Wieland розробляє систему рідинного охолодження без помпи

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
dret09
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Пропоную обговорити Wieland розробляє систему рідинного охолодження без помпи

Отаку воду я готовий взяти, щоб не заморочуватися з обслуговуванням :super:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Подібні системи використовуються у побутовій сфері для водонагрівальних систем
Воно то може й використовується, але сучасні навіть твердопаливні котли з насосами. Про газові взагалі мовчу. Так ефективніше
Важливим плюсом такої системи є відсутність шуму помпи
Вентилятори і так помпу перекричать.

"Недовода", одним словом.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Цікаве рішення. Має потенціал для подальшого вдосконалення.
Чому б не зробити радіатор на всю площину бічної стінки корпусу ПК. Щось по типу батареї, тоді можна позбавитись і вентиляторів.
Stiff
Member

Повідомлення

dret09: 04.03.2024 13:20 Пропоную обговорити Wieland розробляє систему рідинного охолодження без помпи

Отаку воду я готовий взяти, щоб не заморочуватися з обслуговуванням :super:
Так с обычными водянками которые "гарантия шесть лет" так же нет гемороя, а хладогент испаряется и там и тут одинаково. В теории мы увеличиваем надежность, теряя помпу, и уменьшаем шум. Но увеличиваем температуры, а шум от помпы не такой уж и большой. В общем имеет место быть, но революции не будет, мне кажется.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dret09: 04.03.2024 13:20ез помпи

Отаку воду я готовий взяти, щоб не заморочуватися з обслуговуванням
:lol: :lol: :lol: а чим вона відрізнається від будь-якої аіо чи кастомки крім відсутності помпи, по обслуговуванню?)

Чи ви думаєте шо обслуговування передбачає заміну помпи?)

Хладоген, або рідина яка там в користовується, хіба мати надію що має гарний склад з присадками від гальваніки та біоцидами, що би працювала довше.

Обслуговування водяного охолодження це заміна рідини. Все. Максимум фігова рідина і засмітились канали, треба промити контур.
KYDRAM
Member
Аватар користувача
Звідки: Де помирає вата

Повідомлення

Ну суто технічно, чим менше рухливих деталей-тим краще, це добре!
Але, як завжди подивимось на кінцеву реалізацію! :super:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Бачив на днях це відео, непогано :)
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

dret09: 04.03.2024 13:20 Пропоную обговорити Wieland розробляє систему рідинного охолодження без помпи

Отаку воду я готовий взяти, щоб не заморочуватися з обслуговуванням :super:
Цікаво як ви обслуговуєте помпу?
Воду/ прочистку ніхто не відміняв.

А так, на Арктик 360 чую вентилятори в навантаженні, а не помпу
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Чомусь мені здається що технологія ця якщо десь себе і знайде то це будуть ультрабюджетні водянки і для них це буде ще одна річ на якій можна зекономити, для чогось дорожчого шум від помпи не має бути такою критичною проблемою щоб вирішувати її ціною аж в 8 градусів.
Alex_Lord
Member

Повідомлення

Отличное решение для компактных систем без шума!
В будущем собрать на ryzen 8700g и сидеть в тишине и комфорте.
yariksom
Member

Повідомлення

Я б взяв собі таку якщо до 170 ват відводить, для тих процесорів які я завжди беру (тдп </=95Вт) цілком вистачить.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шось мені здається що самостійного руху рідини буде замало для охолодження сучасних пічних процесорів.

Відправлено через 4 хвилини 7 секунд:
Ну або температура на процесорі 90+
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Мабуть єдина вода яку я б взяв, для проців які я купую (до 120ват). Хтось скаже що навіщо з таким TDP рідинне охолодження? А я відповім що головна перевага - це видалення тепла відразу за межі корпусу. Чудова ідея👍 За адекватний цінник обов'язково придбав би
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

якось не зрозуміло воно працює.
тепло йде вгору, холодне йде вниз - тут зрозуміло.

нижня трубка на процику пішла направо - тобто як на мене там повинна бути "холодна" вода.
тоді як верхня трубка з процику спочатку йде нижче ніж та що з холодною, а потім вгору - замість того щоб гаряча вода йшла просто вгору - вона повинна підти спочатку вниз, а потім вгору?

мені здається вся ця конструкція взагалі не працює. Чому? На тепловізорі видно як на радіаторі з лівої і правої сторони гарячі елементи, а по центру холодне бо там кулера видувають тепло. Тобто тепло просто йде по трубкам в обидві сторони от і все.
Є якісь ще думки?
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

kolio
Там может быть система позволяющая движение только в одном направлении, неважно где в контуре растёт давление, а где падает, циркуляция будет только в одном направлении и пофигу где вех, а где них.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 04.03.2024 13:26 Вентилятори і так помпу перекричать.

"Недовода", одним словом.
Купуеш умовні silent wings і ПК не буде чутно працює чи ні. Якщо проблема офк в тих самих вентиляторах а не в іншому.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolio
Звичайна гравітаційна циркуляція. Все працюватиме. Питання в ефективності процесу, от він якраз і сумнівний.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Donate: 04.03.2024 16:27Купуеш умовні silent wings і ПК не буде чутно працює чи ні.
Да ладно, и на 1500 и выше об/мин тоже не слышно работает или нет? :gigi: какие бы вентили (подшипник) не были тихими начиная с определенных оборотов будет слышно завихрения воздуха, а на радиаторе так и подавно.
alexdev
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

При ігровому навантаженні кулер Wieland показав себе не гірше за Corsair. Але при навантаженні в Cinebench R23 охолоджувач Corsair виявився на 8 градусів ефективнішим.
Шось тут не зходиться з інфою на відео. Він там каже, що у ігровому бенмарку Корсар був кращий на 8-9 градусів.
А як там було у сінебенчі він не пояснив, але за 20 (10) хвилин до фінального заміру температура проца була 95 градусів під безпомповую водою.
Моя помилка (але також і у статті) - на сінебенчі температура обох систем була 95 градусів.
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 04.03.2024 17:51 користувачем alexdev, всього редагувалось 3 разів.
IronAngel72
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Діаметр труб та їх розміщення НЕ ТІ.
:lamer:
Відповісти