Samsung готує ноутбук Galaxy Book4 Edge на платформі Snapdragon X Elite

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Предлагаю обсудить Samsung готує ноутбук Galaxy Book4 Edge на платформі Snapdragon X Elite

Тоб-то за 2000 євро, ноутбук з малою кількістю опери і не факт, що на тій версії він11 на мобільному проці - зможе нормально відкривати вінх64 файли, або чи не буде перегріватись від великої кількості фонових прог.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

1800 евро за АРМ на винде? Наркоманы.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Брал себе Galaxy Book 3 360 на i5 1340p в США на бестбай за 560$. Шикарный аппарат. Мне сложно представить, что должно быть такого в этом АРМе, чтобы он стоил в 4 раза дороже.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ortyomko: 11.03.2024 14:00Брал себе Galaxy Book 3 360 на i5 1340p в США на бестбай за 560$. Шикарный аппарат.
— Про шикарність не сперечаюсь. Але розкажіть що на ньому Ви робите? Дякую.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

VovaII: 11.03.2024 14:29
Ortyomko: 11.03.2024 14:00Брал себе Galaxy Book 3 360 на i5 1340p в США на бестбай за 560$. Шикарный аппарат.
— Про шикарність не сперечаюсь. Але розкажіть що на ньому Ви робите? Дякую.
тягаю на роботу, сиджу у зумі, працюю на удальонці, їжджу на виїзні конференції, там треба щоб 8+годин тримав екселю/паверпоінту (тому принципово брав, щоб можна було заряджати з павербанку, але поки що не знадобилось). Також треба був інтегрований HDMI, бо у минулому був через перехідник type-c не дуже стабільний, а на нараді будь-який завтик максимально бісить. Дуже хотів екран ОЛЕД, типу дуже файна якість. По факту наче все гарно, але думав буде взагалі пушка-ракета.
Брав ще думаючи, що будуть відключення - тому трансформер щоб фільми/серіали дивитись викрученим (у минулого була така функція - неймовірно зручно на кроваті дивитись), і доволі потужний, щоб погратись у іграшки (у мене вимоги не дуже великі, тим більше це тільки на відключення треба було, тому мені вистачає що він тягне subnautica, disciples 2/3, endless space 1/2 і т.п.).
Demedik
Junior

Повідомлення

Без власти Эпл над платформой... такое себе. Рынок слишком маленький будет для массового производства софта. А без него - оно особенно не нужно, кроме реально очень специфических кейсов. Та же история с Линуксом на Десктопе. Нужен единицам... + прибавить конкуренцию от Эпла, где софт все же есть.
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Помнится когда только готовили к выпуску первые arm буки, говорили, что это будут недорогие девайсы с хорошей автономностью. А по итогу чтобы оно не тормозило ставят исключительно флагманские процессоры и ценник получается абсолютно неконкурентоспособным. Я бы с удовольствием взял как запасной ноут устройство долларов за 700. Но такой разве что на ebay через пару лет купишь )
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

ЗА такою ціною важко уявити як вони зібрались конкурувати з макбуком
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

phobosse: 11.03.2024 18:02 Я бы с удовольствием взял как запасной ноут устройство долларов за 700. Но такой разве что на ebay через пару лет купишь )
разве нет хороших ноутов за 700$ ?
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Ortyomko: 11.03.2024 21:40разве нет хороших ноутов за 700$ ?
Я конкретно про arm. У меня пару лет назад был опыт использования и автономность arm винбука меня впечатлила. Для работы с браузером спокойно хватало на 2 рабочих дня. На x64 ноуте это часов 8 автономности и то не всегда.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

phobosse: 11.03.2024 22:05
Ortyomko: 11.03.2024 21:40разве нет хороших ноутов за 700$ ?
Я конкретно про arm. У меня пару лет назад был опыт использования и автономность arm винбука меня впечатлила. Для работы с браузером спокойно хватало на 2 рабочих дня. На x64 ноуте это часов 8 автономности и то не всегда.
у меня на Yoga 6 на 5500U спокойно часов 14 видосов держало и ещё оставалось.
https://www.amazon.com/Samsung-Electron ... B09DDCDKZZ заявлено 18 часов, тоже самсунг. не благодарите
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Ortyomko
Самс по ссылке на arm. Только он уже древний и немощный.
slv
Member

Повідомлення

Поки що вінбуки можуть наздогнати Аpple лише ціною. Ні про який юзерфрендлі GUI та безпеку і мови немає( в порівнянні із маком) Це суто нішевий продукт для заможніх та для невибагливих топ-менеджерів
Відповісти