Microsoft додасть універсальне масштабування Super Resolution у Windows 11

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Предлагаю обсудить Microsoft додасть універсальне масштабування Super Resolution у Windows 11

У винды просто ублюдское масштабирование интерфейса :mad: 27" и 2К поставил 125% и привет мыло, ставлю меньше - мелко.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott
У вінди сто років як всі інтерфейси векторні і ніякого мила не водиться. Може прийшов час злізти з програм часів 98ї вінди?
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Scoffer: 12.02.2024 10:43У вінди сто років як всі інтерфейси векторні і ніякого мила не водиться.
То вы просто его не замечаете) До масштабирования на маках винде как до луны, посмотрите на досуге как это сделано по человечески.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott
В маках максимально потворні шрифти що з масштабуванням, що без онного. Дякую, надивився вже якось, більше не хочеться.

Відправлено через 1 хвилину 33 секунди:
Якщо хочеться шоб "як в маках" - бери будь-який лінукс. Вони всі поголовно звідти скопіювали алгоритми.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Scoffer: 12.02.2024 10:46Дякую, надивився вже якось, більше не хочеться.
Scoffer: 12.02.2024 10:43Може прийшов час злізти з програм часів 98ї вінди?
;)

Отправлено спустя 53 секунды:
Scoffer: 12.02.2024 10:46Якщо хочеться шоб "як в маках" - бери будь-який лінукс. Вони всі поголовно звідти скопіювали алгоритми.
У меня на руках 2 макбука и пк, все подключаются к одному монику, на маке всё эталонно, винда застряла где-то в 2010х.
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нвидиа популяризировал выпуск ещё более кривого и не оптимизированного Овна, чем было до того. Лучше бы этого масштабирования не существовало вовсе. Криворуким разрабам только дай повод забить юх на что-нибудь и они обязательно этих воспользуется.
1okisan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott: 12.02.2024 10:35 Предлагаю обсудить Microsoft додасть універсальне масштабування Super Resolution у Windows 11

У винды просто ублюдское масштабирование интерфейса :mad: 27" и 2К поставил 125% и привет мыло, ставлю меньше - мелко.
Сиджу як раз на 27 2к, ніякого масштабування не ставив, на дефолт 100%, все видно, все гарно, Вінда 11.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

1okisan: 12.02.2024 11:01 ніякого масштабування не ставив
Prescott: 12.02.2024 10:35У винды просто ублюдское масштабирование интерфейса
:kbd:

Отправлено спустя 57 секунд:
В том и проблема, разрабы винды так и не научились отрисовывать интерфейс относительно разрешения, 100% это не иконки а крупинки риса на экране. Так не должно быть.
Востаннє редагувалось 12.02.2024 11:05 користувачем Prescott, всього редагувалось 2 разів.
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Prescott
Та причому тут вінда. Дробне маштабування ніяк не зробити гарно. Хочете маштабування - потрібно х2. Це вам LG Ultra Fine 24" 4K.
А 1440p для 27 це в принципі дуже мало. Треба хоча б 24". Тоді буде рівно 125%
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

alexeygalas: 12.02.2024 11:03Дробне маштабування ніяк не зробити гарно.
Prescott: 12.02.2024 10:43 До масштабирования на маках винде как до луны, посмотрите на досуге как это сделано по человечески.
Я вывел с мака картинку на 2К 27" и она просто отличная!
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Prescott

Якщо ви про іконки то звичайно в OSX вони всі векторні. а MS ще досі ICO і PNG використовує. Від того порнуха. А самі контроли в вікнах і шрифти по 25% чудово маштабуються.

Але я до того вів, що з 1 піксела зробити 4 набагато простіше ніж 2 або 3
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Nvidia смогла задать тренд, а все остальные повелись :D
doc-oc: 12.02.2024 11:01Нвидиа популяризировал выпуск ещё более кривого и не оптимизированного Овна, чем было до того. Лучше бы этого масштабирования не существовало вовсе. Криворуким разрабам только дай повод забить юх на что-нибудь и они обязательно этих воспользуется.
Ну это уже вилами по воде, кривых игр всегда хватало, а сиси требования за частую от балды и с ошибками.
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Когда-то давно я писал в Google, чтобы они обратили внимание на поддержку BGR мониторов, т.к. на то время Chrome не отрисовывал шрифты в BGR режиме, а только в RGB, несмотря на то, что в системе было принудительно выставлен ClearType профиль именно под BGR. Приходилось отключать аппаратный рендеринг страниц и включать софтверный. Через несколько версий, поддержка появилась. Подозреваю, в Microsoft пишут годами о поддержке масштабирования и векторизации иконок, но им максимально не цiкаво, судя по тому, что в Windows 11 до сих пор всё всрато даже с переносом текста в окнах.
sl4wa
Junior
Звідки: Lviv

Повідомлення

Prescott: 12.02.2024 11:03 Я вывел с мака картинку на 2К 27" и она просто отличная!
Маю геть протилежний досвід. Мак ніяк не можливо здружити із 1440p 27" монітором. Навіть якщо включити HiDPI режим. Все виглядяє занадто малим.

В лінуксі ж ставлю 125% масштаб, та font DPI 120, і виглядає чудово для тексту.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott: 12.02.2024 10:3527" и 2К поставил 125% и привет мыло
У мене така само шляпа, я юзаю якийсь fontFix (не пам'ятаю вже, де я його взяв).
Не ідеально, але допомагає.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

sl4wa: 12.02.2024 11:21Мак ніяк не можливо здружити із 1440p 27" монітором
:dontknow:
12.5.1 (21G83)
Просто вставил кабель, ничего не настраивал, всё четко подогнано.
спойлер
Снимок экрана 2024-02-12 в 11.32.27.png
Разве мелко?
sl4wa
Junior
Звідки: Lviv

Повідомлення

Prescott: 12.02.2024 11:33 Разве мелко?
Мабуть діло звички, мені сюди хочеться поставити +125%.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott
У тебе на скріні мило мильне ;)
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

не бачив проблеми з масштабуванням на 27/1440, а після того як купив ноут з 15.6/1080 це якийсь капець - ставиш 125% і деякі проги норм, а вс код(і не тільки) виглядає мильно. включив 100% - все виглядає норм, а текст мілкий дуже. На лінуксі шо на 15.6/1080 шо на 34/1440 100% і весь текст нормальний. І як його фіксити я не знаю, бо на 100% в 1080 іконки норм, сповіщення норм, текст мілкий, а на 125% рандомне мило, іконки та сповіщення величезні.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Prescott
так, мілкувато, як на мене. Відкрив скрін на своєму моніторі, 34" UWQHD (вертікальний фізічний розмір як у 27" як раз)
Відповісти