У Final Fantasy VII Rebirth погані продажі

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Предлагаю обсудить У Final Fantasy VII Rebirth погані продажі

Нужно было сразу и на ПК до кучи выпускать :gigi:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мінус пандемія, мінус ps4
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не так давно проходив Final Fantasy VII Remake Intergrade, дико шикарна гра, давно так не кайфував, а від катсцен в деякі моменти щелепа відвисала)
В гри правда є лютий мінус, сайд квести, таких жахливих, унилих, кінчених сайдів я давно не зустрічав... А от основний сюжет кайф, дуже цікаво, але нічого незрозуміло) :D

Якщо є знавці, в якій послідовності треба проходити ті фіналки?

P.S. ще один "мінус" згадав, там жіночих персонажів зробили ЖІНОЧНИМИ, після фіналки запустив Horizon Forbidden West і не можу грати, що не катсцена то перед очима Зінка алкашка, а мод на нормальне обличчя не випустили...
Востаннє редагувалось 13.04.2024 14:22 користувачем Gelonyrum, всього редагувалось 1 раз.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 13.04.2024 14:11Якщо є знавці, в якій послідовності треба проходити ті фіналки?
В будь-якій. Ігри серії ніяк не пов'язані
Misteri
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Дайте мне на пк её и я делюкс куплю.
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Аналогично, на пс играл в демку, но полную жду на пк
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Я теж долучився до слабких продажів гри, оскільки після проходження демо око сіпалося - 30 фпс грати бажання не було, а в режимі продуктивності таке мило страшне, що йой.

Можливо в повному релізі ситуація трохи краща вже та все ж вирішив ПК релізу дочекатися, хоча FF VII Remake та FF XVI проходив на консолі.
Samilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков (Украина)

Повідомлення

Друга частина ремейку сьомої фіналки філерна, вона абсолютно ніяких чином не рухає сюжет історії. Тобто якщо пройти мимо абсолютно нічого не втрачаєте
Palmond
Member
Аватар користувача

Повідомлення

То самое чувство, когда всю суть "критиков" и их мнения ставят на место реальные потребители и продажи товара.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

І знову ті ж граблі. Невже вони принципово не можуть закласти в плани можливість зменшення продажів через об'єктивні зовнішні причини?
Tetronga
Member

Повідомлення

Після того, як вони впихнули заради фансервісу Сефірота в Мідґар (який в оригінальній фф просто вступ, так довгий на 6-7 годин, але лише вступ) і чудом дали вижити Заку, який в крінжовому приквелі взагалі-то вмер, в мене думка лише "пасіба нє нада", краще вже в оригінал пограти. :super:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tetronga: 14.04.2024 16:01 Після того, як вони впихнули заради фансервісу Сефірота в Мідґар (який в оригінальній фф просто вступ, так довгий на 6-7 годин, але лише вступ) і чудом дали вижити Заку, який в крінжовому приквелі взагалі-то вмер, в мене думка лише "пасіба нє нада", краще вже в оригінал пограти. :super:
Ти видно зпутав ремейк з ремастером
Tetronga
Member

Повідомлення

kalakawa: 14.04.2024 22:06
Tetronga: 14.04.2024 16:01 Після того, як вони впихнули заради фансервісу Сефірота в Мідґар (який в оригінальній фф просто вступ, так довгий на 6-7 годин, але лише вступ) і чудом дали вижити Заку, який в крінжовому приквелі взагалі-то вмер, в мене думка лише "пасіба нє нада", краще вже в оригінал пограти. :super:
Ти видно зпутав ремейк з ремастером
Я нічого не плутав, друже. Я кажу про фф7р, де сюжет в багатьох місцях змінили в порівнянні з оригіналом, і деякі зміни це крінж, деякі нормально. Ти хоч проходив оригінальну фф7 на пс1?
anyname
Member

Повідомлення

Tetronga: 15.04.2024 08:48
kalakawa: 14.04.2024 22:06

Ти видно зпутав ремейк з ремастером
Я нічого не плутав, друже. Я кажу про фф7р, де сюжет в багатьох місцях змінили в порівнянні з оригіналом, і деякі зміни це крінж, деякі нормально. Ти хоч проходив оригінальну фф7 на пс1?
В тому й суть. Ви бажаєте ремастер - тобто сюжетно оригінал з покращеною графікою. а Соні бажає грошей , тому розділяє оригінал на три частини , й вносить зміни в сюжет - це ремейк.
Х грошей , чи 3 Х грошей - для Соні вибір простий.
j76810021
Junior

Повідомлення

Це все тому що нема Української локалізації !!!
Відповісти