Baldur's Gate 3 очолила рейтинг найпопулярніших ігор на Steam Deck за останній рік

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

як же приємно бачити такий стерильний "топ"
ніяких електронік артсів, юбіків, старфілдів та решти представників самопроголошеної АААА-індустрії
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vampire Survivors абсолютно наркоманская штука, не пробуйте! Я вас предупреждаю!
Я установил её когда было светло, а очнулся когда батарейка на смартфоне села, в 2 часа ночи, и потом ещё три дня наркоманил, закрываю глаза, а все равно вижу как ко мне кристаллы опыта летят.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

kalakawa: 15.03.2024 15:03як же приємно бачити такий стерильний "топ"
ніяких електронік артсів, юбіків, старфілдів та решти представників самопроголошеної АААА-індустрії
Хогвартс, гта5 - не індустрія? І не стерильний, а живий

Відправлено через 57 секунд:
Yalg

Ще можете бротато спробувати)
MuDOZ
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

kalakawa: 15.03.2024 15:03 ніяких електронік артсів, юбіків, старфілдів та решти представників
ЕА лаунчер поганенько працює на дек. Юплей те саме, іноді встановлює на деку версію з 2010 яка не здатна сама оновитись. А старфілд там йде погано, тому грати боляче
Wireless
Junior

Повідомлення

Батла з цією скидкою - топ пропозиція
Serg IX
Junior

Повідомлення

я це чудо щось не осилив)) така бойова система і така камера явно не для всіх
Kravan
Member

Повідомлення

MuDOZ: 15.03.2024 19:07
kalakawa: 15.03.2024 15:03 ніяких електронік артсів, юбіків, старфілдів та решти представників
ЕА лаунчер поганенько працює на дек. Юплей те саме, іноді встановлює на деку версію з 2010 яка не здатна сама оновитись. А старфілд там йде погано, тому грати боляче
Та норм оно работает, по крайней мере у меня. Вопрос в том, что тот мусор и устанавливать не с руки. А ТОП хороший, кстати я на дек устанавливал буквально все из него.
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Serg IX: 15.03.2024 20:45 я це чудо щось не осилив)) така бойова система і така камера явно не для всіх
Я вреше грав RPG з видом зверху і покроковою бойовкою у вересні 2023 року і зрозуміло, що це за гра була.
Перші години якось перетерпів.
Пройшов піратку 80+годин. Купив ліцензію і вже 70+ набігав. Сідаю у 20:00 годинку побігати - 01:00, а в 7:00 вставати.
Дай їй шанс - затягне.
Вражаюча гра дійсно.
За 150+ годин ще дивує частенько.
Я за останні років 3-4 тільки в Elden Ring так зависав. А хвалений God of War, який на ПК не один рік чекав, на 3-4 годині закинув.
Є навіть зараз баги і деякі інші нюанси, але все одно 9 із 10.
А враховуючи ціну в нашому регіоні - всі 11.
7_s_7
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Оправдано в топе. :super:
Жаль что деки у нас дороже чем даже у тех-же ленивых поляков :(
1nsane
Member
Звідки: Ларнака, Кипр

Повідомлення

MuDOZ: 15.03.2024 19:07
kalakawa: 15.03.2024 15:03 ніяких електронік артсів, юбіків, старфілдів та решти представників
ЕА лаунчер поганенько працює на дек. Юплей те саме, іноді встановлює на деку версію з 2010 яка не здатна сама оновитись. А старфілд там йде погано, тому грати боляче
EA лаунчер ставится автоматически через вайн в ограниченном окружении и нормально работает. Тестил еще на 8 протоне. Щас вышел 9 протон и стало еще лучше.
Если вы хотите, чтобы EA лаунчер, установленный вместе с игрой, был доступен вне запуска игры - то это другое дело, да. А так он подтягивается только с запуском игры.
Matumba92
Member
Аватар користувача

Повідомлення

С 3-го акта фпс очень сильно проседает
Відповісти