TSMC зупиняє виробництво та евакуює персонал після найпотужніших землетрусів на Тайвані

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Вот вам и Zen5. Давно пора переехать в США или Европу. Ну дорого, зато землетрясений и Китая рядом нет.
Востаннє редагувалось 03.04.2024 10:09 користувачем Nikolay Yeryomenko, всього редагувалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тобто кажете що ноут, котрий я неспішно обираю, треба замовляти вже прям сьогодні? :laugh:
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko
В США Йелоустоун, в Європі путін нападе. Найбезпечніше місце на Банковій, виходить :laugh:

Відправлено через 22 секунди:
Scoffer
Ще вчора. :beer:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AntonyKandaurov
В Конча-Заспі :nunu:
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Интересно как это повлияет на выход Arrow Lake? Intel у TSMC что-то для них заказывает?
Craft
Member
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Scoffer: 03.04.2024 10:10 AntonyKandaurov
В Конча-Заспі :nunu:
Я боюся землетруси дешевщі будуть, ніж у нас "дозволи" :rotate:
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Смешнее всего будет наблюдать, как ждуны с 2019 ждут дешевых чипов, а они все дорожают и дорожают :D
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 03.04.2024 10:08Вот вам и Zen5. Давно пора переехать в США или Европу. Ну дорого, зато землетрясений и Китая рядом нет.
Открытие завода в США вскрыло ряд проблем. А вот в Японии вроде нормально пошло.

Відправлено через 2 хвилини 35 секунд:
Spiryt: 03.04.2024 10:21Смешнее всего будет наблюдать, как ждуны с 2019 ждут дешевых чипов, а они все дорожают и дорожают :D
Куда же дешевле? Кроме видеокарт - ну а что вы хотели от практической монополии?
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Короче, Айфоны еще подорожают.
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 03.04.2024 10:17как это повлияет на выход Arrow Lake?
Там чи ядра чи IO на TSMC тому все можливо. Мене це теж тривожить ((

Судячи з їх слайдів для Meteor Lake і Arrow Lake в них заявлений External N3 а це TSMC N3B
Востаннє редагувалось 03.04.2024 10:42 користувачем alexeygalas, всього редагувалось 1 раз.
Palmond
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Япония тоже сейсмически активная зона, землятрясения происходят не так часто но довольно сильно да и цунами с оползнями там частое явление. Так что её как хаб для разворачивания мощностей я б тоже не рассматривал.
RAZOR 9280
Member
Аватар користувача
Звідки: Sumy

Повідомлення

4090 сделает X2 в цене, 5090 из-за жесткого дефицита будет стоить 10К :laugh:

Отправлено спустя 1 минуту 59 секунд:
Scoffer: 03.04.2024 10:08 Тобто кажете що ноут, котрий я неспішно обираю, треба замовляти вже прям сьогодні? :laugh:
Щонайменше тиждень тому, щоб сьогодні забрати :laugh:
Kilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Некисло их там потрясло так"Землетрясение на Тайване
Магнитуда от 7,4 до 7,7 Японии и Филиппинам объявлено предупреждение о цунами. TSMC эвакуировала свои заводы."Зображення
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

Spiryt: 03.04.2024 10:21 Смешнее всего будет наблюдать, как ждуны с 2019 ждут дешевых чипов, а они все дорожают и дорожают :D
ноути дорогі, а якщо недорогий комп збирати то якоїсь 6600 за 9к вистачатиме. Типу зараз 9к це 230 баксів, свого часу нові 570-580 десь так же коштували і всім було норм. Да і 3060/12 можна теж за більш-менш нормальний прайс взяти
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Що ж буде з цінами на nvidia?
Цікаво, як це вплине на такі компанії як Мета та Амазон яки замовили тисячі пристроїв.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну вот и всё, х2 по ценам на электронику и можно забыть про апгрейд на ближайшие лет пять, пока TSMC полностью в США не переедет, подальше от землетрясений и коммунистических братушек китайцев :dontknow:
«Черный лебедь» которого не ждут но он приходит.
VladimirV
Member

Повідомлення

Переезжать в Скандинавию надо куда-то. Но там наверное дорого будет.
А так чтоб дешевый раб труд может в Индию? Там вроде спокойно.

Но понятно на самом деле недельку посидят на кипише и вся работа продолжится дальше.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вчасно я. Хоч і досі не розумію навіщо поміняв 3060ті на майже аналогічну 4070(шило на мило), але після цієї чудової новини стало трохи спокійніше

Ждунам мої співчуття

Cd project red найближчих років 5+1-2 на патчі не розродиться, рєзікі, фіналки та інші азіатські based ігри вимогливими ніколи не були... Та й взагалі зараз тільки індюшатіна ігри робить нормальні... Ну, короче, скатєртю дорожка
Востаннє редагувалось 03.04.2024 11:40 користувачем kalakawa, всього редагувалось 3 разів.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Понял, на 5090 губу не рассказывать.
Відповісти