AFOX випускає GeForce RTX 4080 із «турбінним» кулером

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить AFOX випускає GeForce RTX 4080 із «турбінним» кулером
Ммм, ещё и чип рефаб наверное=))) :laugh:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я навіть не знав що вони ще існують :D
l-m
Member

Повідомлення

Я вже навіть думаю, що це який "стиль" у наших оверів постійно писати про китайський шлак, до якого в Україні немає нікому ніякого діла.
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

n+gibat[]r: 21.04.2024 15:16 Ммм, ещё и чип рефаб наверное=))) :laugh:
Скоріш за все. Турбіни, якщо не помиляюся, Nvidia заборонила випускати в продаж сертифікованим вендорам...
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

maxud_b: 21.04.2024 16:19
n+gibat[]r: 21.04.2024 15:16 Ммм, ещё и чип рефаб наверное=))) :laugh:
Скоріш за все. Турбіни, якщо не помиляюся, Nvidia заборонила випускати в продаж сертифікованим вендорам...
Дійсно? Це вони з 4000 таке запровадили?
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

maxud_b: 21.04.2024 16:19
n+gibat[]r: 21.04.2024 15:16 Ммм, ещё и чип рефаб наверное=))) :laugh:
Скоріш за все. Турбіни, якщо не помиляюся, Nvidia заборонила випускати в продаж сертифікованим вендорам...
Вкладення
444.png
Sanc
Member

Повідомлення

Enjthesilence: 21.04.2024 16:44
maxud_b: 21.04.2024 16:19
Скоріш за все. Турбіни, якщо не помиляюся, Nvidia заборонила випускати в продаж сертифікованим вендорам...
Це не турбіна, там другий вентилятор зверху радіатора
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Enjthesilence: 21.04.2024 16:44
maxud_b: 21.04.2024 16:19
Скоріш за все. Турбіни, якщо не помиляюся, Nvidia заборонила випускати в продаж сертифікованим вендорам...
Це не турбіна? Чи не "сертифікований вендор?" А другий вентель вже не турбіна, так принцип майже той самий, ні? обісрався я виходить
Stiff
Member

Повідомлення

Enjthesilence: 21.04.2024 17:43
Це не турбіна? Чи не "сертифікований вендор?"
Це не турбiна, ви форму турбiнного колеса от звичайного вентилятора вiдрiзнити можете? По вашiй лозиці усі рефи - турбіни
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Stiff: 21.04.2024 17:45
Enjthesilence: 21.04.2024 17:43

Це не турбіна? Чи не "сертифікований вендор?"
Це не турбiна, ви форму турбiнного колеса от звичайного вентилятора вiдрiзнити можете? По вашiй лозиці усі рефи - турбіни
та обісрався так, досить
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 21.04.2024 15:26Я навіть не знав що вони ще існують :D
А що їм зробиться? Це саббренд Foxconn, з усіма витікаючими, а не "підвал".
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 21.04.2024 17:43
Це не турбіна? Чи не "сертифікований вендор?" А другий вентель вже не турбіна, так принцип майже той самий, ні? обісрався я виходить
Це не турбіна. Турбіна працює на видув, а ця, як і реф, працюють на вдув.

Відправлено через 37 секунд:
lewerlin: 21.04.2024 17:51
daesz: 21.04.2024 15:26Я навіть не знав що вони ще існують :D
А що їм зробиться? Це саббренд Foxconn, з усіма витікаючими, а не "підвал".
Я не бачив жодної ВК у їх виконанні з часів рх580, здається. Думав, бобік здох картора збанкрутувала :)
wow_w
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Насправді AFOX можна придбати у нас навіть з річною гарантією https://www.itbox.ua/ua/category/Videok ... 525320000/ правда в наявності тільки карти затички
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

lewerlin: 21.04.2024 17:51А що їм зробиться? Це саббренд Foxconn, з усіма витікаючими, а не "підвал".
тут люди настолько затянутые, что даже не знают что такое Foxconn и даже и не знают что у них наверное с половину компа сделано от этой фирмы :rotate:
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AFOX? 4080?
Был неприятный опыт с двумя AFOX GT710, брали в сборку для филиалов под разные мониторы. Обе отлетели через несколько месяцев.
Тем временем, MSI GT710 работает годами, в количестве.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

maxud_b: 21.04.2024 16:19
n+gibat[]r: 21.04.2024 15:16 Ммм, ещё и чип рефаб наверное=))) :laugh:
Скоріш за все. Турбіни, якщо не помиляюся, Nvidia заборонила випускати в продаж сертифікованим вендорам...
Как бы нет: https://www.tomshardware.com/news/msi-r ... wer-listed

у асуса серия Turbo тоже живет.
ma_rch41
Member

Повідомлення

l-m: 21.04.2024 16:12 Я вже навіть думаю, що це який "стиль" у наших оверів постійно писати про китайський шлак, до якого в Україні немає нікому ніякого діла.
а про шо писати ? треба ж чимось стрічку забити.БО якшо ти зайдеш а там нічого нового то ти вийдеш а якшо там це то ти пишеш комент ?
розвели тебе получається)
lostsoulforever
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nochnik89: 21.04.2024 18:13
lewerlin: 21.04.2024 17:51А що їм зробиться? Це саббренд Foxconn, з усіма витікаючими, а не "підвал".
тут люди настолько затянутые, что даже не знают что такое Foxconn и даже и не знают что у них наверное с половину компа сделано от этой фирмы :rotate:
Ти мабуть хотів випендриться знанням про фокскон, але забув перелогіниться на форум домохазяйок. Нажаль будь хто хоча б колись цікавився хоч якоюсь електронікою знає фокскон. Удачі наступного разу.
AlSaintUk
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nochnik89: 21.04.2024 18:13
lewerlin: 21.04.2024 17:51А що їм зробиться? Це саббренд Foxconn, з усіма витікаючими, а не "підвал".
тут люди настолько затянутые, что даже не знают что такое Foxconn и даже и не знают что у них наверное с половину компа сделано от этой фирмы :rotate:
я тебе не завидую если у тебя пк сделанный на фоксконе :gigi:
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

AlSaintUk: 21.04.2024 21:23я тебе не завидую если у тебя пк сделанный на фоксконе :gigi:
Приміром FSP, також саббренд Фокскону. Айфони збирає також Фоксконн. Чимало СО з тих же карт "великих" брендів виготовляє знов таки Фоксконн.
Безпосередньо самого бренду ви в компі не знайдете, але більше половини компонентів так чи інакше цілком може мати коріння з його фабрик.
Відповісти