MSI пропонує знижку на покупку рідинної системи охолодження в обмін на старий кулер

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити MSI пропонує знижку на покупку рідинної системи охолодження в обмін на старий кулер

даже никто не хочет такие неадекватные акции комментировать :gigi:
видимо, потому что за цену этих недоводянок покупается АС III и еще на кофе м кулер остается?
Paladin
Member
Аватар користувача
Звідки: Podillya

Повідомлення

І корпус :D
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Посмотрел обзор этих водянок и они реально далеко не лучшие (скорее из разряда донных по эффективности) и при этом дорогие, выбора как такового нет (хотя водянок вариантов у них побольше чем одна), как говорится берите что даём, так себе акция.
lamer
Member
Аватар користувача
Звідки: стольний град Русі -- Київ

Повідомлення

Не бачу сенса в таких акціях.
От нащо їм старі кулери? Що вони з ними будуть робити? просто викинуть.
Але вимагаючи старий кулер вони зменьшують кількість потенційних покупців.
Хочешь продати -- знижуй ціну і не...
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

lamer
На мідь поздають :laugh:
Чесно казати, ніколи не розумів цих акцій "принеси старе і отримай знижку на нове" .
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

тю старые телемарт на олх толкнет
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Ну, бесполезные бокс кульки в обмен на скидку ещё норм, правда сам товар вызывает кучу вопросов :gigi:
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Ця акція проходить вже другий раз. Навіть моделька водянки, на яку дають знижку та сама :)
Минулого разу не вписався по бюджету і ще сумнівався, чи треба воно мені.
Цього разу був бюджет і було вже бажання башту на шось новеньке поміняти.
Коротше, махнув звій Залман снп10 оптіма 2 уайт на біленьку 240-вку.
Да, да, я розумію шо це не топ оф зе лайн, але все одно краще ніж мій залман, якому з 5800-им було вже тяжкувато :)
Результатом більш-менш задоволений - в простої 30-40 градусів, під навантаженням маю 50-60 при 30% оборотів вентиляторів, але я вирішив дефолтні не юзати, а поставив на водянку свої Арктік Р12 пвм пст.
В цілому, задоволений, але установка на АМД допотопна, оце дійсно не сподобалось. Ще б відмітив, що шлангочки не те шоб достатньо гнучкі. Їх коли загибаєш є таке відчуття, шо ніби ламаєш.
Ні хейтити, ні рекомендувати не буду. Все на розсуд самостійно, бо є як і плюси, так і мінуси :beer:
Skeefeeng
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Взяв під час минулої акції Е360 і розчарувався. 5600х в кіберпанку до 65-70 гріється, а також дуже гучні вентилятори. Не розумію в чому перевага порівняно з моїм баштовим кулером Mugen 5 rev.b.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Skeefeeng

У мси качество водянок наверно похуже чем дешёвые айдикулинг, что помпы бывают громкие и дохнут быстро, что вентили хлам полнейший, лучше уже действительно взять дешёвые айдикулинг или джонсбо, там тоже есть из чего выбрать и цена не кусается.
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

bes: 08.03.2024 10:01 тю старые телемарт на олх толкнет
да хоть кто. Если б обмен без доплаты был, то ещё можно.
Відповісти