Lenovo готує ноутбук ThinkBook із прозорим екраном

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Lenovo готує ноутбук ThinkBook із прозорим екраном

дуже часто якісь ніби то революційні технології навіть нікому не потрібні
приклад тому згинаючі смартфони або окуляри VR
CrypteX
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

А в чем цель таких продуктов? Помню то ли TCL то ли Xiaomi еще пару лет назад прототипы ТВ прозрачного показывали. Вот только когда смотришь на изображение на экране моника или телека - то смотришь на то что на нем, а не за ним ))

Выглядит конечно прозрачная крышка красиво, но в использованиии думаю очень так себе будет.
XpertVision
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

KimRomik: 09.02.2024 14:03 Предлагаю обсудить Lenovo готує ноутбук ThinkBook із прозорим екраном

дуже часто якісь ніби то революційні технології навіть нікому не потрібні
приклад тому згинаючі смартфони або окуляри VR
В мене є і перше, і друге) В чомусь нішева річ, але не скажу, що непотрбіна. Просто всьому треба час для віпрацювання технології.
Хоча який сенс в прозорому екрані ноутбука...незрозуміло :)
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так много вопросов и так мало ответов.
спойлер
Зачем, а главное, нафига?
Conqistador
Member
Аватар користувача

Повідомлення

с таким ноутом нельзя будет смотреть развлекуху на рабочем или учебном месте, наверно для этого придумали
Snikard
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ремонтопригодности ноль)
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Також не зрозуміло, як буде розв'язано проблему з необхідністю чорного фону. Для досягнення гарної якості картинки у нього позаду розгортається чорна плівка
Ми дамо вам ноутбук з прозорим екраном, шоб ви потім заклеювали його плівкою :idea: :teacher:
ну або - ви можете встановити туди додатковий дисплей, шоб дивитися на дисплей, поки дивитеся на дисплей
спойлер
Зображення
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

AccessDenied: 09.02.2024 14:08 Зачем, а главное, нафига?
Вы что, фильмы фантастические про будущее не смотрите? Там все экраны прозрачные. Вот леново вам и дает устройство будущего! :laugh:
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

423.jpg
ви просто нічого не розумієте, це дуже практично, перегляд без меж і перепонів! :D
Conqistador
Member
Аватар користувача

Повідомлення

шлемы и очки дополненной реальности давно используются в армии США, лобовое стекло транспорта практично для выведения нужной информации, также реклама в транспорте на окнах, где то применяется где то будет применяться, а где то это лишнее
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rucha
Ага и на дисплее ping 127.0.0.1 с комментарием "Я уже в их базе..." :kbd:
vmsolver
Member

Повідомлення

login55
Понятно, этот ноут сделан быть реквизитом для фильмов. Широта целевой аудитории поражает ))
1nsane
Member
Звідки: Ларнака, Кипр

Повідомлення

Напомнило
спойлер
Зображення
Xperia X5 Pureness
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

vmsolver: 09.02.2024 15:17 login55
Понятно, этот ноут сделан быть реквизитом для фильмов. Широта целевой аудитории поражает ))
цей ноут створений, щоб реальність швидше наздогнала оті фільми ))
already_over
Member
Звідки: zt

Повідомлення

я такие экраны видел в одном музее, графику делал под них. там проектор бьет в торец стекла под очень острым углом - вау эффект прям конкретный. но потом привыкаешь, и одни проблемы вылетают. все что на светлом фоне чуток проблемное, но терпимо.

в чем плюс таких экранов - в том что рамки исчезают, т.е. ты не видишь границы экрана/программы/игры. думаю в экране еще как то к краям специально маской гасят виньеткой картинку, что бы любое изображение было "без границ". экран - классный, но сама технология дорогая. помнится тот проектор куда я делал графику стоит как серьезная новая машина.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Взагалі-то є електрохімічне скло, прозорість якого можна регулювати електрично, але сенс такого в ноутбуці під великим питанням.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Скляна клава.... Вони дебіли чи що?
Дуже зручно друкувати по шматку скла..... :facepalm:
А прозорий екран то щоб всі бачили що ти робиш. :facepalm: :facepalm:
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

В Журналі Наука та Життя, ще радянського періоду, була рубрика про автомобілі, і там розповіли про прототип Ніссан, в якому були лазерні радари, ніби автопілот і головне дах із регульованою прозорістю, точно як зазначив nazar-pc - керування було електрострумом. На той час в нашій сім'ї був один транспортний засіб - велосипед, хоча й дороблений, і ота стаття про Ніссан в якому прозорість регулюється не кажучи про решту - запам'яталась на дуже надовго.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шось Лєново останнім часом регулярно радує революційними гаджетами які нікому не потрібні. Я ще від клавомиші з динамомашиною для підзарядки не відійшов, а тут таке
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Sanьka: 09.02.2024 17:00 Скляна клава.... Вони дебіли чи що?
Дуже зручно друкувати по шматку скла..... :facepalm:
А прозорий екран то щоб всі бачили що ти робиш. :facepalm: :facepalm:
Щоб бачили всі, окрім тебе :laugh:
Відповісти