно трохи того, але не настільки
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rjavyi_pastor: 02.05.2024 10:33 мак за 100к чи мак за 120к якби м2 макс якийсь тягнув ігри як 4060
Мак за 100-120к з графікою рівня 4060? Це якийсь нездоровий оптимізм :laugh:
rjavyi_pastor: 02.05.2024 10:33 Купуєш мак на інтелі - я звісно трохи того, але не настільки
Якщо не хочеться ранити віндовс через віртуалки на М процесорах, це ж тобі мак потрібен для ігор :dontknow:
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

7mindfields: 02.05.2024 10:45
rjavyi_pastor: 02.05.2024 10:33 мак за 100к чи мак за 120к якби м2 макс якийсь тягнув ігри як 4060
Мак за 100-120к з графікою рівня 4060? Це якийсь нездоровий оптимізм :laugh:
rjavyi_pastor: 02.05.2024 10:33 Купуєш мак на інтелі - я звісно трохи того, але не настільки
Якщо не хочеться ранити віндовс через віртуалки на М процесорах, це ж тобі мак потрібен для ігор :dontknow:
Мені не мак потрібен для ігор, мені потрібен один ноут для всього і тут або амд ноут, або мак.
Відповісти