Meta Horizon OS: операційна система гарнітур Meta Quest стане доступна стороннім виробникам

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Meta Horizon OS: операційна система гарнітур Meta Quest стане доступна стороннім виробникам

Оскільки Meta випускає гарнітури вже не один рік, бібліотека застосунків та ігор для цієї системи дійсно велика.
Знайдіть хоч 1 причину, ради чого варто купити окуляри ВР, крім ігор?
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 23.04.2024 11:25
Оскільки Meta випускає гарнітури вже не один рік, бібліотека застосунків та ігор для цієї системи дійсно велика.
Знайдіть хоч 1 причину, ради чого варто купити окуляри ВР, крім ігор?
Оранжевий ютуб де багато любові від першого лиця) І якщо щось, ігри в ВР таке собі задоволення, принаймні ті, де треба кудись переміщатись, з годного хіба бітсейбер і все.
docentlx
Member

Повідомлення

4 роки володію Окулюс Квест2. Куплявся заради ігор. є з десяток ігор для VR які просто маст хев. (халфлайф алекс, медаль за відвагу, лоун ехо 1 і друга частина, лють азгарда 1 і друга частина, згаданий вже бітсейбер, ходячі мерці, арізона сайншайн, це навскидку. може ще щось забув....). і це при умові що ви не фанат авіасемуляторів, бо якщо фанат - то тільки зарази цього вже варто купити шолом.
Це зовсім інший рівень занурення і сприйняття гри. Але потребує потужного ПК для розкриття максимального графонія граючи по кабелю. і чи варто було на це потратити 300-500 у.е? однозначно так. Єдиний мінус що мені муляє в мому квесті2 - то несамі кращі кути огляду (трохи є ефект маски аквалангіста). але чи варто булоб заради цього переплатити 1000 у.е за дорогий шолом іншого виробника? ні, думаю я б не купив дорогий. і це ще я не дуже сильний віар гравець, бо не граю у всілякі віар-моди ігор (скайрім, фолаут, елітку і ще туча є). з останнього то грав у лють азгарда, ну то капець і мега круть, там жити можна.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

є з десяток ігор для VR які просто маст хев.
імхо, можна пережити і без цих ігор
наразі ВР це поки що хайпова тема, як і кріпта та ШІ
docentlx
Member

Повідомлення

KimRomik: 23.04.2024 14:40
є з десяток ігор для VR які просто маст хев.
імхо, можна пережити і без цих ігор
наразі ВР це поки що хайпова тема, як і кріпта та ШІ
це суто на мій смак з десяток шедеврів є. але пройшов я їх більше. чого вартий тільки тренувальний симулятор джедая про зоряних війнах то просто не передати. медаль за відвагу, коли ти бігаєш поруч з військовою технікою з реальними розмірами то просто неймовірні відчуття. я рахую усім геймерам потрібно спробувати. чому? у геймера і так є потужний пк (відюху чим по дорожче треба, моя 4070ti іноді не вивозить максимум графонія). а сам шолом (квест2 або 3) + кабель з аліка це десь 300-500 баксів, це взагалі не ціна за ті відчуття що може подарувати вам VR. для мене єдина біда то кути огляду. ну і варіанти переміщення в іграх можуть трохи викликати морську хворобу у слабких організмах -)) (в мене все норм, бо потожності пк достатньо щоб грати усе в 90 або більше герц екрана в шоломі). плюсів більше ніж мінусів. брав шолом щоб оцінити технологію і зрозумів що це супер. граю не часто, але регулярно -) дуже хотілося в авіасимуляторах політати або в еліт денжероус, але нема пристойного джойстика (руд+рус+педалі). може і придбаю згодом. просто війна трохи змінила пріорітети в житі.
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

docentlx: 23.04.2024 15:31дуже хотілося в авіасимуляторах політати або в еліт денжероус, але нема пристойного джойстика (руд+рус+педалі).
VTOL VR добре грається на віртуальних елементах управління
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

KimRomik: 23.04.2024 11:25 Знайдіть хоч 1 причину, ради чого варто купити окуляри ВР, крім ігор?
а що заради ігор не варто?
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docentlx: 23.04.2024 15:31 а сам шолом (квест2 або 3) + кабель з аліка це десь 300-500 баксів,
Чому саме кабель, якщо можна сінхронізуватися по 5G, і ні які шнурки не заважатимуть рухам.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

XAMCTBO
Не кожен AX роутер вивозить, по вайвай потрібну швидкість для стрімінгу.
Відповісти