ПК для митця — збираємо ідеальний комп’ютер для людей, які працюють із візуальним контентом, на основі компонентів ASUS ProArt

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Пропоную обговорити ПК для митця — збираємо ідеальний комп’ютер для людей, які працюють із візуальним контентом, на основі компонентів ASUS ProArt

Збираємо ідеальний оверпрайс.
Додати підсвітку +25% ціни, а забрати її - +50%.
Стильненько, але не те щоб воно було того хоч трохи варте.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Ну монитор наверное годится, а остальное просто для красоты.
OFFF
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Потрібно спитати справжнього митця як таке йому буде
спойлер
Зображення
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

То то всі знайомі митці сидять за старенькими ПК або середняковими ноутами. Бо все що саме на них розраховано оверпрайснуто +50%
Dima4s
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Надіюсь вам трохи підкинули за рекламу. бо сам комп не для митців, а для мажорів))
lordep
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Не вказали яку ОП обрати. За візуальним стилем добре підійде TEAM T-Create Expert...
спойлер
Зображення
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Моніки і ноути ProArt мені подобаються... Нема сумнівів що і інші девайси класні, але важко не погодитися, що ціни не для пересічного користувача митця
Usagi
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Vpupkin: 05.04.2024 12:32 Ну монитор наверное годится, а остальное просто для красоты.
Монік імхо поганий вибір. Митцю треба 4к і більше... а тут якісь жалкі 2к 21:9 60гц за 30к грн...
ПС можете скільки хочете писати про точність передачі кольору але це дефолтний ΔE <2 іпс...
Grindeath
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Гнутый монитор для проф работы? Ну такое. Да и остальные характеристики не сильно впечатляют. Тем более после хорошего 4к.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Что за кейс такой что карту из этой же линейки нужно подключать через разер? :facepalm:
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

І ані слова про пам'ять :rotate:
спойлер
Зображення
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Denvys5: 05.04.2024 13:48І ані слова про пам'ять
Пам'ять не Asus, тому і рекламувати не варто.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grindeath: 05.04.2024 13:45 Гнутый монитор для проф работы? Ну такое. Да и остальные характеристики не сильно впечатляют. Тем более после хорошего 4к.
А чим гнутка погана для роботи? Я на гнутому працював роки 2... Правда з текстом, не графікою. Цю гнутість і не помічаєш через тиждень користування
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Взагалі вийшла чорна коробка де "мистецтво" треба шукати з лупою та ліхтарем.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

гарненький
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ervin: 05.04.2024 13:56
Grindeath: 05.04.2024 13:45 Гнутый монитор для проф работы? Ну такое. Да и остальные характеристики не сильно впечатляют. Тем более после хорошего 4к.
А чим гнутка погана для роботи? Я на гнутому працював роки 2... Правда з текстом, не графікою. Цю гнутість і не помічаєш через тиждень користування
декілька років тому дивився відеоогляд курви від сяомі, туди ще покликали дизайнера та кіберкотлету. Так ось, кіберкотлета сказала що монітор супер, але надо великий (32") для кс, дизайнер також сказав що монітор супер, але від курви псується сприйняття кольорів і йому не підходить, ось такі пироги :rotate:
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

pelia: 05.04.2024 14:59
ervin: 05.04.2024 13:56

А чим гнутка погана для роботи? Я на гнутому працював роки 2... Правда з текстом, не графікою. Цю гнутість і не помічаєш через тиждень користування
декілька років тому дивився відеоогляд курви від сяомі, туди ще покликали дизайнера та кіберкотлету. Так ось, кіберкотлета сказала що монітор супер, але надо великий (32") для кс, дизайнер також сказав що монітор супер, але від курви псується сприйняття кольорів і йому не підходить, ось такі пироги :rotate:
Надо или надто ?
:spy:
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kypatop01
звісно що надто, очеп'ятка, що поробив
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Евгений King: 05.04.2024 12:44 То то всі знайомі митці сидять за старенькими ПК або середняковими ноутами. Бо все що саме на них розраховано оверпрайснуто +50%
А я ось знаю одного такого митця. Він дуже радий ПК з RTX 3080 + 12700k, правда на ПК він в Pubg грає, бо для малювання використовує планшет та пензель. :lol:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alligator: 05.04.2024 15:51
Евгений King: 05.04.2024 12:44 То то всі знайомі митці сидять за старенькими ПК або середняковими ноутами. Бо все що саме на них розраховано оверпрайснуто +50%
А я ось знаю одного такого митця. Він дуже радий ПК з RTX 3080 + 12700k, правда на ПК він в Pubg грає, бо для малювання використовує планшет та пензель. :lol:
як би планшет під'єднують до пк, там одразу і оброблюють. пензель - то хардкор, таким наразі заробити майже неможливо
Відповісти