Ентузіаст створив власний графічний прискорювач FuryGPU

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Предлагаю обсудить Ентузіаст створив власний графічний прискорювач FuryGPU
Главный вопрос зачем?
ViPo
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

S: 29.03.2024 10:18 Главный вопрос зачем?
Ну якщо ти тупий, то для тебе це головне запитання, так.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S
Тип прокачав скіл в програмуванні і fpga. Тепер може неприбуткову організацію заснує і гранта якогось отримає на мільйон-інший від якогось умовного інтела, котрий туди частину податків спише. Чом би і ні?
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Драйвер під вінду.
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

S: 29.03.2024 10:18 Главный вопрос зачем?
Чтобы S в комментариях на оверах выразил свое негодование. Очевидно же :)
Conqistador
Member
Аватар користувача

Повідомлення

заголовок не соответствует действительности, человек написал дрова и разместил на плате чей то чип, чтобы он работал как видеокарта
Shikashi
Junior

Повідомлення

Він драйвер для mali-400mp2 зробив ?)
спойлер
Zynq UltraScale+ EV
Video Codec Enabled for Multimedia and Embedded Vision
Quad Arm Cortex-A53
Dual Arm Cortex-R5F
16nm FinFET+ Programmable Logic
Arm Mali-400MP2
H.264/H.265 Video Codec
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Conqistador
Ти в курсі шо таке fpga? :rotate:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Conqistador
Я знаю що таке цинк. В новині прямо написано чому цинк, а не зовсім гола фпга. Що це змінює?
Conqistador
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
графику обрабатывает цинк
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Conqistador
Цинк обробляє рівно так як йому скажеш. Хочеш обробляти через малі - вперед, хочеш через фпга - аналогічно. Це конструктор.
Чувак взяв цинк щоб не паритись з pci-e бо це в принципі не сама проста справа, ще й зжере купу слайсів.

Відправлено через 6 хвилин 45 секунд:
Я в своєму радіогубительському рукоблудді постійно використовую от таких штучок
https://digilent.com/shop/cmod-a7-35t-b ... ga-module/
котрих кілька років тому невеличку купку по скидкі придбав. Просто тому що це тупо зручно. Можна одразу приступати до реалізації чого тобі треба, а не страждати над обв'язкою.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ViPo: 29.03.2024 10:23 Ну якщо ти тупий, то для тебе це головне запитання, так.
Тупой тут только ты, раз не можешь ничего сказать по сути, а переходишь на личности.
Scoffer: 29.03.2024 10:25Тип прокачав скіл в програмуванні і fpga. Тепер може неприбуткову організацію заснує і гранта якогось отримає на мільйон-інший від якогось умовного інтела, котрий туди частину податків спише. Чом би і ні?
Это все вилами по воде писано.
stakanctl: 29.03.2024 10:29 Чтобы S в комментариях на оверах выразил свое негодование. Очевидно же :)
У тебя проблемы с когнитивными функциями? Не отличаешь вопрос от негодования? :gigi:
Востаннє редагувалось 29.03.2024 11:10 користувачем S, всього редагувалось 1 раз.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 29.03.2024 10:18Главный вопрос зачем?
вже давно хочеться щось робити для себе, а то виробники недосипають то пам"яті, то шини, то потужності гпу т.д., і беруть за це овердофіга
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

KimRomik: 29.03.2024 11:09вже давно хочеться щось робити для себе, а то виробники недосипають то пам"яті, то шини, то потужності гпу т.д., і беруть за це овердофіга
Большой капитал не перепрешь. Так разве что из любви к искусству поиграться во что то.
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

шкода що на форумі не можна додавати коментарі до нікнеймів юзерів :gigi: наприклад: "займається 3d", "тупий", "троль", "програмер", "майнер", "барига", "піарить intel/amd/nvidia"
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

думаю когда спросят "зачем", а тут прям первый пост :lol: :lol: :lol: сделал он потому что хотел и смог сделать, а дальше рассказали в новости про энтузиаста, людям которые интересуються железом и среди которых тоже много энтузиастов ...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 29.03.2024 11:07Это все вилами по воде писано.
Шо значить вилами по воді? Чувак однозначно прокачав власні особисті скіли, і навіть якщо не замутить якогось проекта, то гарантовано знайде роботу в галузі. Йому тепер є що показати в резюме. Ще й "по телеку" показали.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer: 29.03.2024 11:29Шо значить вилами по воді? Чувак однозначно прокачав власні особисті скіли, і навіть якщо не замутить якогось проекта, то гарантовано знайде роботу в галузі. Йому тепер є що показати в резюме. Ще й "по телеку" показали.
Я думаю чел уже наработался имея 14 лет опыта за плечами. :gigi: А бизнесом тут и не пахнет как по мне. Но рад буду ошибиться.
n6407: 29.03.2024 11:25 хотел и смог сделать
Да, но таким чаще школьники и студенты занимаются по молодости из любви к самому процессу или в смешных попытках чего то кому то доказать. С другой стороны работодатели таких энтузиастов любят, что бы проехаться на чужом горбу. :)
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt [UA]

Повідомлення

Чувак нормально прокачав скіли, проєкт навряд суто для "зробити відяху", швидше як шлях до більш грандіозної задачи. Запустити Кваку чи Халву - то більше знакове, переступити щабель у досягненнях. Респект!
Відповісти