EK підготувала водоблоки для «голих» процесорів Intel LGA1700 та AMD AM5

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Пропоную обговорити EK підготувала водоблоки для «голих» процесорів Intel LGA1700 та AMD AM5

Усе котиться не туди кудись.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

На словенські дірект дай багато скарг, в плані якості, в них прижим та розміри невдалі. Китайський айсмен в рази дешевший і в стільки ж кращий. А про тайський й годі. Нуклеус сама по собі краща аіо, що аж дивно.
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

екстремальненько . це вже для дуже сміливих та рукастих . великий ризик угробити цп .
далі що - зроблять такі системи для голих гпу
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Jay228: 15.04.2024 09:51далі що - зроблять такі системи для голих гпу
Водоблок на голый ГПУ это уже давно обыденность, ну лет 17 как минимум.
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Jay228: 15.04.2024 09:51великий ризик угробити цп
Упустити проц з рук на сокет і погнути ноги на МП більший ризик, ніж дд блок поставити, я не жартую :)
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WakeMe
так я не про поставити а до того . я про зняти кришку
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Jay228
А це легко, відправив поштою спеціалісту, забрав через 2-3 доби назад :D ну взагалі судячи по ютюбу і форумам, нічого складного немає, багато хто сам делідером робе, але страх є, згоден
Sanc
Member

Повідомлення

Jay228: 15.04.2024 09:51 екстремальненько . це вже для дуже сміливих та рукастих . великий ризик угробити цп .
далі що - зроблять такі системи для голих гпу
Насправді щоб такого не було достатньо як на ГПУ робити на процесорі по кантам огородження, тоді криво просто не стане і не сколеш, головне закручувати гвинти хрест на вхрест без спішки по черзі по обороту
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Jay228: 15.04.2024 09:51 екстремальненько . це вже для дуже сміливих та рукастих . великий ризик угробити цп .
далі що - зроблять такі системи для голих гпу
Мій перший ПК мав ЦП AMD Duron 1300, який теж був дірект дай і нічого страшного в тому не було.
AndrewV
Member

Повідомлення

kairo: 15.04.2024 14:17
Jay228: 15.04.2024 09:51 екстремальненько . це вже для дуже сміливих та рукастих . великий ризик угробити цп .
далі що - зроблять такі системи для голих гпу
Мій перший ПК мав ЦП AMD Duron 1300, який теж був дірект дай і нічого страшного в тому не було.
тоже контактьі карандашем закрашивал?
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kairo: 15.04.2024 14:17
Jay228: 15.04.2024 09:51 екстремальненько . це вже для дуже сміливих та рукастих . великий ризик угробити цп .
далі що - зроблять такі системи для голих гпу
Мій перший ПК мав ЦП AMD Duron 1300, який теж був дірект дай і нічого страшного в тому не було.
То ви просто не бачили, скільки їх сколотих і розчавлених приносили в сервіс. Особливо через дибільні кулери, в той час навіть послуга була популярна, за скількись-то гривень встановити в сервісі кулер на дюрон/атлон.
У нас навіть був випадок у сервісі, через бракований кулер (надівався на кріплення плати, а потім його потрібно було провернути за годинниковою стрілкою і він таким чином прижимався до кристалу і "застібався"). Приніс чувак цей кулер і роздавлений проц, каже кулер - гівно, через нього пошкодили проц, ну і йому звісно не повірили, подивились, кулер наче нормально застібається. Не пам'ятаю вже всіх подробиць, але взяли новий проц зі складу і майстер наш (який тих кулерів надів не один десяток), надіває кулер і роздавлює у всіх на очах ним другий проц :D Чуваку звісно поміняли і проц і кулер, а цей потім разом з процами відправляли постачальнику з рекламацією, не пам'ятаю точно, чим закінчилось, але, здаєтся по балансу списали все.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

GreenMile: 15.04.2024 16:01
kairo: 15.04.2024 14:17 Мій перший ПК мав ЦП AMD Duron 1300, який теж був дірект дай і нічого страшного в тому не було.
То ви просто не бачили, скільки їх сколотих і розчавлених приносили в сервіс.
Для рядового користувача та сервісу, звісно, що ЦП із кришками це плюс. В даному випадку мова йде про рішення для ентузіастів, які зазвичай знають, що роблять.
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

проблема не в крышках на процах, что защищают кристалл - а что ДАЖЕ на них умудряются экономить и получать лузлы и рекламации...
Лично крышки на процы на 775 сокет приходилось ручками на нулёвке полировать как и 1155... что понижало температуру на 2-20 градусов и убирало тротлинг (правда пару раз не помогло кристалу была оййййййй!).
Відповісти