Доповнення Shattered Space для Starfield вийде восени

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
RomulusXIII
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити Доповнення Shattered Space для Starfield вийде восени

Ну це має бути DLC на рівні з Phantom Liberty для Кіберпанку, іншого виправдання тому, що його роблять рік бути не може.
Paner
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Пограв в це чудо трохи більше 5 годин... видалив на завжди. :rotate:
Seraphim
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я намагався, награв 46 годин... я дуже намагався, але все одно маю сумніви що длс або ще щось може врятувати цю гру
спойлер
Зображення
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Seraphim
їх треба зачинити на галері та на випускати поки все не виправлять, як сідіпроджект з кіберпанком.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На ралізі діелсі скажуть, що обновити комп мало - треба ждати наступне покоління :D
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

тут не длс треба а всю гру переробляти
anyname
Member

Повідомлення

Devijack: 30.04.2024 15:20 Seraphim
їх треба зачинити на галері та на випускати поки все не виправлять, як сідіпроджект з кіберпанком.
Галера на ремонті в доці.та й зазвичай там не зачиняють а приковують до весел .
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

RomulusXIII: 30.04.2024 13:33 Пропоную обговорити Доповнення Shattered Space для Starfield вийде восени

Ну це має бути DLC на рівні з Phantom Liberty для Кіберпанку, іншого виправдання тому, що його роблять рік бути не може.
це як працює? фантом ліберті скільки робили і коли він вийшов після релізу гри? не захищаю старфілд, але кб77 за рік тільки в грабельний стан перейшов
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Enjthesilence: 30.04.2024 21:08 фантом ліберті скільки робили і коли він вийшов після релізу гри? не захищаю старфілд, але кб77 за рік тільки в грабельний стан перейшов
Кардинально гра змінилась якраз з виходом доповнення, а грати можно було і в день релізу, принаймні на ПК. Через рік там принципових змін не було, може пару багів зафіксили.
Seraphim: 30.04.2024 14:36 я намагався, награв 46 годин... я дуже намагався, але все одно маю сумніви що длс або ще щось може врятувати цю гру
спойлер
Зображення
Мало. Гра не встигла розкритись :lol: :lol:
спойлер
Screenshot 2024-04-30 232145.png
Чекаю на доповнення по фракції Ва’руун.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Nutbar: 30.04.2024 23:22
Enjthesilence: 30.04.2024 21:08 фантом ліберті скільки робили і коли він вийшов після релізу гри? не захищаю старфілд, але кб77 за рік тільки в грабельний стан перейшов
Кардинально гра змінилась якраз з виходом доповнення, а грати можно було і в день релізу, принаймні на ПК. Через рік там принципових змін не було, може пару багів зафіксили.
Seraphim: 30.04.2024 14:36 я намагався, награв 46 годин... я дуже намагався, але все одно маю сумніви що длс або ще щось може врятувати цю гру
спойлер
Зображення
Мало. Гра не встигла розкритись :lol: :lol:
спойлер
Screenshot 2024-04-30 232145.png
Чекаю на доповнення по фракції Ва’руун.
якщо порівняти кб77 на виході і те що зараз навіть без фантом ліберті - це різні ігри, як в балансі так і оптимізації, про контент, який повинен був бути присутнім на виході я промовчу. мова про інше, там людина очікує від бесезди рівень "фантом ліберті", тому що длс робили аж цілий рік, де логіка?
так-так, грав я на пк на виході і на кращі часи відклав гру, тому що просто банальні баги псували всю імерсивність, про респавн поліції з повітря не жартував хіба що лінивий і тд, короче не вигадуйте, кб на виході то був суцільний цирк.
Феофан Мухин
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чтоб еще движок починили - достали рандомные вылеты. Треть постов в обсуждении на известном трекере - про них. Что очень обидно - валится не у всех. У кого то никогда, а у некоторых (я в том числе) через 10-20 минут игры.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Прикол будет, если это ДЛЦ окажется Fallout 5?
TerryCone
Member

Повідомлення

Starfield: Stuttered Space (fixed) :D
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Nutbar: 30.04.2024 23:22 Мало. Гра не встигла розкритись :lol: :lol:
спойлер
Screenshot 2024-04-30 232145.png
Чекаю на доповнення по фракції Ва’руун.
Ого, гра вийшла 1 вересня, а пан вже до 29-го награв 202 години.
Це по 7 годин на день треба грати без вихідних. В мене так навіть працювати продуктивно не виходить.

Відправлено через 9 хвилин 9 секунд:
В мене 20 годин поки що.
Були вильоти та статери. Пофіксалося апгрейдом проца/мами на сучасні аналоги. Зараз дуже все плавно, але граю поки що в Game Pass (інші ігри, бо цю купив, не втече)
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taras_cs: 02.05.2024 02:36Ого, гра вийшла 1 вересня, а пан вже до 29-го награв 202 години.
Це по 7 годин на день треба грати без вихідних. В мене так навіть працювати продуктивно не виходить.
спойлер
Якщо відпустка або безробітний, то це не так вже і багато, навіть взагалі небагато, ще і на інші справи часу будет достатньо.
taras_cs: 02.05.2024 02:36Були вильоти та статери.
Типова тоддогра. F4 навіть після "некстген-патчу" залишається зламанною...
RomulusXIII
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Enjthesilence: 30.04.2024 21:08 це як працює? фантом ліберті скільки робили і коли він вийшов після релізу гри? не захищаю старфілд, але кб77 за рік тільки в грабельний стан перейшов
Я тут скоріше про те, скільки часу вони його роблять, бо 1 рік для ДЛЦ яке продавалось з попереднім замовленням, якось задовго.
Але судячи з анонсів, легенький ребут таки відбудеться. Тому чекаємо.
Відповісти