Оголошено дату виходу ПК-версії Ghost of Tsushima Director's Cut

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Предлагаю обсудить Оголошено дату виходу ПК-версії Ghost of Tsushima Director's Cut
Нытье о цене начинается с этой минуты
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes: 06.03.2024 19:41 Предлагаю обсудить Оголошено дату виходу ПК-версії Ghost of Tsushima Director's Cut
Нытье о цене начинается с этой минуты
Мене не хвилює вартість гри B-)
Bukakanga
Member

Повідомлення

хорошая новость. Да, цена высоковата, но Тортуга нам поможет, а потом будут скидки. Ныть незачем.
Diablique
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Норм цена для такой игры.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

kalakawa: 06.03.2024 19:47
bes: 06.03.2024 19:41 Предлагаю обсудить Оголошено дату виходу ПК-версії Ghost of Tsushima Director's Cut
Нытье о цене начинается с этой минуты
Мене не хвилює вартість гри B-)
правильно за это на пк и сидим :beer:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Как-то дешево всё выглядит, я от сони эксклюзива ждал чего-то уровня бога войны и tlou.
bigmonstr666
Member
Аватар користувача
Звідки: kyiv

Повідомлення

пройшов на пс4 і це єдина гра на платину. тому обов'язково купую і на пк) гра варта своїх грошей :super:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

4річна гра за фулпрайс без денуви? хм..
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Vpupkin: 06.03.2024 19:54 Как-то дешево всё выглядит, я от сони эксклюзива ждал чего-то уровня бога войны и tlou.
Технічно там дійсно нічого цікавого, а от сам артдизайн дуже непоганий, це більше впливає на візуал ніж полігони. (хоча дивно, якщо пригадати Infamous Second Son від цієї ж студії, яка вийшла 10 років тому, а графєн дуже солідний)
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

bigmonstr666: 06.03.2024 19:57пройшов на пс4
:beer:
С друганом скинулись бабками и на двоих взяли. Игра достойная и интересная, со своей атмосферой. 4 года прошло, а для меня как целая вечность. Эх
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Enjthesilence: 06.03.2024 20:02Технічно там дійсно нічого цікавого, а от сам артдизайн дуже непоганий, це більше впливає на візуал ніж полігони.
Так одно другому не мешает, можно же нанять толковых людей которые могут сделать качественные анимации.
l-m
Member

Повідомлення

На PlayStation наче якось краще виглядало :shuffle:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Цусіма в моєму вішлісті на майбутню покупку ПС5 Про(мав брати п'ятірку ще на релізі, але дефіцит та ціни), то тепер скоріш за все пройду вже на ПК. Ціна норм, із знижками візьму.
chipsy
Junior

Повідомлення

Графіка з 2015 року, нормас =)))))) Ghost Low poly of Tsushima
bigmonstr666
Member
Аватар користувача
Звідки: kyiv

Повідомлення

nochnik89: 06.03.2024 20:04
bigmonstr666: 06.03.2024 19:57пройшов на пс4
:beer:
С друганом скинулись бабками и на двоих взяли. Игра достойная и интересная, со своей атмосферой. 4 года прошло, а для меня как целая вечность. Эх
да, я диск покупал через ОЛХ, помню на оболонь ездил забирать) капец, 4 года прошло... как давно это было :dontknow:
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Это мы играем, но блин, даже хорватская локализация есть, мдемс :-/
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В будь якому випадку вважаю що варто подякувати компанії Sony, що привносить свої хіти на PC, та дає підписку без оплати з початку повномасштабної. Самураї мають гідність, тож дякую! :beer:
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Vpupkin: 06.03.2024 19:54 Как-то дешево всё выглядит, я от сони эксклюзива ждал чего-то уровня бога войны и tlou.
Бюжет Тсусимы - 60 лямов
Бюджет Тлоу - 200 лямов

:shuffle:

Отправлено спустя 1 минуту 40 секунд:
bigmonstr666: 06.03.2024 21:00 да, я диск покупал через ОЛХ, помню на оболонь ездил забирать) капец, 4 года прошло... как давно это было :dontknow:
В то же время, в июле где-то, продавал дальнобою диск тлоу2. Он меня все выпытывал есть в игре лесбиянки или нет :laugh:
SyncUA
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Це була перша гра яка пала жертвою прошивки 9.0 на моїй PS4 Pro :shuffle:
Мабуть настав час повертати борги.
Гра дуже крута, і тому дивно, що її лише зараз допортували на ПК. Якщо ігри по типу "Horizon Zero Dawn" aбо "Assassin's Creed Origin/Odyssey/Valhala" вам заходят - ця точно сподобається. Це дійсно великий хіт від Sony та Sucker Punch.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SyncUA: 07.03.2024 01:30 Це була перша гра яка пала жертвою прошивки 9.0 на моїй PS4 Pro :shuffle:
Мабуть настав час повертати борги.
Гра дуже крута, і тому дивно, що її лише зараз допортували на ПК. Якщо ігри по типу "Horizon Zero Dawn" aбо "Assassin's Creed Origin/Odyssey/Valhala" вам заходят - ця точно сподобається. Це дійсно великий хіт від Sony та Sucker Punch.
Тобто більш якісних варіантів немає з чим зрівнювати? Всі останні ассасіни це лайно навідь вже зі слів самої компанії
Відповісти